Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 13.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Suska-Rugała Monika, Zdańkowska Dorota, Matuszewska Katarzyna, Popek Danuta, Kania Adam, Damczyk Magdalena, Gilga Jarosław, Szymanek Agnieszka, Gwardyś-Banasik Daria, Kolorz-Stylok Katarzyna, Wakat W.Kiełkowska, Malska Marta, Cywoniuk-Gilga Elżbieta, Kuśnierz Karina

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Kania AdamDyżurSztychna Marta
1/2Szymanek AgnieszkaDyżurPodlipny Justyna
1/2Gilga JarosławDyżurGuściora Maciej
1/2Malska MartaDyżurŚwiatowska Agnieszka
2/3Suska-Rugała MonikaDyżurKalińska Dominika
3/4Popek DanutaDyżurUjma Krystyna
4/5Kolorz-Stylok KatarzynaDyżurHuculak Monika
5/6Szymanek AgnieszkaDyżurWojakiewicz Bogusława
5/6Gwardyś-Banasik DariaDyżurChober Beata
5/6Damczyk MagdalenaDyżurKrosny Piotr
6/7Gwardyś-Banasik DariaDyżurNyderek Katarzyna
7/8Damczyk MagdalenaDyżurHońca Alina
8/9Cywoniuk-Gilga ElżbietaDyżurMigło Gabriela
8/9Kuśnierz KarinaDyżurMarcinkowska Adrianna
9/10Kuśnierz KarinaDyżurGworys Ewa
1a PP1Gwardyś-Banasik DariaZaj_rewaChrabańska Anna
2Gwardyś-Banasik DariaZaj_rewaDulińska-Gryc Michalina / 27 b fryz -> 40
2Damczyk MagdalenaZaj_rewaDulińska-Gryc Michalina / boks 40 -> 40
3Gwardyś-Banasik Dariafois->Zaj_rewaPodlipny Justyna
4Gwardyś-Banasik DariapdpPodruczny Wacław / 27 d -> 6
5Gwardyś-Banasik Dariapdp->Zaj_rewaKomorowski Andrzej / 27 d -> Biblioteka
1a T8Szymanek Agnieszkageografia->j.angMańka Monika / 41 -> 7
1c Br5Szymanek Agnieszkageografia->Zaj_rewaSławińska Anna
2a PP2Malska MartaZaj_rewaHerjan Izabela / Koryt_góra -> Biblioteka
2Gilga JarosławZaj_rewaHerjan Izabela / Sala gimnast -> Biblioteka
2a PP, 1a PP6Kania Adamw-fMazur Marzena
7Kania Adamw-fMazur Marzena
2a T3Malska MartaZaj_rewaChober Beata
2b PP7Kolorz-Stylok Katarzynazrks->Zaj_rewaPolak Maja
8Damczyk MagdalenaZaj_rewaPodlipny Adrian
2c PP8Kolorz-Stylok KatarzynaZaj_rewaRostowska Anna
2d PP4Malska Martapdp->Zaj_rewaMigło Gabriela / 27 d -> 38
6Damczyk Magdalenapdp->Zaj_rewaHońca Alina / 27 d -> Biblioteka
7Damczyk MagdalenapdpMarcinkowska Adrianna / 27 d -> 37
2d PP, 2b PP5Kania Adamw-fSztychna Marta
3a SP1Szymanek Agnieszkazaj.kulin->Zaj_rewaMazur Marzena...
6Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaChrabańska Anna / Lodowisko -> Świetlica
7Gilga Jarosławw-f->zśWessel Mirela / Lodowisko -> Świetlica
3b PP1Malska MartaZkk->Zaj_rewaPodlipny Justyna
3Szymanek AgnieszkapdpSzymańska-Kirszniok Ewa / 36 -> 39
4Szymanek AgnieszkapdpPytelewska Barbara / 36 -> 37
9Kuśnierz Karinazaj.art->zśWessel Mirela / 40 -> Świetlica
3b T2Szymanek Agnieszkageografia->chemSłotwińska Anna / 7 -> 10
6Popek Danutaweb->j.angMańka Monika / 7 -> 9
3c T3Popek Danutaweb->Zaj_rewaTetla-Gruszczyk Barbara
5Popek Danutadata->Zaj_rewaChober Beata / 10 a -> 23
3c T, 3b T1Kania Adamw-f->Zaj_rewaKomorowski Andrzej / Sala gimnast -> 6
4a SP1Suska-Rugała Monikaj.ang->zśPiątek Dorota / 28 -> Świetlica
2Suska-Rugała MonikaZaj_rewaKolwicz Anna / boks 36 -> 27 c muz
3Suska-Rugała MonikaZaj_rewaWicher Alfreda
5-6d ZET SP4Cywoniuk-Gilga ElżbietaZaj_rewaChrabańska Anna
5a SP6Gwardyś-Banasik DariamatIdasiak Edyta
5b ZET SP5Malska MartaZaj_rewaPodruczny Wacław / Świetlica -> 6
5Damczyk MagdalenaZaj_rewaPodruczny Wacław / 27 c muz -> 6
5c ZET SP3Damczyk MagdalenaZaj_rewaMężyk Małgorzata
5Cywoniuk-Gilga Elżbietafois->Zaj_rewaKrosny Piotr / 27 a -> Sala gimnast
6Cywoniuk-Gilga Elżbietazrk->Zaj_rewaRostowska Anna / 27 a -> 36
7Cywoniuk-Gilga Elżbietazrk->Zaj_rewaKarwowska Elżbieta
8Cywoniuk-Gilga Elżbietazrk->Zaj_rewaSołtysik Renata / 27 a -> 28
9Cywoniuk-Gilga Elżbietazrk->Zaj_rewaPodlipny Adrian
6a SP3Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaKomorowski Andrzej / Sala gimnast -> 9
4Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaDulińska-Gryc Michalina / Sala gimnast -> Świetlica
6b SP2Kolorz-Stylok KatarzynaZaj_rewaSzymańska-Kirszniok Ewa / Gab Ped -> 39
2Kania AdamZaj_rewaSzymańska-Kirszniok Ewa / Świetlica -> 39
4Suska-Rugała MonikaZaj_rewaWicher Alfreda / 27 c muz -> 41
4Kolorz-Stylok KatarzynaZaj_rewaWicher Alfreda
5Suska-Rugała Monikaj.ang->pKarwowska Elżbieta / 9 -> 28
6Kolorz-Stylok Katarzynaj.polsSołtysik Renata / 23 -> 28
7Gwardyś-Banasik DariamatMigło Gabriela / 23 a -> 38
7a SP4Kania Adamw-f->Zaj_rewaKrosny Piotr / Siłownia -> 10
7Szymanek Agnieszkageografia->Zaj_rewaIdasiak Edyta / 41 -> 24
8Kuśnierz KarinaZaj_rewaKrosny Piotr
8a SP1Gilga JarosławZaj_rewaWicher Alfreda / 6 -> 27 c muz
4Damczyk MagdalenaZaj_rewaTetla-Gruszczyk Barbara
5Kolorz-Stylok Katarzynaj.pols->Zaj_rewaKolwicz Anna
6Szymanek AgnieszkaZaj_rewa->szachyPodruczny Wacław / boks 40 -> 41
8Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaChrabańska Anna / Koryt_piętro -> 23 a
P.Skowronek10Popek DanutalanOdwołane
11Popek DanutawebOdwołane
świetlica _20Zdańkowska DorotaPiątek Dorota
1Zdańkowska DorotaKorol Marta
2Zdańkowska DorotaPiątek Dorota
3Zdańkowska DorotaPiątek Dorota
4Zdańkowska DorotaPiątek Dorota
5Zdańkowska DorotaPiątek Dorota
świetlica _45Matuszewska KatarzynaKozubska-Kogut Karolina
6Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
7Matuszewska KatarzynaPodlipny Adrian
8Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
9Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
10Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
W.Kiełkowska7Wakat W.KiełkowskaBio/ Geo->biolSławińska Anna
WWRD Tokarska12Cywoniuk-Gilga ElżbietawwrdOdwołane

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:22:57
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4