Zastępstwa - CZWARTEK 18.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Florkiewicz Monika, Kolorz-Stylok Katarzyna, Pustułka Grzegorz, Klimek Mateusz, Nyderek Katarzyna, Kolwicz Anna, Kozubska-Kogut Karolina, Huculak Monika, Ujma Krystyna, Bogocz Zofia, Polak Maja, Popek Danuta

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Popek DanutaDyżurIdasiak Edyta
1/2Kolorz-Stylok KatarzynaDyżurMarcinkowska Adrianna
2/3Popek DanutaDyżurSuska-Rugała Monika
3/4Polak MajaDyżurSzymańska-Kirszniok Ewa
4/5Huculak MonikaDyżurKania Adam
5/6Nyderek KatarzynaDyżurKomorowski Andrzej
7/8Pustułka GrzegorzDyżurPodlipny Justyna
8/9Huculak MonikaDyżurMańka Monika
9/10Kolwicz AnnaDyżurCywoniuk-Gilga Elżbieta
9/10Klimek MateuszDyżurBoszowski Piotr
10/11Klimek MateuszDyżurOdwołane
1a Br6Kozubska-Kogut Karolinapedagog->Zaj_rewaIdasiak Edyta / Gab Ped -> 23
1a T2Ujma Krystynaj.franc->Zaj_rewaMańka Monika
4Huculak Monikahistoria->Zaj_rewaMarcinkowska Adrianna / 10 a -> Świetlica
9Kolwicz AnnawdżwrOdwołane
1b T4Ujma Krystynaj.franc->j.angMańka Monika / 38 -> 9
7Pustułka Grzegorzw-f->geografiaSzymanek Agnieszka / Siłownia -> 41
2a PP7Polak Majapdp->Zaj_rewaKania Adam
8Polak Majapdp->Zaj_rewaPodlipny Adrian
2a T2Bogocz ZofiazuLasota Iwona
3Huculak Monikahistoria->matWojakiewicz Bogusława / 9 -> 7
4Popek Danutaweb->lanŁodej Radosław / 23 a -> 7
2b PP1Ujma KrystynaZaj_rewaPodlipny Justyna
9Kozubska-Kogut Karolinapedagog->Zaj_rewaMalska Marta / Gab Ped -> 38
2c PP1Kolorz-Stylok KatarzynaZaj_rewaDulińska-Gryc Michalina
2Kolorz-Stylok Katarzynazrks->Zaj_rewaMigło Gabriela / 37 a -> 37
9Polak MajaZaj_rewaPodlipny Adrian
3a Br8Huculak Monikawos->matWojakiewicz Bogusława / 6 -> Biblioteka
3a SP4Nyderek Katarzynaed_wcze->zśPiątek Dorota / 28 -> Świetlica
5Nyderek Katarzynaed_wcze->Zaj_rewaDamczyk Magdalena
6Nyderek Katarzynaed_wcze->zaj_kompChrabańska Anna / 28 -> 41
3a T1Popek Danutawych->Zaj_rewaMigło Gabriela
2Huculak Monikahistoria->szachyKomorowski Andrzej / 9 -> 22
5Pustułka GrzegorzZaj_rewa->matWojakiewicz Bogusława / Świetlica -> 37
5Ujma KrystynaZaj_rewa->matWojakiewicz Bogusława / boks 36 -> 37
3b PP3Polak MajaZaj_rewaDamczyk Magdalena
4Polak Majafois->pdpSzymańska-Kirszniok Ewa / 40 -> 39
5Polak Majafois->Zaj_rewaRostowska Anna
3b T1Kolwicz AnnawdżwrOdwołane
1Bogocz ZofiaPsychoOdwołane
6Huculak Monikahistoria->Zaj_rewaSławińska Anna / 10 a -> 10
8Pustułka GrzegorzZaj_rewaMazur Marzena... / Świetlica -> 28
10Klimek MateuszjudoOdwołane
3c T2Popek Danutadata->sysŁodej Radosław / 10 a -> 10
3Popek Danutaweb->fizykaDębiec Przemysław / 10 a -> 23 a
5Huculak Monikahis_społ->infGuściora Maciej / 10 a -> 7 a
4a SP3Kolwicz AnnaZaj_rewaCywoniuk-Gilga Elżbieta / boks 36 -> Świetlica
5-6d ZET SP9Klimek Mateuszjudo->zśMatuszewska Katarzyna / Sala gimnast -> Świetlica
5a SP4Kolwicz Annaj.pols->zśZdańkowska Dorota / 23 -> Świetlica
7Kolwicz AnnaZaj_rewaMężyk Małgorzata
5b ZET SP4Kolorz-Stylok Katarzynazrks->zreGilga Jarosław / 27 a -> Koryt_piętro
6a SP5Kolwicz AnnaZaj_rewaKomorowski Andrzej / 37 a -> Świetlica
6Kolwicz Annaj.pols->Zaj_rewaMarcinkowska Adrianna
6b SP2Kolwicz Annawdżwr->Zaj_rewaPiątek Dorota / 23 -> Świetlica
3Kolorz-Stylok Katarzynaj.pols->zśZdańkowska Dorota / 23 -> Świetlica
7Klimek Mateuszjudo->zśMatuszewska Katarzyna / Sala gimnast -> Świetlica
7a SP8Kozubska-Kogut Karolinapedagog->zśWessel Mirela / Gab Ped -> Świetlica
8Klimek Mateuszzaj.sport->zśWessel Mirela / Sala gimnast -> Świetlica
P.Skowronek4Kozubska-Kogut KarolinaZaj_rewaOdwołane

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:43:25
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4