Zastępstwa - PIĄTEK 10.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Kamiński Mateusz, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Zdańkowska Dorota, Matuszewska Katarzyna, Popek Danuta, Mańka Monika, Szymańska-Kirszniok Ewa, Kania Adam, Gilga Jarosław, Sztychna Marta, Polak Maja, Damczyk Magdalena, Tetla-Gruszczyk Barbara, Sołtysik Renata, Rostowska Anna(0-32), Piątek Dorota, Kolorz-Stylok Katarzyna, Dulińska-Gryc Michalina

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
1/2Dulińska-Gryc MichalinaDyżurKomorowski Andrzej
2/3Gilga JarosławDyżurHońca Alina
3/4Rostowska AnnaDyżurPodruczny Wacław
3/4Mańka MonikaDyżurSławińska Anna
3/4Sołtysik RenataDyżurUjma Krystyna
4/5Rostowska AnnaDyżurPodruczny Wacław
4/5Dulińska-Gryc MichalinaDyżurWojakiewicz Bogusława
5/6Suska-Rugała MonikaDyżurSzymanek Agnieszka
6/7Gilga JarosławDyżurMazur Marzena
6/7Polak MajaDyżurWojakiewicz Bogusława
6/7Sztychna MartaDyżurMalska Marta
7/8Karwowska ElżbietaDyżurWewióra Iwona
7/8Damczyk MagdalenaDyżurSadłocha Ewelina
8/9Popek DanutaDyżurMigło Gabriela
8/9Kolorz-Stylok KatarzynaDyżurWoźniak Ewa
9/10Popek DanutaDyżurBoszowski Piotr
9/10Szymańska-Kirszniok EwaDyżurKrosny Piotr
9/10Kolorz-Stylok KatarzynaDyżurSzymiczek Brygida
1a Br5Suska-Rugała Monikapp->Zaj_rewaSławińska Anna
1a PP4Polak MajaZaj_rewaMężyk Małgorzata
1a T6Popek Danutainf->j.polsKalińska Dominika / 23 a -> 37 a
1b Br5Kania AdamZaj_rewaHońca Alina
5Szymańska-Kirszniok EwaZaj_rewaHońca Alina
7Suska-Rugała Monikapp->Zaj_rewaSzymiczek Brygida / 37 -> 10
1b PP1Kozubska-Kogut KarolinapedagogCywoniuk-Gilga Elżbieta
4Sołtysik Renatapdp->zaj.kulinSzymanek Agnieszka
5Sołtysik Renatapdp->zaj.sportMazur Marzena / 36 -> Siłownia
6Polak Majapdp->Zaj_rewaPodlipny Adrian
7Polak Majapdp->zśWessel Mirela / 40 -> Świetlica
8Sołtysik Renatafois->Zaj_rewaMigło Gabriela / 38 a -> 38
9Sołtysik Renatafois->Zaj_rewaŚwiatowska Agnieszka / 36 -> 28
1b T8Karwowska Elżbietap->Zaj_rewaSadłocha Ewelina
2a Br0Kamiński MateuszmechOdwołane
1Kamiński MateuszmechOdwołane
2Kamiński MateuszmechOdwołane
3Kamiński MateuszmechOdwołane
4Kamiński MateuszmechOdwołane
5Kamiński MateuszmechOdwołane
2a PP5Rostowska AnnaZkk->Zaj_rewaKolwicz Anna
6Rostowska AnnaZkk->Zaj_rewaKomorowski Andrzej
8Kolorz-Stylok Katarzynazrks->Zaj_rewaPodlipny Adrian / 6 -> 9
9Kolorz-Stylok Katarzynazrks->zśWessel Mirela / 6 -> Świetlica
2a PP, 1a PP7Kania Adamw-fKrosny Piotr
2b Br0Kozubska-Kogut KarolinapedagogOdwołane
5Mańka Monikaj.angGuściora Maciej / 9 -> 7 a
2b PP4Rostowska AnnaZkk->Zaj_rewaHońca Alina
7Szymańska-Kirszniok Ewataniec->Zaj_rewaMalska Marta
8Damczyk MagdalenaZaj_rewaWessel Mirela / Biblioteka -> Świetlica
2c PP1Dulińska-Gryc Michalinafois->Zaj_rewaPodlipny Justyna
5Kolorz-Stylok Katarzynazrks->Zaj_rewaMężyk Małgorzata
6Damczyk Magdalenapdp->Zaj_rewaSzymanek Agnieszka / 36 -> 10
8Rostowska AnnaZkk->Zaj_rewaMazur Marzena
2d PP5Dulińska-Gryc MichalinaZaj_rewaKomorowski Andrzej / 10 a -> Biblioteka
7Damczyk Magdalenapdp->Zaj_rewaPodlipny Adrian / 27 d -> Biblioteka
3a Br2Mańka Monikaj.ang->Zaj_rewaKorol Marta
4Mańka Monikaang zaw->Zaj_rewaWojakiewicz Bogusława / 9 -> 40
5Polak MajaZaj_rewaWojakiewicz Bogusława / 27 d -> 24
6Suska-Rugała Monikapo dzi->j.polsPrzybyłowska Agnieszka / 6 -> 37
8Sztychna Martaw-f->Zaj_rewaWewióra Iwona / Sala gimnast -> 22
3a PP2Dulińska-Gryc Michalinapdp->Zaj_rewaReichman Małgorzata
3Dulińska-Gryc MichalinapdpMalska Marta / 36 -> 7
4Dulińska-Gryc Michalinapdp->Zaj_rewaHerjan Izabela / 41 -> Biblioteka
8Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaKrosny Piotr
9Szymańska-Kirszniok EwapdpMalska Marta / 39 -> 27 d
3a PP, 3b PP6Kania Adamw-f->Zaj_rewaHerjan Izabela / Koryt_piętro -> Biblioteka
3a SP2Kozubska-Kogut Karolinapedagog->Zaj_rewaKręcichwost Jakub / Gab Ped -> 27 c muz
6Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaNyderek Katarzyna / Sala gimnast -> 22
3a T1Rostowska AnnaZaj_rewa->j.polsKalińska Dominika / 22 -> 41
3Mańka Monikaj.ang->j.polsKalińska Dominika / 9 -> 41
7Popek Danutau komp->historiaHuculak Monika / 23 a -> 36
8Popek Danutaweb->historiaHuculak Monika / 23 a -> 41
9Popek DanutaZaj_rewaKrosny Piotr
3b PP3Polak Majafois->Zaj_rewaPodruczny Wacław / 39 -> 6
4a SP6Sołtysik Renataj.polsKolwicz Anna / 28 -> 23
7Karwowska Elżbietap->Zaj_rewaSławińska Anna / 28 -> 24
5-6d ZET SP2Damczyk MagdalenaZaj_rewaBogocz Zofia
3Rostowska Annazrk->PsychoBogocz Zofia
4Damczyk MagdalenaZaj_rewaBogocz Zofia / Świetlica -> 28
6Karwowska Elżbietafois->Zaj_rewaPytelewska Barbara
5a SP1Suska-Rugała Monikaj.ang->PsychoBogocz Zofia
2Rostowska AnnaZaj_rewaGwardyś-Banasik Daria / Świetlica -> 24
5Damczyk MagdalenaZaj_rewaMigło Gabriela / Świetlica -> 38
7Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaPrzybyłowska Agnieszka / Siłownia -> 7 a
5b ZET SP1Damczyk MagdalenaZaj_rewaReichman Małgorzata
2Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaPytelewska Barbara / Sala gimnast -> 10 a
3Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaCywoniuk-Gilga Elżbieta / Sala gimnast -> 27 a
4Szymańska-Kirszniok Ewazrk->Zaj_rewaKuśnierz Karina
5Sztychna Martafois->zśWessel Mirela / 27 a -> Świetlica
6Sztychna Martazrk->Zaj_rewaIdasiak Edyta / 27 a -> 24
7Sztychna Martazrk->Zaj_rewaMigło Gabriela / 27 a -> 38
5c ZET SP4Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaPytelewska Barbara / Lodowisko -> 37 a
5Gilga Jarosławw-fKrosny Piotr / Lodowisko -> Sala gimnast
6a SP3Sołtysik RenataZaj_rewaGrabkowska Jolanta / boks 40 -> Gab. Dyr
6b SP4Suska-Rugała Monikaj.ang->historiaIdasiak Edyta / 23 a -> 24
6Dulińska-Gryc MichalinaZaj_rewaSławińska Anna
7Kolorz-Stylok Katarzynaj.pols->tPodruczny Wacław / 23 -> 6
7a SP3Suska-Rugała Monikaj.angGuściora Maciej / 10 a -> 7 a
5Karwowska Elżbietap->infChrabańska Anna / 40 -> 41
8Kania AdamZaj_rewaMalska Marta / 37 a -> 27 d
8a SP6Kolorz-Stylok Katarzynaj.pols->Zaj_rewaWojakiewicz Bogusława / 7 a -> 38
8Suska-Rugała MonikaZaj_rewaPodruczny Wacław / 28 -> 36
świetlica _10Piątek DorotaDębiec Przemysław
1Piątek DorotaMarcinkowska Adrianna
2Piątek DorotaSławińska Anna
3Piątek DorotaPodlipny Justyna
4Piątek DorotaMigło Gabriela
5Piątek DorotaPodlipny Justyna
świetlica _20Zdańkowska DorotaDębiec Przemysław
1Zdańkowska DorotaMężyk Małgorzata
2Zdańkowska DorotaLasota Iwona
3Zdańkowska DorotaKomorowski Andrzej
4Zdańkowska DorotaChrabańska Anna
5Zdańkowska DorotaKuśnierz Karina
świetlica _45Matuszewska KatarzynaOdwołane
6Matuszewska KatarzynaMazur Marzena
7Matuszewska KatarzynaSadłocha Ewelina
8Matuszewska KatarzynaŚwiatowska Agnieszka
9Matuszewska KatarzynaPodlipny Adrian
10Matuszewska KatarzynaWessel Mirela

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:23:04
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4