Zastępstwa - CZWARTEK 09.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Kamiński Mateusz, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Zdańkowska Dorota, Matuszewska Katarzyna, Popek Danuta, Mańka Monika, Szymańska-Kirszniok Ewa, Kania Adam, Gilga Jarosław, Sztychna Marta, Polak Maja, Damczyk Magdalena, Tetla-Gruszczyk Barbara, Sołtysik Renata, Rostowska Anna(0-32), Cywoniuk-Gilga Elżbieta, Piątek Dorota, Kolorz-Stylok Katarzyna, Dulińska-Gryc Michalina

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Popek DanutaDyżurChober Beata
0/1Dulińska-Gryc MichalinaDyżurMigło Gabriela
0/1Mańka MonikaDyżurUjma Krystyna
0/1Sztychna MartaDyżurLasota Iwona
1/2Karwowska ElżbietaDyżurUjma Krystyna
1/2Kolorz-Stylok KatarzynaDyżurMarcinkowska Adrianna
1/2Dulińska-Gryc MichalinaDyżurPodlipny Justyna
1/2Mańka MonikaDyżurŁodej Radosław
1/2Sołtysik RenataDyżurIdasiak Edyta
2/3Popek DanutaDyżurPodruczny Wacław
2/3Damczyk MagdalenaDyżurChrabańska Anna
3/4Gilga JarosławDyżurWojakiewicz Bogusława
3/4Polak MajaDyżurGwardyś-Banasik Daria
3/4Suska-Rugała MonikaDyżurHońca Alina
5/6Rostowska AnnaDyżurGwardyś-Banasik Daria
5/6Karwowska ElżbietaDyżurPodlipny Justyna
5/6Szymańska-Kirszniok EwaDyżurHuculak Monika
6/7Kania AdamDyżurPytelewska Barbara
6/7Cywoniuk-Gilga ElżbietaDyżurWojakiewicz Bogusława
1a Br1Mańka Monikaang gastr->Zaj_rewaMigło Gabriela
2Suska-Rugała Monikapp->Zaj_rewaDębiec Przemysław / 7 -> 23 a
4Damczyk MagdalenaZaj_rewaGrabkowska Jolanta / 37 a -> Gab. Dyr
6Kozubska-Kogut Karolinapedagog->historiaPrzybyłowska Agnieszka / Gab Ped -> 37 a
1a PP2Dulińska-Gryc MichalinapdpPodlipny Justyna
1b Br1Kamiński MateuszmechOdwołane
2Kamiński MateuszmechOdwołane
3Kamiński MateuszmechOdwołane
4Kamiński MateuszmechOdwołane
5Kamiński MateuszmechOdwołane
6Kamiński MateuszmechOdwołane
1b T3Dulińska-Gryc MichalinaZaj_rewaLasota Iwona
2a PP5Rostowska AnnaZaj_rewaKomorowski Andrzej
7Polak MajapdpChrabańska Anna / 40 -> 22
8Polak Majapdp->Zaj_rewaMalska Marta / 40 -> 38
2a T4Popek Danutaweb->j.francUjma Krystyna / 23 a -> 38
6Mańka Monikaj.ang->matWojakiewicz Bogusława / 9 -> 23 a
2b Br7Mańka Monikaj.angGuściora Maciej / 9 -> 7 a
2b PP5Szymańska-Kirszniok EwaZaj_rewa->zśHerjan Izabela / Biblioteka -> Świetlica
9Kozubska-Kogut Karolinapedagog->zśWessel Mirela / Gab Ped -> Świetlica
2c PP1Kolorz-Stylok KatarzynaZaj_rewaKolwicz Anna / 27 c muz -> 7
2Kolorz-Stylok Katarzynazrks->Zaj_rewaKolwicz Anna / 37 a -> 23
4Dulińska-Gryc Michalinapdp->Zaj_rewaHońca Alina
5Dulińska-Gryc Michalinapdp->Zaj_rewaPustułka Grzegorz
6Rostowska AnnaZkk->Zaj_rewaHońca Alina / 36 -> 40
7Rostowska AnnaZkk->Zaj_rewaMazur Marzena
8Dulińska-Gryc MichalinaZaj_rewaPodlipny Adrian / boks 36 -> Świetlica
9Polak MajaZaj_rewaPodlipny Adrian / 36 -> 39
2d PP1Dulińska-Gryc MichalinaZaj_rewaPodruczny Wacław / boks 36 -> 6
3a Br3Sztychna Martaw-f->infGuściora Maciej / Sala gimnast -> 7 a
4Sztychna Martaw-f->Zaj_rewaChober Beata / Siłownia -> 27 b fryz
3a PP2Damczyk MagdalenaZaj_rewaMigło Gabriela
3Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaHońca Alina / 39 -> 27 a
4Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaPodruczny Wacław / 39 -> 6
7Kania AdamZaj_rewaPodlipny Adrian
3a PP, 3b PP6Kania Adamw-f->Zaj_rewaHerjan Izabela / Siłownia -> Biblioteka
3a SP3Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaGwardyś-Banasik Daria / 28 -> 38
7Karwowska ElżbietaZaj_rewaMężyk Małgorzata / boks 36 -> Biblioteka
7Dulińska-Gryc MichalinaZaj_rewaMężyk Małgorzata
3a T1Popek Danutawych->u kompŁodej Radosław / 23 a -> 10
4Mańka Monikaj.ang->matWojakiewicz Bogusława / 9 -> 37
3b PP1Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaPodlipny Justyna
2Szymańska-Kirszniok Ewapdp->zśHerjan Izabela / 39 -> Świetlica
3Damczyk MagdalenaZaj_rewaPodlipny Justyna / 27 c muz -> 40
3Polak MajaZaj_rewaPodlipny Justyna
4Polak Majafois->Zaj_rewaKomorowski Andrzej / 40 -> 22
5Polak Majafois->Zaj_rewaChrabańska Anna / 40 -> 22
3b T2Mańka MonikaZaj_rewaLasota Iwona
5Mańka Monikaang_zaw->geografiaSzymanek Agnieszka / 7 -> 41
3c T2Popek Danutadata->historiaHuculak Monika / 10 a -> 9
3Popek Danutaweb->matWojakiewicz Bogusława / 10 a -> 7
8Mańka Monikaj.angGuściora Maciej / 10 a -> 7 a
4a SP1Sołtysik Renataj.pols->Zaj_rewaIdasiak Edyta / 28 -> 24
2Sołtysik Renataj.pols->Zaj_rewaIdasiak Edyta / 28 -> 24
3Cywoniuk-Gilga ElżbietaZaj_rewa->PsychoBogocz Zofia / boks 40 -> Świetlica
5Kania Adamw-f->Zaj_rewaNyderek Katarzyna / Sala gimnast -> 28
7Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaIdasiak Edyta / 28 -> 24
5-6d ZET SP2Karwowska Elżbietazrk->Zaj_rewaMarcinkowska Adrianna
3Karwowska Elżbietazrk->Zaj_rewaKomorowski Andrzej / 38 a -> 22
4Karwowska Elżbietazrk->Zaj_rewaSławińska Anna / 38 a -> 10
5Karwowska Elżbietazrk->Zaj_rewaMigło Gabriela / 38 a -> 38
6Karwowska Elżbietazrk->Zaj_rewaMazur Marzena / 38 a -> Sala gimnast
8Karwowska Elżbietafois->zśWessel Mirela / 38 a -> Świetlica
5a SP1Gilga Jarosławw-f->zśHerjan Izabela / Sala gimnast -> Świetlica
5Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaSławińska Anna / 9 -> 10
5b ZET SP1Sztychna Martazrk->Zaj_rewaLasota Iwona
2Sztychna Martazrk->Zaj_rewaChrabańska Anna / 27 a -> 36
4Kolorz-Stylok Katarzynazrks->Zaj_rewaNyderek Katarzyna / 27 a -> 28
5Cywoniuk-Gilga ElżbietaZaj_rewaKręcichwost Jakub / 37 a -> 27 c muz
6Szymańska-Kirszniok Ewazrk->zśWessel Mirela / 39 -> Świetlica
7Szymańska-Kirszniok Ewazrk->Zaj_rewaMalska Marta / 39 -> 38
6a SP1Karwowska Elżbietap->Zaj_rewaUjma Krystyna
2Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaPodruczny Wacław / Sala gimnast -> 6
4Suska-Rugała Monikaj.ang->j.polsKolwicz Anna / 24 -> 23
5Damczyk MagdalenaZaj_rewaChober Beata
6b SP3Kolorz-Stylok Katarzynaj.polsKolwicz Anna
7a SP1Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaMarcinkowska Adrianna / 7 a -> 37
3Kania Adamw-f->Zaj_rewaHerjan Izabela / Sala gimnast -> Biblioteka
4Kania Adamw-fMazur Marzena
8Kozubska-Kogut Karolinapedagog->Zaj_rewaKlimek Mateusz
8a SP3Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaPodruczny Wacław / Koryt_piętro -> 6
P.Skowronek4Kozubska-Kogut KarolinaZaj_rewaOdwołane
świetlica _10Piątek DorotaDębiec Przemysław
1Piątek DorotaBogocz Zofia
2Piątek DorotaHerjan Izabela
3Piątek DorotaBogocz Zofia
4Piątek DorotaMarcinkowska Adrianna
5Piątek DorotaHońca Alina
świetlica _20Zdańkowska DorotaDębiec Przemysław
1Zdańkowska DorotaHerjan Izabela
2Zdańkowska DorotaKomorowski Andrzej
3Zdańkowska DorotaHerjan Izabela
4Zdańkowska DorotaPodlipny Justyna
5Zdańkowska DorotaMarcinkowska Adrianna
świetlica _45Matuszewska KatarzynaOdwołane
6Matuszewska KatarzynaMarcinkowska Adrianna
7Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
8Matuszewska KatarzynaMazur Marzena...
9Matuszewska KatarzynaMalska Marta
10Matuszewska KatarzynaOdwołane

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:23:09
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4