Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 06.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Wojakiewicz Bogusława, Zdańkowska Dorota, Matuszewska Katarzyna, Piątek Dorota, Mańka Monika, Szymańska-Kirszniok Ewa, Kania Adam, Gilga Jarosław, Sztychna Marta, Polak Maja, Damczyk Magdalena, Tetla-Gruszczyk Barbara

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Kania AdamDyżurSzymanek Agnieszka
0/1Tetla-Gruszczyk BarbaraDyżurGwardyś-Banasik Daria
1/2Gilga JarosławDyżurGuściora Maciej
2/3Suska-Rugała MonikaDyżurGwardyś-Banasik Daria
3/4Szymańska-Kirszniok EwaDyżurPytelewska Barbara
3/4Sztychna MartaDyżurChober Beata
4/5Karwowska ElżbietaDyżurMigło Gabriela
5/6Damczyk MagdalenaDyżurChober Beata
6/7Mańka MonikaDyżurHuculak Monika
6/7Polak MajaDyżurKalińska Dominika
7/8Damczyk MagdalenaDyżurHońca Alina
7/8Mańka MonikaDyżurPodruczny Wacław
1a Br1Tetla-Gruszczyk BarbaraZaj_rewaGwardyś-Banasik Daria / 41 -> 38
1a PP2Damczyk MagdalenaZaj_rewaMężyk Małgorzata / boks 40 -> 38
1a T3Wojakiewicz Bogusławamat->Zaj_rewaChober Beata / 40 -> 27 b fryz
1b PP1Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaKomorowski Andrzej
2Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaGwardyś-Banasik Daria
3Szymańska-Kirszniok EwapdpPytelewska Barbara
1b T3Tetla-Gruszczyk BarbaraZaj_rewa->j.polsKalińska Dominika / Świetlica -> 7
1c Br1Kozubska-Kogut KarolinapedagogChober Beata
6Wojakiewicz Bogusławamat->Zaj_rewaGomółka Jolanta
2a Br2Tetla-Gruszczyk BarbaraZaj_rewaKomorowski Andrzej / 37 a -> 6
5Wojakiewicz Bogusławamat->Zaj_rewaMazur Marzena
2a PP2Gilga JarosławZaj_rewaDulińska-Gryc Michalina / Sala gimnast -> 40
2a PP, 1a PP6Kania Adamw-f->zśWessel Mirela / Sala gimnast -> Świetlica
7Kania Adamw-f->zśWessel Mirela / Sala gimnast -> Świetlica
2a T7Mańka Monikaj.ang->w-fPustułka Grzegorz / 9 -> Koryt_piętro
2b PP8Damczyk MagdalenaZaj_rewaPodlipny Adrian
2b PP, 2d PP5Sztychna Martaw-f->Zaj_rewaRostowska Anna / Koryt_piętro -> 36
2d PP6Damczyk MagdalenapdpRostowska Anna / 27 d -> 36
7Damczyk MagdalenapdpRostowska Anna / 27 d -> 36
2d PP, 2b PP5Kania Adamw-f->Zaj_rewaPodruczny Wacław / Siłownia -> 6
3a SP6Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaHerjan Izabela / Lodowisko -> Świetlica
7Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaHerjan Izabela / Lodowisko -> Świetlica
8Karwowska Elżbietaed_plast->zśWessel Mirela / 38 a -> Świetlica
3a T4Wojakiewicz Bogusławamat->biolSławińska Anna / 40 -> 7
6Mańka Monikaang_zaw->webPopek Danuta
3b PP5Polak Majafois->Zaj_rewaPodlipny Justyna
6Polak Majafois->Zaj_rewaMarcinkowska Adrianna
7Polak MajaZaj_rewaMarcinkowska Adrianna
3b T8Mańka Monikaj.ang->Zaj_rewaToborowicz Janusz / 7 -> 38
3c T4Karwowska ElżbietaZaj_rewaUjma Krystyna / Koryt_góra -> 10
8Wojakiewicz Bogusławamat->Zaj_rewaSzymanek Agnieszka / 10 a -> 41
3c T, 3b T1Kania Adamw-f->Zaj_rewaHerjan Izabela / Sala gimnast -> Biblioteka
4a SP1Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaMazur Marzena...
2Suska-Rugała MonikaZaj_rewaNyderek Katarzyna / boks 36 -> 28
3Suska-Rugała MonikaZaj_rewaWicher Alfreda / boks 36 -> 37 a
5-6d ZET SP1Karwowska Elżbietafois->zaj.kulinSzymanek Agnieszka / 38 a -> 22
2Karwowska ElżbietafoisKolorz-Stylok Katarzyna
3Kozubska-Kogut KarolinapedagogHońca Alina
6Karwowska ElżbietazrkChrabańska Anna
5a SP5Karwowska Elżbietap->Zaj_rewaSławińska Anna
7Karwowska ElżbietaZaj_rewa->j.polsSołtysik Renata / 38 a -> 28
5b ZET SP1Sztychna Martafois->Zaj_rewaWicher Alfreda
2Sztychna MartafoisPodlipny Justyna
3Sztychna Martazrk->Zaj_rewaMigło Gabriela
4Sztychna Martazrk->Zaj_rewaWicher Alfreda
5Damczyk MagdalenaZaj_rewaSołtysik Renata / 27 c muz -> 38 a
5c ZET SP3Damczyk MagdalenaZaj_rewaNyderek Katarzyna / 37 a -> 28
4Szymańska-Kirszniok Ewataniec->Zaj_rewaChrabańska Anna
6a SP2Kozubska-Kogut Karolinazaj.art->tPodruczny Wacław / 41 -> 6
3Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaMężyk Małgorzata / Sala gimnast -> Świetlica
4Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaDulińska-Gryc Michalina / Sala gimnast -> Świetlica
6b SP2Kania AdamZaj_rewaMalska Marta
4Suska-Rugała MonikaZaj_rewaKolorz-Stylok Katarzyna
5Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaKolwicz Anna
7a SP4Kania Adamw-f->Zaj_rewaMigło Gabriela / Siłownia -> 38
8a SP1Gilga JarosławZaj_rewaChrabańska Anna / 6 -> Biblioteka
4Damczyk MagdalenaZaj_rewaCywoniuk-Gilga Elżbieta / Świetlica -> 37 a
4Tetla-Gruszczyk BarbaraZaj_rewaCywoniuk-Gilga Elżbieta / Świetlica -> 37 a
8Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaKuśnierz Karina / Koryt_piętro -> 40
świetlica _10Piątek DorotaDębiec Przemysław
1Piątek DorotaŚwiatowska Agnieszka
2Piątek DorotaKolwicz Anna
3Piątek DorotaUjma Krystyna
4Piątek DorotaMężyk Małgorzata
5Piątek DorotaKomorowski Andrzej
świetlica _20Zdańkowska DorotaDębiec Przemysław
1Zdańkowska DorotaKorol Marta
2Zdańkowska DorotaKorol Marta
3Zdańkowska DorotaMalska Marta
4Zdańkowska DorotaKrosny Piotr
5Zdańkowska DorotaMalska Marta
świetlica _45Matuszewska KatarzynaOdwołane
6Matuszewska KatarzynaSzymanek Agnieszka
7Matuszewska KatarzynaPodlipny Adrian
8Matuszewska KatarzynaSołtysik Renata
9Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
10Matuszewska KatarzynaWessel Mirela

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 09:09:37
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4