Zastępstwa - CZWARTEK 04.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Grabkowska Jolanta, Szymanek Agnieszka, Mazur Marzena..., Klimek Mateusz, Bogocz Zofia(1-3), Marcinkowska Adrianna(5-7), Karwowska Elżbieta, Podlipny Justyna(1-3), Światowska Agnieszka, Marcinkowska Adrianna, Kolwicz Anna(2-3)

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
1/2Karwowska ElżbietaDyżurGilga Jarosław
2/3Podlipny JustynaDyżurSuska-Rugała Monika
3/4Marcinkowska AdriannaDyżurPodruczny Wacław
4/5Szymanek AgnieszkaDyżurKania Adam
5/6Marcinkowska AdriannaDyżurHońca Alina
5/6Karwowska ElżbietaDyżurPodlipny Justyna
6/7Szymanek AgnieszkaDyżurMalska Marta
8/9Szymanek AgnieszkaDyżurPodlipny Adrian
8/9Mazur Marzena...DyżurCywoniuk-Gilga Elżbieta
9/10Klimek MateuszDyżurBoszowski Piotr
10/11Klimek MateuszDyżurOdwołane
1a Br4Marcinkowska AdriannaZaj_rewaDamczyk Magdalena / 27 c muz -> 37 a
4Grabkowska JolantaZaj_rewaDamczyk Magdalena / Gab. Dyr -> 37 a
5Szymanek Agnieszkageografia->Zaj_rewaChrabańska Anna / 41 -> 22
1b T9Mazur Marzena...Zaj_rewaKalińska Dominika
2a PP5Rostowska AnnaZaj_rewa24 -> 39
2a T2Bogocz Zofiazu->Zaj_rewaLasota Iwona / 27 c muz -> Świetlica
2b Br5Grabkowska JolantaZaj_rewaChober Beata / Gab. Dyr -> 27 b fryz
5Marcinkowska AdriannaZaj_rewaSzymańska-Kirszniok Ewa / boks 40 -> Biblioteka
2b PP1Podlipny JustynaZaj_rewaUjma Krystyna
2Marcinkowska AdriannapdpPodruczny Wacław / Biblioteka -> 6
3Marcinkowska AdriannapdpPodruczny Wacław / Biblioteka -> 6
2d PP2Podlipny Justynafois->Zaj_rewaDamczyk Magdalena
3Podlipny Justynafois->Zaj_rewaPolak Maja
3a Br7Grabkowska JolantaZaj_rewaMazur Marzena / Gab. Dyr -> Świetlica
3a PP1Marcinkowska Adriannafois->Zaj_rewaMigło Gabriela / 37 -> 38
3a SP7Karwowska ElżbietaZaj_rewaDulińska-Gryc Michalina / boks 36 -> Świetlica
3a T7Szymanek Agnieszkageografia->Zaj_rewaKorol Marta
3b PP9Szymanek Agnieszkapdp->Zaj_rewaPolak Maja
3b T1Bogocz ZofiaPsychoKolwicz Anna / Gab Ped -> 7
8Mazur Marzena...Zaj_rewaPustułka Grzegorz
10Klimek MateuszjudoOdwołane
3c T2Popek Danutadata10 a -> 28
3Popek Danutaweb10 a -> 28
4a SP6Marcinkowska AdriannaZaj_rewaKręcichwost Jakub / boks 40 -> 27 c muz
5-6d ZET SP2Karwowska Elżbietazrk->szachyKomorowski Andrzej / 38 a -> 22
3Karwowska Elżbietazrk->Zaj_rewaSołtysik Renata
4Karwowska Elżbietazrk->zśPiątek Dorota / 38 a -> Świetlica
5Karwowska Elżbietazrk->Zaj_rewaCywoniuk-Gilga Elżbieta
6Karwowska Elżbietazrk->zśMatuszewska Katarzyna / 38 a -> Świetlica
8Karwowska Elżbietafois->zśWessel Mirela / 38 a -> Świetlica
9Klimek Mateuszjudo->zśMatuszewska Katarzyna / Sala gimnast -> Świetlica
5b ZET SP3Idasiak Edytareligia24 -> 23
6a SP1Karwowska Elżbietap->Zaj_rewaKolorz-Stylok Katarzyna
8Szymanek Agnieszkageografia->matGwardyś-Banasik Daria / 41 -> 39
6b SP2Kolwicz Annawdżwr->zśZdańkowska Dorota / 23 -> Świetlica
7Klimek Mateuszjudo->Zaj_rewaMężyk Małgorzata / Sala gimnast -> Biblioteka
7a SP8Klimek Mateuszzaj.sport->PedagogKozubska-Kogut Karolina / Sala gimnast -> 9
8a SP1Idasiak Edytareligia24 -> 28
6Szymanek Agnieszkageografia->historiaPrzybyłowska Agnieszka
7Mazur Marzena...mat->j.angGuściora Maciej / 23 -> 7 a

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:44:14
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4