Zastępstwa - PIĄTEK 03.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Piątek Dorota, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Sztychna Marta, Wojakiewicz Bogusława, Zdańkowska Dorota, Sławińska Anna, Matuszewska Katarzyna, Chober Beata, Podlipny Justyna, Wessel Mirela, Damczyk Magdalena, Wewióra Iwona, Mańka Monika, Korol Marta, Kręcichwost Jakub, Przybyłowska Agnieszka, Szymańska-Kirszniok Ewa, Kania Adam

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Podlipny JustynaDyżurGworys Ewa
0/1Korol MartaDyżurKomorowski Andrzej
2/3Chober BeataDyżurIdasiak Edyta
3/4Mańka MonikaDyżurKrosny Piotr
5/6Suska-Rugała MonikaDyżurKolorz-Stylok Katarzyna
6/7Wojakiewicz BogusławaDyżurMazur Marzena
6/7Sztychna MartaDyżurPopek Danuta
7/8Karwowska ElżbietaDyżurMalska Marta
7/8Damczyk MagdalenaDyżurPopek Danuta
9/10Szymańska-Kirszniok EwaDyżurBoszowski Piotr
1a Br3Korol Martamat->j.angGuściora Maciej / 40 -> 7 a
5Suska-Rugała Monikapp->j.polsKalińska Dominika / 7 -> 23
1a PP2Podlipny Justynapdp->zrksMężyk Małgorzata / 27 d -> 40
1a T4Wojakiewicz Bogusławawych->Zaj_rewaDębiec Przemysław
1b Br2Sławińska AnnaZaj_rewaMigło Gabriela / boks 40 -> 38
5Szymańska-Kirszniok EwaZaj_rewaHońca Alina
5Kania AdamZaj_rewaHońca Alina
6Przybyłowska Agnieszkaj.polsWoźniak Ewa
7Suska-Rugała Monikapp->religiaIdasiak Edyta / 37 -> 9
1b PP1Kozubska-Kogut Karolinapedagog->Zaj_rewaGwardyś-Banasik Daria / Gab Ped -> 23
3Podlipny JustynaZaj_rewaMalska Marta / Świetlica -> 7
1b T3Sławińska Annabiol->j.polsKalińska Dominika / 10 -> 41
5Wojakiewicz Bogusławamat->j.francUjma Krystyna / 24 -> 38 a
8Karwowska ElżbietapOdwołane
1c Br2Korol MartaZaj_rewaDębiec Przemysław / boks 36 -> 23 a
6Wojakiewicz Bogusławamat->j.polsKalińska Dominika
7Wewióra Iwonagmwzc->j.polsWoźniak Ewa / 22 -> 7
8Wewióra Iwonappwc->Zaj_rewaKrosny Piotr
2a PP, 1a PP7Kania Adamw-fMazur Marzena
2a T6Sławińska AnnaZaj_rewaKrosny Piotr
7Wojakiewicz Bogusławamat->geografiaSzymanek Agnieszka
2b Br0Kozubska-Kogut KarolinapedagogOdwołane
1Chober BeataZaj_rewaOdwołane
2Chober BeatattOdwołane
3Chober BeatattOdwołane
5Mańka Monikaj.ang->infGuściora Maciej / 9 -> 7 a
2b PP7Szymańska-Kirszniok Ewataniec->pdpPolak Maja / 39 -> 40
8Damczyk MagdalenaZaj_rewaPodlipny Adrian / Biblioteka -> 9
2c PP6Damczyk MagdalenapdpKomorowski Andrzej / 36 -> Biblioteka
2d PP1Podlipny JustynaZaj_rewaMarcinkowska Adrianna
4Podlipny Justynapdp->Zaj_rewaRostowska Anna / 27 d -> Biblioteka
5Podlipny JustynaZaj_rewaDulińska-Gryc Michalina
7Damczyk Magdalenapdp->Zaj_rewaPodlipny Adrian
3a Br2Mańka Monikaj.ang->Zaj_rewaNyderek Katarzyna / 9 -> 22
4Mańka Monikaang zaw->zśChrabańska Anna / 9 -> Świetlica
5Sławińska AnnaZaj_rewaPolak Maja
6Suska-Rugała Monikapo dzi->Zaj_rewaMalska Marta
7Sławińska AnnaZaj_rewaGrabkowska Jolanta
8Sztychna Martaw-f->Zaj_rewaHuculak Monika / Sala gimnast -> 41
3a PP8Szymańska-Kirszniok EwapdpKolorz-Stylok Katarzyna
9Szymańska-Kirszniok EwapdpMalska Marta
3a PP, 3b PP6Kania Adamw-fMazur Marzena
3a SP2Kozubska-Kogut Karolinapedagog->PsychoBogocz Zofia
5Kręcichwost JakubZaj_rewaKuśnierz Karina
3a T1Korol MartaZaj_rewaRostowska Anna
3Mańka Monikaj.ang->j.francUjma Krystyna / 9 -> 23 a
4a SP3Kręcichwost Jakubm->religiaIdasiak Edyta / 27 c muz -> 28
7Karwowska Elżbietap->j.polsKolorz-Stylok Katarzyna / 28 -> 23
5-6d ZET SP2Damczyk MagdalenaZaj_rewaReichman Małgorzata
4Kręcichwost JakubZaj_rewaBogocz Zofia
4Damczyk MagdalenaZaj_rewaBogocz Zofia / Świetlica -> 27 c muz
6Karwowska Elżbietafois->Zaj_rewaMigło Gabriela / 38 a -> 41
5a SP1Suska-Rugała Monikaj.ang->matMigło Gabriela / 9 -> 38
2Kręcichwost JakubZaj_rewaRostowska Anna
5Damczyk MagdalenaZaj_rewaKolwicz Anna
5b ZET SP1Damczyk MagdalenaZaj_rewaCywoniuk-Gilga Elżbieta / 36 -> 27 a
4Szymańska-Kirszniok Ewazrk->Zaj_rewaMężyk Małgorzata
5Sztychna Martafois->religiaIdasiak Edyta / 27 a -> 28
6Sztychna Martazrk->Zaj_rewaKuśnierz Karina
7Sztychna Martazrk->Zaj_rewaGilga Jarosław / 27 a -> Siłownia
6a SP1Kręcichwost Jakubm->PsychoBogocz Zofia
6b SP4Suska-Rugała Monikaj.ang->zaj.kulinSzymanek Agnieszka / 23 a -> 36
7a SP3Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaHerjan Izabela / 10 a -> Biblioteka
5Karwowska Elżbietap->infChrabańska Anna / 40 -> 41
8Kania AdamZaj_rewaKolwicz Anna / 37 a -> 24
8a SP4Sławińska Annabiol->Zaj_rewaKomorowski Andrzej
7Przybyłowska Agnieszkahistoria->tPodruczny Wacław / 7 a -> 6
8Suska-Rugała MonikaZaj_rewaSadłocha Ewelina / 28 -> 7 a
świetlica _10Piątek DorotaGrabkowska Jolanta
1Piątek DorotaReichman Małgorzata
2Piątek DorotaLasota Iwona
3Piątek DorotaSołtysik Renata
4Piątek DorotaChrabańska Anna
5Piątek DorotaOdwołane
świetlica _20Zdańkowska DorotaGrabkowska Jolanta
1Zdańkowska DorotaPodruczny Wacław
2Zdańkowska DorotaPytelewska Barbara
3Zdańkowska DorotaReichman Małgorzata
4Zdańkowska DorotaPolak Maja
5Zdańkowska DorotaOdwołane
świetlica _35Wessel MirelaHerjan Izabela
6Wessel MirelaDulińska-Gryc Michalina
7Wessel MirelaSadłocha Ewelina
8Wessel MirelaPodruczny Wacław
9Wessel MirelaPopek Danuta
10Wessel MirelaOdwołane
świetlica _45Matuszewska KatarzynaPodruczny Wacław
6Matuszewska KatarzynaPodlipny Adrian
7Matuszewska KatarzynaŚwiatowska Agnieszka
8Matuszewska KatarzynaMazur Marzena
9Matuszewska KatarzynaKrosny Piotr
10Matuszewska KatarzynaOdwołane

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 09:09:43
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4