Zastępstwa - WTOREK 05.10.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Pytelewska Barbara, Kolwicz Anna, Boszowski Piotr, Przygodzki Dariusz, Kalińska Dominika, Cywoniuk-Gilga Elżbieta, Korol Marta, Damczyk Magdalena, Toborowicz Janusz, Grabkowska Jolanta, Chober Beata, Podlipny Justyna

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Pytelewska BarbaraDyżurSzymanek Agnieszka
1/2Kalińska DominikaDyżurPolak Maja
1/2Podlipny JustynaDyżurNyderek Katarzyna
1/2Korol MartaDyżurMazur Marzena
3/4Chober BeataDyżurWojakiewicz Bogusława
3/4Podlipny JustynaDyżurGuściora Maciej
5/6Chober BeataDyżurMazur Marzena
7/8Cywoniuk-Gilga ElżbietaDyżurSztychna Marta
8/9Kolwicz AnnaDyżurMalska Marta
1a Br3Korol MartaZaj_rewaSzymanek Agnieszka / boks 40 -> 22
3Damczyk MagdalenaZaj_rewaSzymanek Agnieszka / 27 d -> 22
8Grabkowska JolantaZaj_rewaŚwiatowska Agnieszka / Gab. Dyr -> 38 a
9Kolwicz AnnawdżwrOdwołane
1b PP1Podlipny JustynaZaj_rewa->zśPiątek Dorota / 10 a -> Świetlica
1b T4Przygodzki Dariuszad_sysOdwołane
5Przygodzki Dariuszad_sysOdwołane
9Przygodzki Dariuszek_lanOdwołane
10Przygodzki Dariuszek_lanOdwołane
11Przygodzki Dariuszek_lanOdwołane
1c Br1Korol MartaZaj_rewaSzymanek Agnieszka / 6 -> 22
1Chober BeataZaj_rewaSławińska Anna / 27 b fryz -> 23 a
2a Br3Kalińska DominikaZaj_rewaMazur Marzena
2a PP3Podlipny JustynaZaj_rewaRostowska Anna
4Pytelewska Barbarapdp->Zaj_rewaChrabańska Anna
5Pytelewska BarbarapdpMalska Marta / 39 -> 36
6Pytelewska Barbarapdp->Zaj_rewaTetla-Gruszczyk Barbara
2b Br4Chober Beatapr.fryz->j.angMańka Monika / 27 b fryz -> 9
5Chober Beatapr.fryz->Zaj_rewaNyderek Katarzyna / 27 b fryz -> 22
6Chober Beatapr.fryz->Zaj_rewaNyderek Katarzyna / 27 b fryz -> 22
7Chober Beatapr.fryz->biolSławińska Anna / 27 b fryz -> 10
8Chober Beatapr.fryz->Zaj_rewaTetla-Gruszczyk Barbara
9Chober Beatapr.fryzOdwołane
2b PP1Pytelewska Barbarapdp->Zaj_rewaKomorowski Andrzej
2Pytelewska Barbarapdp->Zaj_rewaGwardyś-Banasik Daria
2c Br3Chober BeataZaj_rewaSławińska Anna / 27 b fryz -> 27 d
3Grabkowska JolantaZaj_rewaSławińska Anna / Gab. Dyr -> 27 d
2c PP1Damczyk Magdalenapdp->Zaj_rewaMigło Gabriela
2Damczyk Magdalenapdp->Zaj_rewaGilga Jarosław / 37 a -> Sala gimnast
2d PP4Podlipny Justynapdp->Zaj_rewaWicher Alfreda
5Podlipny Justynapdp->Zaj_rewaIdasiak Edyta
6Podlipny Justynafois->Zaj_rewaPolak Maja
3a Br2Korol Martamat->j.angMańka Monika / 6 -> 9
3Toborowicz Januszdz_gastro->Zaj_rewaGwardyś-Banasik Daria
4Toborowicz Januszdz_gastro->Zaj_rewaGrynicka Barbara
3a T1Kalińska Dominikaj.pols->infGuściora Maciej / 41 -> 7 a
2Kalińska Dominikaj.pols->matWojakiewicz Bogusława / 41 -> 23
3b T4Kalińska Dominikaj.pols->matWojakiewicz Bogusława
3c T5Kalińska Dominikaj.pols->Zaj_rewaMigło Gabriela
4a SP8Kolwicz Annawdżwr->Zaj_rewaMazur Marzena / 28 -> 41
5a SP7Kolwicz Annaj.pols->Zaj_rewaKuśnierz Karina
5b ZET SP5Cywoniuk-Gilga ElżbietaZaj_rewaSztychna Marta
5c ZET SP3Cywoniuk-Gilga Elżbietafois->Zaj_rewaIdasiak Edyta / 27 a -> 24
4Damczyk MagdalenaZaj_rewaMężyk Małgorzata / boks 36 -> 10 a
6Cywoniuk-Gilga ElżbietaZaj_rewaKręcichwost Jakub / Świetlica -> 27 c muz
7Cywoniuk-Gilga Elżbietazrk->Zaj_rewaMarcinkowska Adrianna
8Cywoniuk-Gilga ElżbietaZaj_rewaReichman Małgorzata
6a SP6Kolwicz Annaj.pols->Zaj_rewaWicher Alfreda
6b SP7Pytelewska BarbaraZaj_rewaKania Adam

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 12:56:49
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4