Zastępstwa - WTOREK 14.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Suska-Rugała Monika, Matuszewska Katarzyna, Popek Danuta, Kania Adam, Damczyk Magdalena, Cywoniuk-Gilga Elżbieta, Gilga Jarosław, Idasiak Edyta, Kolorz-Stylok Katarzyna, Malska Marta, Tetla-Gruszczyk Barbara, Dębiec Przemysław, Kuśnierz Karina, Florkiewicz Monika, Przygodzki Dariusz(4-5)

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Kolorz-Stylok KatarzynaDyżurKorol Marta
0/1Suska-Rugała MonikaDyżurMazur Marzena
1/2Gilga JarosławDyżurSzymanek Agnieszka
2/3Kania AdamDyżurSztychna Marta
2/3Gilga JarosławDyżurPolak Maja
5/6Malska MartaDyżurGwardyś-Banasik Daria
6/7Kania AdamDyżurKrosny Piotr
6/7Tetla-Gruszczyk BarbaraDyżurKolwicz Anna
7/8Cywoniuk-Gilga ElżbietaDyżurMazur Marzena
7/8Kuśnierz KarinaDyżurMarcinkowska Adrianna
8/9Kania AdamDyżurMężyk Małgorzata
1a Br3Damczyk MagdalenaZaj_rewaKorol Marta
6Dębiec Przemysławfizyka->j.angGuściora Maciej / 23 -> 7 a
8Tetla-Gruszczyk BarbaraZaj_rewaŚwiatowska Agnieszka
1a PP7Malska MartaZkk->Zaj_rewaSzymańska-Kirszniok Ewa / 27 d -> 39
8Malska MartaZkk->Zaj_rewaRostowska Anna
1b T4Przygodzki Dariuszad_sysOdwołane
5Przygodzki Dariuszad_sysOdwołane
6Florkiewicz Monikaek_utkOdwołane
7Florkiewicz Monikaek_utkOdwołane
8Florkiewicz Monikaek_utkOdwołane
2a T1Popek Danutaek_lanOdwołane
2Popek Danutaek_lanOdwołane
3Popek Danutaek_lanOdwołane
4Popek Danutaek_utkOdwołane
5Popek Danutaek_utkOdwołane
6Popek Danutaek_utkOdwołane
7Popek Danutaad_sysOdwołane
8Popek Danutaad_sysOdwołane
2c Br, 3a Br1Idasiak Edytareligia->PsychoBogocz Zofia
2c PP1Damczyk Magdalenapdp->Zaj_rewaPodlipny Justyna
2Damczyk Magdalenapdp->Zaj_rewaSzymanek Agnieszka / 37 a -> 22
9Malska MartaZaj_rewaDulińska-Gryc Michalina
2d PP8Kania AdamZaj_rewaReichman Małgorzata / 7 a -> 10 a
2d PP, 2b PP3Kania Adamw-fSztychna Marta
3a PP5Malska MartaZkk->Zaj_rewaMigło Gabriela
3a PP, 3b PP1Kania Adamw-fMazur Marzena
3a SP7Kuśnierz KarinaZaj_rewaGwardyś-Banasik Daria / boks 36 -> 38
3b PP6Malska MartaZkk->Zaj_rewaKrosny Piotr
3b T9Dębiec Przemysławfizyka->Zaj_rewaKrosny Piotr / 7 -> 23
3c T7Tetla-Gruszczyk BarbaraZaj_rewaUjma Krystyna
8Dębiec Przemysławlan->Zaj_rewaHońca Alina / 23 a -> 38
3c T, 3b T6Kania Adamw-f->PsychoKozubska-Kogut Karolina / Sala gimnast -> Świetlica
4a SP4Kania Adamw-f->Zaj_rewaChrabańska Anna / Lodowisko -> Świetlica
5Kania Adamw-f->zśPiątek Dorota / Lodowisko -> Świetlica
5a SP1Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaKomorowski Andrzej
2Idasiak Edytareligia->Zaj_rewaGwardyś-Banasik Daria
4Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaMężyk Małgorzata / Lodowisko -> 10 a
5Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaSławińska Anna / Lodowisko -> 10
5b ZET SP3Idasiak Edytareligia->Zaj_rewaGwardyś-Banasik Daria
5Cywoniuk-Gilga ElżbietaZaj_rewaSztychna Marta
6Kolorz-Stylok Katarzynazrks->Zaj_rewaMężyk Małgorzata
5c ZET SP1Kolorz-Stylok Katarzynazrks->Zaj_rewaZdańkowska Dorota / 27 a -> Świetlica
2Kolorz-Stylok Katarzynazrks->Zaj_rewaMężyk Małgorzata
3Cywoniuk-Gilga Elżbietafois->Zaj_rewaRostowska Anna
4Damczyk MagdalenaZaj_rewa->zśZdańkowska Dorota / boks 36 -> Świetlica
6Cywoniuk-Gilga ElżbietaZaj_rewaKręcichwost Jakub / Świetlica -> 27 c muz
7Cywoniuk-Gilga Elżbietazrk->Zaj_rewaWicher Alfreda
8Cywoniuk-Gilga ElżbietaZaj_rewaSołtysik Renata / 41 -> 24
6a SP1Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaMigło Gabriela / Siłownia -> 38
3Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaWicher Alfreda
4Idasiak Edytahistoria->religiaHońca Alina
5Idasiak EdytaZaj_rewaNyderek Katarzyna / 27 c muz -> 22
6b SP2Suska-Rugała Monikaj.ang->biolSławińska Anna / 23 a -> 10
3Kolorz-Stylok Katarzynaj.pols->infGuściora Maciej / 23 -> 7 a
5Kuśnierz KarinaZaj_rewaNyderek Katarzyna / Świetlica -> 22
7Kania AdamZaj_rewaPytelewska Barbara / Świetlica -> 28
7a SP2Kania Adamw-f->zśPiątek Dorota / Koryt_piętro -> Świetlica
8Kuśnierz Karinam->Zaj_rewaMazur Marzena / 39 -> 41
9Kuśnierz KarinaZaj_rewaPodruczny Wacław / 39 -> 40
8a SP2Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaOdwołane
3Gilga Jarosławw-f->Zaj_rewaKalińska Dominika / Koryt_piętro -> Świetlica
4Kolorz-Stylok Katarzynaj.polsWoźniak Ewa / 23 -> 38
5Kolorz-Stylok Katarzynaj.pols->Zaj_rewaWicher Alfreda
6Tetla-Gruszczyk BarbaraZaj_rewaPrzybyłowska Agnieszka / 28 -> 37 a
6Gilga JarosławZaj_rewa->j.polsPrzybyłowska Agnieszka / Gab Ped -> 37 a
7Dębiec Przemysławfizyka->Zaj_rewaMarcinkowska Adrianna
8Gilga Jarosławwych->Zaj_rewaPrzybyłowska Agnieszka
świetlica _45Matuszewska KatarzynaZdańkowska Dorota
6Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
7Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
8Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
9Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
10Matuszewska KatarzynaWessel Mirela

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 13:55:35
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4