Zastępstwa - ŚRODA 01.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Piątek Dorota, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Wojakiewicz Bogusława, Zdańkowska Dorota, Sławińska Anna, Matuszewska Katarzyna, Chober Beata, Podlipny Justyna, Wessel Mirela, Wewióra Iwona, Mańka Monika, Korol Marta, Kręcichwost Jakub, Przybyłowska Agnieszka

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
1/2Chober BeataDyżurKolwicz Anna
1/2Karwowska ElżbietaDyżurDamczyk Magdalena
2/3Sławińska AnnaDyżurSłotwińska Anna
5/6Mańka MonikaDyżurMazur Marzena
6/7Mańka MonikaDyżurPodruczny Wacław
6/7Suska-Rugała MonikaDyżurNyderek Katarzyna
7/8Podlipny JustynaDyżurKlimek Mateusz
7/8Suska-Rugała MonikaDyżurPytelewska Barbara
8/9Przybyłowska AgnieszkaDyżurSołtysik Renata
8/9Wojakiewicz BogusławaDyżurKalińska Dominika
9/10Przybyłowska AgnieszkaDyżurKolorz-Stylok Katarzyna
9/10Wojakiewicz BogusławaDyżurSołtysik Renata
1a PP7Podlipny JustynapdpPolak Maja / 38 -> 40
8Podlipny JustynapdpKomorowski Andrzej / 38 -> Biblioteka
9Podlipny Justynapdp->zrksKolorz-Stylok Katarzyna / 38 -> Biblioteka
1b Br3Wojakiewicz Bogusławamat->Zaj_rewaHerjan Izabela / 38 -> Biblioteka
5Suska-Rugała Monikapp->historiaHuculak Monika / 37 -> 38
1b T3Kozubska-Kogut Karolinapedagog->zśUjma Krystyna / Gab Ped -> Świetlica
4Chober Beatabhp->j.polsKalińska Dominika
6Wojakiewicz Bogusławamat->Zaj_rewaUjma Krystyna / 38 -> 10
1c Br3Chober Beatapp->infGuściora Maciej / 27 b fryz -> 7 a
5Wewióra IwonatpcOdwołane
6Wewióra IwonatpcOdwołane
7Wewióra IwonatwpcOdwołane
8Wewióra IwonatwpcOdwołane
2a Br2Sławińska Annabiol->Zaj_rewaSzymanek Agnieszka
6Mańka Monikaj.ang->Zaj_rewaSzymańska-Kirszniok Ewa / 9 -> 41
7Wojakiewicz Bogusławamat->PsychoBogocz Zofia
2a PP5Podlipny JustynapdpPytelewska Barbara / 23 a -> Biblioteka
6Podlipny JustynapdpRostowska Anna / 23 a -> Biblioteka
2a T2Mańka Monikaang_zaw->Zaj_rewaGrabkowska Jolanta
2b Br0Kozubska-Kogut KarolinapedagogOdwołane
1Chober BeataZaj_rewaMazur Marzena...
8Wojakiewicz Bogusławamat->j.polsWoźniak Ewa / 7 a -> 10
2c Br2Chober BeataZaj_rewa->historiaHuculak Monika / 27 b fryz -> 38
3Mańka Monikaang gastr->Zaj_rewaSłotwińska Anna
7Mańka Monikaj.ang->j.polsWoźniak Ewa / 9 -> 10
9Wojakiewicz BogusławamatOdwołane
2c PP1Sławińska AnnaZaj_rewaMarcinkowska Adrianna / 9 -> 23
3a SP3Suska-Rugała Monikaj.ang->zaj_kompChrabańska Anna / 28 -> 41
4Karwowska ElżbietaZaj_rewaNyderek Katarzyna / boks 36 -> Świetlica
3b T4Mańka Monikaj.ang->Zaj_rewaKrosny Piotr
5Wojakiewicz Bogusławamat->j.angGuściora Maciej / 7 -> 7 a
3c T5Mańka Monikaj.ang->Zaj_rewaKolorz-Stylok Katarzyna / 9 -> 23
8Mańka Monikaang_zaw->Zaj_rewaPodruczny Wacław / 10 a -> 6
4a SP2Kozubska-Kogut Karolinapedagog->Zaj_rewaMężyk Małgorzata / Gab Ped -> Świetlica
4Sławińska Annap->j.polsKolorz-Stylok Katarzyna / 10 -> 23
6Suska-Rugała Monikawych->Zaj_rewaDamczyk Magdalena
8Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaNyderek Katarzyna
5-6d ZET SP1Kręcichwost JakubZaj_rewaMazur Marzena... / 27 c muz -> Świetlica
2Karwowska Elżbietafois->Zaj_rewaReichman Małgorzata
3Karwowska Elżbietafois->Zaj_rewaSzymańska-Kirszniok Ewa
5Karwowska Elżbietazrk->Zaj_rewaReichman Małgorzata
5a SP5Sławińska Annabiol->Zaj_rewaSzymanek Agnieszka
5b ZET SP2Kręcichwost JakubZaj_rewaSzymanek Agnieszka
5c ZET SP4Kręcichwost JakubZaj_rewaReichman Małgorzata
6a SP7Suska-Rugała Monikaj.angGuściora Maciej / 23 -> 7 a
6b SP3Sławińska Annabiol->matMazur Marzena... / 10 a -> 23
7Karwowska Elżbietap->Zaj_rewaGilga Jarosław / 23 a -> Sala gimnast
7a SP4Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaIdasiak Edyta
7Przybyłowska Agnieszkaj.pols->matGwardyś-Banasik Daria / 37 a -> 39
8Przybyłowska Agnieszkaj.pols->PsychoBogocz Zofia
9Przybyłowska Agnieszkahistoria->Zaj_rewaPolak Maja / 37 a -> 40
P.Skowronek1Korol MartappOdwołane
5Kozubska-Kogut KarolinaZaj_rewaOdwołane
świetlica _10Piątek DorotaGrabkowska Jolanta
1Piątek DorotaLasota Iwona
2Piątek DorotaMarcinkowska Adrianna
3Piątek DorotaUjma Krystyna
4Piątek DorotaSołtysik Renata
5Piątek DorotaOdwołane
świetlica _20Zdańkowska DorotaGrabkowska Jolanta
1Zdańkowska DorotaSadłocha Ewelina
2Zdańkowska DorotaRostowska Anna
3Zdańkowska DorotaLasota Iwona
4Zdańkowska DorotaPytelewska Barbara
5Zdańkowska DorotaKrosny Piotr
świetlica _36Wessel MirelaMężyk Małgorzata
7Wessel MirelaSzymańska-Kirszniok Ewa
8Wessel MirelaSadłocha Ewelina
9Wessel MirelaMazur Marzena
10Wessel MirelaOdwołane
11Wessel MirelaOdwołane
świetlica _45Matuszewska KatarzynaDamczyk Magdalena
6Matuszewska KatarzynaPustułka Grzegorz
7Matuszewska KatarzynaMazur Marzena
8Matuszewska KatarzynaKuśnierz Karina
9Matuszewska KatarzynaBogocz Zofia
10Matuszewska KatarzynaOdwołane

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 09:09:56
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4