Zastępstwa - ŚRODA 15.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Suska-Rugała Monika, Matuszewska Katarzyna, Popek Danuta, Kania Adam, Damczyk Magdalena, Pytelewska Barbara, Idasiak Edyta, Kolorz-Stylok Katarzyna, Malska Marta, Podlipny Justyna, Florkiewicz Monika

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Damczyk MagdalenaDyżurSławińska Anna
2/3Kania AdamDyżurKolwicz Anna
2/3Idasiak EdytaDyżurCywoniuk-Gilga Elżbieta
2/3Malska MartaDyżurSłotwińska Anna
3/4Idasiak EdytaDyżurChober Beata
3/4Malska MartaDyżurMańka Monika
4/5Damczyk MagdalenaDyżurKarwowska Elżbieta
5/6Pytelewska BarbaraDyżurHuculak Monika
6/7Kania AdamDyżurWojakiewicz Bogusława
6/7Suska-Rugała MonikaDyżurMazur Marzena
7/8Podlipny JustynaDyżurSzymańska-Kirszniok Ewa
7/8Kolorz-Stylok KatarzynaDyżurSołtysik Renata
7/8Suska-Rugała MonikaDyżurWewióra Iwona
8/9Kolorz-Stylok KatarzynaDyżurKalińska Dominika
1a PP7Podlipny JustynapdpSołtysik Renata / 38 -> 36
8Podlipny Justynapdp->Zaj_rewaDulińska-Gryc Michalina
9Podlipny Justynapdp->PsychoBogocz Zofia
1a T4Florkiewicz Monikaad_sysOdwołane
5Florkiewicz Monikaad_sysOdwołane
9Florkiewicz Monikaek_utkOdwołane
10Florkiewicz Monikaek_utkOdwołane
11Florkiewicz Monikaek_utkOdwołane
1b Br5Suska-Rugała Monikapp->Zaj_rewaSzymanek Agnieszka
1b PP6Pytelewska BarbaraZkk->Zaj_rewaGwardyś-Banasik Daria / 37 -> 39
1c Br4Pytelewska BarbaraZaj_rewaPodruczny Wacław / Koryt_góra -> Świetlica
2a PP1Malska Martapdp->Zaj_rewaSławińska Anna
2Malska Martapdp->Zaj_rewaMężyk Małgorzata
5Podlipny JustynapdpPolak Maja / 23 a -> 40
6Podlipny JustynapdpPolak Maja / 23 a -> 40
2b PP5Pytelewska BarbarapdpGwardyś-Banasik Daria / Biblioteka -> 39
9Kolorz-Stylok Katarzynazrks->pdpPolak Maja / Biblioteka -> 40
2c Br1Damczyk MagdalenaZaj_rewaSadłocha Ewelina
2c PP2Pytelewska Barbarapdp->Zaj_rewaReichman Małgorzata
3Pytelewska BarbarapdpDulińska-Gryc Michalina / 22 -> 39
2d PP4Damczyk MagdalenapdpMarcinkowska Adrianna / 27 d -> 22
7Pytelewska BarbaraZkk->Zaj_rewaBogocz Zofia
8Pytelewska BarbaraZkk->taniecMazur Marzena / 27 d -> Sala gimnast
2d PP, 2b PP3Kania Adamw-fSztychna Marta
3a PP2Damczyk MagdalenaZaj_rewaRostowska Anna
3Malska MartaZkk->Zaj_rewaRostowska Anna / 6 -> 37
4Malska MartaZkk->pdpSzymańska-Kirszniok Ewa / 6 -> 39
3a SP2Idasiak Edytareligia->zaj_kompSzymanek Agnieszka
3Suska-Rugała Monikaj.ang->zaj_kompChrabańska Anna / 28 -> 41
3a T5Popek Danutaad_sysOdwołane
6Popek Danutaad_sysOdwołane
7Popek Danutaad_sysOdwołane
8Popek Danutaad_sysOdwołane
9Popek Danutaek_lanOdwołane
10Popek Danutaek_lanOdwołane
11Popek Danutaek_lanOdwołane
3b PP1Pytelewska Barbarapdp->Zaj_rewaMarcinkowska Adrianna
3c T, 3b T7Kania Adamw-fPustułka Grzegorz
4a SP5Kania Adamw-f->Zaj_rewaReichman Małgorzata / Sala gimnast -> Świetlica
6Suska-Rugała Monikawych->Zaj_rewaNyderek Katarzyna / 23 -> 28
8Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaSadłocha Ewelina
5-6d ZET SP6Kolorz-Stylok Katarzynazrks->Zaj_rewaMężyk Małgorzata
7Kolorz-Stylok Katarzynazrks->Zaj_rewaSztychna Marta / 38 a -> 27 a
5a SP6Damczyk MagdalenaZaj_rewaCywoniuk-Gilga Elżbieta / 27 c muz -> 27 a
6a SP3Idasiak Edytareligia->Zaj_rewaMazur Marzena... / 23 a -> 23
7Suska-Rugała Monikaj.ang->pKarwowska Elżbieta
6b SP4Kolorz-Stylok Katarzynaj.pols->matMigło Gabriela
5Kolorz-Stylok Katarzynawych->Zaj_rewaKolwicz Anna / 23 -> 24
7a SP4Suska-Rugała Monikaj.ang->Zaj_rewaKrosny Piotr
6Kania Adamwych->Zaj_rewaPodruczny Wacław / 37 a -> 6
8a SP4Idasiak Edytareligia->PedagogKozubska-Kogut Karolina
5Damczyk MagdalenaZaj_rewaGuściora Maciej / 27 c muz -> 7 a
8Kolorz-Stylok Katarzynaj.pols->Zaj_rewaNyderek Katarzyna / 23 -> 23 a
świetlica _45Matuszewska KatarzynaOdwołane
6Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
7Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
8Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
9Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
10Matuszewska KatarzynaWessel Mirela

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 17:57:24
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4