Zastępstwa - ŚRODA 10.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Mańka Monika, Grabkowska Jolanta, Mazur Marzena..., Przygodzki Dariusz, Boszowski Piotr, Krosny Piotr, Światowska Agnieszka, Florkiewicz Monika, Klimek Mateusz, Mazur Marzena, Pustułka Grzegorz, Szymańska-Kirszniok Ewa, Idasiak Edyta, Marcinkowska Adrianna

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Marcinkowska AdriannaDyżurMężyk Małgorzata
0/1Szymańska-Kirszniok EwaDyżurUjma Krystyna
1/2Szymańska-Kirszniok EwaDyżurSławińska Anna
1/2Mazur Marzena...DyżurGwardyś-Banasik Daria
2/3Idasiak EdytaDyżurKolwicz Anna
3/4Idasiak EdytaDyżurSztychna Marta
5/6Mańka MonikaDyżurPodruczny Wacław
5/6Krosny PiotrDyżurCywoniuk-Gilga Elżbieta
6/7Mańka MonikaDyżurWojakiewicz Bogusława
6/7Krosny PiotrDyżurRostowska Anna
8/9Pustułka GrzegorzDyżurWewióra Iwona
8/9Mazur MarzenaDyżurDulińska-Gryc Michalina
9/10Pustułka GrzegorzDyżurKolorz-Stylok Katarzyna
9/10Mazur MarzenaDyżurPodlipny Justyna
1a PP4Marcinkowska Adriannapdp->zśZdańkowska Dorota / 22 -> Świetlica
1a T4Florkiewicz Monikaad_sysOdwołane
5Florkiewicz Monikaad_sysOdwołane
6Przygodzki Dariuszek_lanOdwołane
7Przygodzki Dariuszek_lanOdwołane
8Przygodzki Dariuszek_lanOdwołane
9Florkiewicz Monikaek_utkOdwołane
10Florkiewicz Monikaek_utkOdwołane
11Florkiewicz Monikaek_utkOdwołane
1b Br6Szymańska-Kirszniok Ewawych->Zaj_rewaWewióra Iwona / 41 -> 22
7Szymańska-Kirszniok EwaZaj_rewaBogocz Zofia
7Mazur MarzenaZaj_rewaBogocz Zofia / 10 a -> 27 c muz
9Boszowski PiotrrtOdwołane
1b Br, 2a Br8Krosny Piotrw-f->zśMatuszewska Katarzyna / Koryt_piętro -> Świetlica
1b PP1Marcinkowska AdriannaZaj_rewaReichman Małgorzata
4Mazur Marzenaw-f->Zaj_rewaMalska Marta / Sala gimnast -> 6
1b T7Pustułka Grzegorzw-fKania Adam / Koryt_piętro -> Siłownia
2a Br4Grabkowska JolantaZaj_rewaMężyk Małgorzata / Gab. Dyr -> Świetlica
6Mańka Monikaj.ang->Zaj_rewaPodruczny Wacław / 9 -> 6
2a PP8Szymańska-Kirszniok Ewataniec->PsychoBogocz Zofia
2a T2Mańka Monikaang_zaw->infGuściora Maciej / 9 -> 7 a
4Krosny PiotrZaj_rewaUjma Krystyna / Świetlica -> 40
8Pustułka Grzegorzw-f->Zaj_rewaPodruczny Wacław / Siłownia -> 6
9Pustułka Grzegorzw-fOdwołane
2b Br1Mazur Marzena...Zaj_rewaChober Beata
2b Br, 2c Br5Mazur Marzenaw-f->zśZdańkowska Dorota / Sala gimnast -> Świetlica
6Mazur Marzenaw-f->zśWessel Mirela / Sala gimnast -> Świetlica
2b PP1Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaSławińska Anna
2Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaMężyk Małgorzata
2c Br2Grabkowska JolantaZaj_rewaSzymanek Agnieszka / Gab. Dyr -> Świetlica
3Mańka Monikaang gastr->Zaj_rewaLasota Iwona
7Mańka Monikaj.ang->j.polsWoźniak Ewa / 9 -> 10
2d PP9Mazur Marzenazaj.sport->zśMatuszewska Katarzyna / Sala gimnast -> Świetlica
3a PP8Mazur Marzenataniec->zśWessel Mirela / Sala gimnast -> Świetlica
3a SP2Idasiak Edytareligia->biolSławińska Anna
8Klimek Mateuszjudo->Zaj_rewaKuśnierz Karina / Sala gimnast -> 9
3b PP2Marcinkowska AdriannaZaj_rewaReichman Małgorzata / boks 40 -> 37 a
4Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaPytelewska Barbara
3b T4Mańka Monikaj.ang->bChober Beata / 7 -> 27 b fryz
6Pustułka GrzegorzZaj_rewaUjma Krystyna
3c T5Mańka Monikaj.ang->matWojakiewicz Bogusława
8Mańka Monikaang_zaw->ang zawKalińska Dominika / 10 a -> 7
5a SP7Klimek Mateuszjudo->w-fGilga Jarosław
5b ZET SP3Szymańska-Kirszniok EwazrkCywoniuk-Gilga Elżbieta
6a SP3Idasiak Edytareligia->zśPiątek Dorota / 23 a -> Świetlica
6b SP6Krosny Piotrw-f->Zaj_rewaDamczyk Magdalena / Sala gimnast -> Świetlica
7a SP5Krosny PiotrZaj_rewaReichman Małgorzata
8a SP2Mazur Marzena...mat->chemSłotwińska Anna / 23 -> 10
3Mazur Marzena...matMigło Gabriela / 23 -> 37 a
4Idasiak Edytareligia->j.angSuska-Rugała Monika / 23 a -> 9

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:43:53
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4