Zastępstwa - CZWARTEK 02.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Piątek Dorota, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Wojakiewicz Bogusława, Zdańkowska Dorota, Sławińska Anna, Matuszewska Katarzyna, Chober Beata, Podlipny Justyna, Wessel Mirela, Wewióra Iwona, Mańka Monika, Korol Marta, Kręcichwost Jakub, Przybyłowska Agnieszka

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Mańka MonikaDyżurPodruczny Wacław
1/2Karwowska ElżbietaDyżurGilga Jarosław
1/2Mańka MonikaDyżurPopek Danuta
2/3Podlipny JustynaDyżurKomorowski Andrzej
3/4Chober BeataDyżurSztychna Marta
3/4Suska-Rugała MonikaDyżurKania Adam
4/5Wojakiewicz BogusławaDyżurKolwicz Anna
5/6Karwowska ElżbietaDyżurHońca Alina
6/7Podlipny JustynaDyżurSzymańska-Kirszniok Ewa
7/8Sławińska AnnaDyżurKlimek Mateusz
8/9Korol MartaDyżurCywoniuk-Gilga Elżbieta
9/10Sławińska AnnaDyżurMalska Marta
1a Br1Mańka Monikaang gastr->PsychoBogocz Zofia
2Suska-Rugała Monikapp->szachyKomorowski Andrzej / 7 -> 22
6Kozubska-Kogut Karolinapedagog->Zaj_rewaIdasiak Edyta / Gab Ped -> 23
8Korol MartamatOdwołane
1a T5Wojakiewicz Bogusławamat->Zaj_rewaPustułka Grzegorz
7Sławińska Annabiol->j.polsKalińska Dominika / 10 -> 7
2a PP6Podlipny Justynapdp->Zaj_rewaHońca Alina / 38 -> 40
2a T6Mańka Monikaj.ang->Zaj_rewaSzymanek Agnieszka / 9 -> 37
7Wojakiewicz Bogusławamat->geografiaSzymanek Agnieszka / 23 a -> 41
2b Br1Chober Beatamf->Zaj_rewaOdwołane
2Chober Beatasty_fry->Zaj_rewaOdwołane
3Chober BeatapfOdwołane
4Chober BeatapfOdwołane
6Chober Beatawych->j.angGuściora Maciej / 27 b fryz -> 7 a
7Mańka Monikaj.ang->Zaj_rewaGrabkowska Jolanta
8Wojakiewicz Bogusławamat->wosHuculak Monika / Biblioteka -> 6
9Sławińska Annabiol->Zaj_rewaKrosny Piotr / 10 -> 40
2b PP1Podlipny JustynaZaj_rewaUjma Krystyna
5Podlipny JustynaZaj_rewaSzymańska-Kirszniok Ewa
9Kozubska-Kogut Karolinapedagog->Zaj_rewaMalska Marta / Gab Ped -> 38
2d PP2Podlipny Justynafois->Zaj_rewaChrabańska Anna / 27 d -> 36
3Podlipny Justynafois->Zaj_rewaPolak Maja / 27 d -> 40
4Podlipny JustynafoisPolak Maja / 27 d -> 40
7Podlipny Justynapdp->Zaj_rewaKania Adam
8Podlipny Justynapdp->Zaj_rewaPodlipny Adrian
3a Br5Chober BeataZaj_rewaChrabańska Anna
6Sławińska Annawych->Zaj_rewaKomorowski Andrzej / 10 -> 22
3a SP3Suska-Rugała Monikaj.ang->PsychoBogocz Zofia
7Karwowska ElżbietaZaj_rewaDulińska-Gryc Michalina / boks 36 -> Świetlica
3a T4Mańka Monikaj.ang->lanŁodej Radosław / 9 -> 7
6Wojakiewicz Bogusławamat->historiaHuculak Monika / 23 a -> 10 a
8Sławińska Annabiol->chemSłotwińska Anna / 23 a -> 10
3b T2Mańka MonikaZaj_rewaLasota Iwona
3Wojakiewicz Bogusławamat->Zaj_rewaLasota Iwona
5Mańka Monikaang_zaw->lanŁodej Radosław / 7 -> 23 a
3c T4Wojakiewicz Bogusławamat->webPopek Danuta / 37 -> 23 a
7Korol Martadz_gosp->j.angGuściora Maciej / 10 a -> 7 a
8Mańka Monikaj.ang->j.polsKalińska Dominika / 10 a -> 7
4a SP4Sławińska Annap->Zaj_rewaNyderek Katarzyna / 10 -> 28
6Kręcichwost JakubZaj_rewa->infChrabańska Anna / 27 c muz -> 41
7Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaMężyk Małgorzata
5-6d ZET SP2Karwowska ElżbietazrkSztychna Marta / 38 a -> 27 a
3Karwowska Elżbietazrk->Zaj_rewaCywoniuk-Gilga Elżbieta
4Karwowska ElżbietazrkKolorz-Stylok Katarzyna / 38 a -> 27 a
5Karwowska Elżbietazrk->Zaj_rewaHońca Alina / 38 a -> 27 a
6Karwowska ElżbietazrkCywoniuk-Gilga Elżbieta / 38 a -> 27 a
8Karwowska Elżbietafois->Zaj_rewaDulińska-Gryc Michalina
5a SP5Suska-Rugała Monikaj.angKania Adam / 9 -> Sala gimnast
7Kręcichwost JakubZaj_rewa->matMazur Marzena... / 27 c muz -> 23
5b ZET SP5Kręcichwost JakubZaj_rewaDamczyk Magdalena / 27 c muz -> 39
6a SP1Karwowska Elżbietap->j.polsSołtysik Renata / 23 -> 28
4Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaGilga Jarosław / 24 -> Koryt_góra
7a SP1Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaIdasiak Edyta / 7 a -> 24
5Sławińska Annabiol->Zaj_rewaKolwicz Anna
6Przybyłowska Agnieszkahistoria->j.polsKolwicz Anna / 37 a -> 24
7Przybyłowska Agnieszkaj.pols->Zaj_rewaKlimek Mateusz / 37 a -> Sala gimnast
8Kozubska-Kogut Karolinapedagog->matGwardyś-Banasik Daria / Gab Ped -> 39
8a SP8Przybyłowska Agnieszkahistoria->geografiaSzymanek Agnieszka / 37 a -> 41
9Korol MartaondzOdwołane
P.Skowronek4Kozubska-Kogut KarolinaZaj_rewaOdwołane
świetlica _10Piątek DorotaDębiec Przemysław
1Piątek DorotaKolorz-Stylok Katarzyna
2Piątek DorotaDamczyk Magdalena
3Piątek DorotaSołtysik Renata
4Piątek DorotaMarcinkowska Adrianna
5Piątek DorotaOdwołane
świetlica _20Zdańkowska DorotaDębiec Przemysław
1Zdańkowska DorotaDulińska-Gryc Michalina
2Zdańkowska DorotaMigło Gabriela
3Zdańkowska DorotaKolwicz Anna
4Zdańkowska DorotaDamczyk Magdalena
5Zdańkowska DorotaOdwołane
świetlica _35Wessel MirelaCywoniuk-Gilga Elżbieta
6Wessel MirelaHerjan Izabela
7Wessel MirelaMazur Marzena
8Wessel MirelaPustułka Grzegorz
9Wessel MirelaPolak Maja
10Wessel MirelaOdwołane
świetlica _45Matuszewska KatarzynaKomorowski Andrzej
6Matuszewska KatarzynaMarcinkowska Adrianna
7Matuszewska KatarzynaPodlipny Adrian
8Matuszewska KatarzynaMazur Marzena...
9Matuszewska KatarzynaPodlipny Adrian
10Matuszewska KatarzynaOdwołane

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 09:09:51
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4