Zastępstwa - PIĄTEK 08.10.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Boszowski Piotr, Kalińska Dominika, Cywoniuk-Gilga Elżbieta, Damczyk Magdalena, Toborowicz Janusz, Komorowski Andrzej, Malska Marta, Marcinkowska Adrianna, Migło Gabriela, Pytelewska Barbara, Podruczny Wacław, Sławińska Anna, Dulińska-Gryc Michalina, Szymanek Agnieszka, Chrabańska Anna, Szymańska-Kirszniok Ewa, Sołtysik Renata

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Cywoniuk-Gilga ElżbietaDyżurChober Beata
0/1Malska MartaDyżurRostowska Anna
1/2Marcinkowska AdriannaDyżurRostowska Anna
1/2Cywoniuk-Gilga ElżbietaDyżurIdasiak Edyta
1/2Dulińska-Gryc MichalinaDyżurMężyk Małgorzata
2/3Chrabańska AnnaDyżurGuściora Maciej
2/3Podruczny WacławDyżurMańka Monika
3/4Pytelewska BarbaraDyżurUjma Krystyna
3/4Sołtysik RenataDyżurPolak Maja
4/5Chrabańska AnnaDyżurKrosny Piotr
4/5Migło GabrielaDyżurSuska-Rugała Monika
4/5Dulińska-Gryc MichalinaDyżurKuśnierz Karina
5/6Komorowski AndrzejDyżurKania Adam
5/6Kalińska DominikaDyżurKarwowska Elżbieta
7/8Migło GabrielaDyżurSuska-Rugała Monika
7/8Damczyk MagdalenaDyżurSztychna Marta
8/9Boszowski PiotrDyżurKrosny Piotr
9/10Szymańska-Kirszniok EwaDyżurKrosny Piotr
9/10Malska MartaDyżurPodlipny Adrian
1a PP6Malska MartaZaj_rewaMazur Marzena
8Malska MartaZkk->Zaj_rewaKolorz-Stylok Katarzyna
9Malska MartaZkk->Zaj_rewaPodlipny Adrian
1a T1Podruczny WacławZaj_rewaLasota Iwona
3Kalińska Dominikaj.pols->Zaj_rewaKorol Marta
1b T1Kalińska Dominikaj.pols->Zaj_rewaIdasiak Edyta
2Kalińska Dominikaj.pols->Zaj_rewaKorol Marta
3Sławińska Annabiol->j.angGuściora Maciej / 10 -> 7 a
4Komorowski Andrzejedb->Zaj_rewaNyderek Katarzyna / 7 a -> 22
7Szymanek Agnieszkageografia->Zaj_rewaWoźniak Ewa
2a T4Kalińska Dominikaj.pols->j.angMańka Monika / 23 -> 9
5Kalińska Dominikaj.pols->Zaj_rewaKania Adam
6Sławińska AnnaZaj_rewaPrzybyłowska Agnieszka / 6 -> 37
2d PP1Marcinkowska AdriannaZaj_rewaGwardyś-Banasik Daria
2Komorowski AndrzejpdpNyderek Katarzyna / 38 a -> 22
5Dulińska-Gryc MichalinaZaj_rewaMężyk Małgorzata / 10 a -> 37
6Pytelewska BarbaraZkk->Zaj_rewaRostowska Anna
7Damczyk Magdalenapdp->Zaj_rewaPodlipny Adrian
3a T6Kalińska Dominikaj.pols->Zaj_rewaNyderek Katarzyna / 37 a -> 22
3b PP2Malska MartaZkkMężyk Małgorzata / 39 -> 40
4Pytelewska Barbarapdp->Zaj_rewaMężyk Małgorzata
5Pytelewska Barbarapdp->Zaj_rewaNyderek Katarzyna / 37 a -> 22
7Migło GabrielapdpPolak Maja
8Migło Gabrielapdp->Zaj_rewaSztychna Marta
4a SP6Sołtysik Renataj.pols->Zaj_rewaPolak Maja / 28 -> 40
5-6d ZET SP2Damczyk MagdalenaZaj_rewaLasota Iwona / 28 -> 10 a
4Damczyk MagdalenaZaj_rewaKręcichwost Jakub / Świetlica -> 27 c muz
5a SP4Podruczny Wacławt->Zaj_rewaHońca Alina
5Damczyk MagdalenaZaj_rewaKolorz-Stylok Katarzyna / Świetlica -> 6
5b ZET SP1Damczyk MagdalenaZaj_rewaReichman Małgorzata
4Szymańska-Kirszniok Ewazrk->Zaj_rewaRostowska Anna / 39 -> Biblioteka
5c ZET SP1Cywoniuk-Gilga Elżbietafois->Zaj_rewaBogocz Zofia
2Cywoniuk-Gilga ElżbietazrkHońca Alina / 27 a -> 37 a
3Cywoniuk-Gilga Elżbietazrk->Zaj_rewaPolak Maja / 27 a -> 39
6a SP2Podruczny Wacławt->Zaj_rewaMańka Monika / 6 -> 9
3Sołtysik RenataZaj_rewaPodlipny Justyna
4Migło GabrielaZaj_rewaMazur Marzena
5Migło Gabrielamat->Zaj_rewaSuska-Rugała Monika
6b SP5Chrabańska Annainf->Zaj_rewaRostowska Anna
6Dulińska-Gryc MichalinaZaj_rewaWojakiewicz Bogusława / 41 -> 38
6Migło GabrielaZaj_rewaSuska-Rugała Monika
7a SP1Migło Gabrielamat->Zaj_rewaGomółka Jolanta
6Szymanek Agnieszkageografia->Zaj_rewaKania Adam
7Podruczny Wacławt->Zaj_rewaŚwiatowska Agnieszka
8a SP3Podruczny Wacławt->Zaj_rewaNyderek Katarzyna
4Sławińska Annabiol->Zaj_rewaKrosny Piotr
8Podruczny WacławZaj_rewaKrosny Piotr

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 12:56:33
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4