Zastępstwa - WTOREK 09.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Polak Maja, Mańka Monika, Grabkowska Jolanta, Mazur Marzena..., Przygodzki Dariusz, Słotwińska Anna, Krosny Piotr, Światowska Agnieszka, Florkiewicz Monika, Klimek Mateusz, Marcinkowska Adrianna, Mazur Marzena, Pustułka Grzegorz, Szymańska-Kirszniok Ewa

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Polak MajaDyżurDamczyk Magdalena
3/4Mazur MarzenaDyżurSołtysik Renata
4/5Marcinkowska AdriannaDyżurGwardyś-Banasik Daria
5/6Marcinkowska AdriannaDyżurPytelewska Barbara
5/6Szymańska-Kirszniok EwaDyżurGuściora Maciej
6/7Szymańska-Kirszniok EwaDyżurPrzybyłowska Agnieszka
7/8Pustułka GrzegorzDyżurRostowska Anna
9/10Słotwińska AnnaDyżurKolwicz Anna
9/10Światowska AgnieszkaDyżurChober Beata
1a Br8Światowska AgnieszkaZaj_rewaTetla-Gruszczyk Barbara
8Grabkowska JolantaZaj_rewaMężyk Małgorzata / Gab. Dyr -> 22
1a PP6Polak MajaZaj_rewa->zśMatuszewska Katarzyna / 28 -> Świetlica
6Krosny PiotrZaj_rewa->zśMatuszewska Katarzyna / Koryt_góra -> Świetlica
1a T6Mazur Marzenaw-fKania Adam / Siłownia -> Sala gimnast
7Mazur Marzenaw-f->Zaj_rewaKomorowski Andrzej / Sala gimnast -> 9
1b Br, 2a Br7Krosny Piotrw-f->zśWessel Mirela / Sala gimnast -> Świetlica
1b T4Przygodzki Dariuszad_sysOdwołane
5Przygodzki Dariuszad_sysOdwołane
6Florkiewicz Monikaek_utkOdwołane
7Florkiewicz Monikaek_utkOdwołane
8Florkiewicz Monikaek_utkOdwołane
9Przygodzki Dariuszek_lanOdwołane
10Przygodzki Dariuszek_lanOdwołane
11Przygodzki Dariuszek_lanOdwołane
1c Br, 1a Br4Krosny Piotrw-f->zśPiątek Dorota / Siłownia -> Świetlica
4Mazur Marzenaw-f->zśPiątek Dorota / Sala gimnast -> Świetlica
5Krosny Piotrw-f->zśMatuszewska Katarzyna / Siłownia -> Świetlica
5Mazur Marzenaw-f->zśPiątek Dorota / Sala gimnast -> Świetlica
2a Br2Mańka Monikaj.angGuściora Maciej / 9 -> 7 a
3Mazur MarzenaZaj_rewaKalińska Dominika / Koryt_góra -> Świetlica
5Mańka Monikaang zaw->historiaHuculak Monika / 9 -> 6
8Mazur MarzenaZaj_rewaSołtysik Renata / 41 -> 24
2a PP1Polak Majapdp->Zaj_rewaPodlipny Justyna
2Polak MajapdpPytelewska Barbara / 40 -> Biblioteka
2b Br, 2c Br2Mazur Marzenaw-fSztychna Marta
2b PP5Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaGwardyś-Banasik Daria
6Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaCywoniuk-Gilga Elżbieta
2c Br3Grabkowska JolantaZaj_rewaSławińska Anna / Gab. Dyr -> Świetlica
4Mańka Monikaj.ang->Zaj_rewaChrabańska Anna
9Słotwińska AnnachemOdwołane
2c PP3Polak Majapdp->Zaj_rewaRostowska Anna
4Polak Majapdp->zśZdańkowska Dorota / 40 -> Świetlica
5Marcinkowska Adriannapdp->Zaj_rewaWicher Alfreda
6Marcinkowska Adriannapdp->Zaj_rewaGilga Jarosław
2d PP7Szymańska-Kirszniok EwaZaj_rewa->zśMatuszewska Katarzyna / 39 -> Świetlica
7Marcinkowska AdriannaZaj_rewa->zśMatuszewska Katarzyna
3a Br8Mańka Monikaang gastr->Zaj_rewaReichman Małgorzata
3a PP2Marcinkowska Adriannafois->zśPiątek Dorota / 37 -> Świetlica
3Marcinkowska Adriannafois->zśZdańkowska Dorota / 37 -> Świetlica
4Marcinkowska Adriannafois->Zaj_rewaMigło Gabriela / 37 -> 6
8Marcinkowska Adriannapdp->Zaj_rewaKania Adam
9Marcinkowska Adriannapdp->Zaj_rewaSołtysik Renata
3a T7Pustułka Grzegorzw-f->Zaj_rewaTetla-Gruszczyk Barbara / Siłownia -> Świetlica
8Pustułka Grzegorzw-fUjma Krystyna / Sala gimnast -> 10
9Pustułka GrzegorzZaj_rewaOdwołane
9Krosny PiotrZaj_rewaOdwołane
3b PP5Polak MajapdpMalska Marta / 40 -> 36
8Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaRostowska Anna
3b PP, 3a PP1Mazur Marzenaw-f->zśZdańkowska Dorota / Sala gimnast -> Świetlica
3b T7Mańka Monikawych->Zaj_rewaUjma Krystyna
3c T3Mańka Monikaj.ang->Zaj_rewaChober Beata / 10 a -> 27 b fryz
9Światowska AgnieszkaZaj_rewaPrzybyłowska Agnieszka / 22 -> 27 a
5-6d ZET SP8Krosny Piotrw-f->Zaj_rewaCywoniuk-Gilga Elżbieta / Siłownia -> 41
8a SP1Mazur Marzena...mat->Zaj_rewaMigło Gabriela / 10 -> 38
P.Skowronek5Słotwińska AnnabiolOdwołane
6Słotwińska AnnachemOdwołane

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:43:58
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4