Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 20.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Matuszewska Katarzyna, Pytelewska Barbara, Gwardyś-Banasik Daria, Wakat W.Kiełkowska, Malska Marta, Światowska Agnieszka, Szymańska-Kirszniok Ewa, Szymanek Agnieszka, Kozubska-Kogut Karolina

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
1/2Szymanek AgnieszkaDyżurGilga Jarosław
1/2Pytelewska BarbaraDyżurKarwowska Elżbieta
1/2Malska MartaDyżurTetla-Gruszczyk Barbara
3/4Szymańska-Kirszniok EwaDyżurWojakiewicz Bogusława
5/6Szymanek AgnieszkaDyżurChrabańska Anna
5/6Gwardyś-Banasik DariaDyżurKolorz-Stylok Katarzyna
6/7Gwardyś-Banasik DariaDyżurNyderek Katarzyna
1a PP1Gwardyś-Banasik DariaZaj_rewaChrabańska Anna
2Gwardyś-Banasik DariaZaj_rewaDamczyk Magdalena
3Gwardyś-Banasik Dariafois->Zaj_rewaUjma Krystyna
4Gwardyś-Banasik Dariapdp->zaj.artSołtysik Renata / 27 d -> 38 a
5Gwardyś-Banasik Dariapdp->Zaj_rewaPodlipny Justyna / 27 d -> Biblioteka
1a T1Światowska AgnieszkaZaj_rewaKomorowski Andrzej
8Szymanek Agnieszkageografia->j.angMańka Monika / 41 -> 7
1b PP1Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaGilga Jarosław
2Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaKomorowski Andrzej / 39 -> 6
3Szymańska-Kirszniok Ewapdp->Zaj_rewaPodruczny Wacław / 39 -> 6
1c Br1Kozubska-Kogut Karolinapedagog->zśChober Beata / Gab Ped -> Świetlica
5Szymanek Agnieszkageografia->Zaj_rewaMazur Marzena
2a PP2Malska MartaZaj_rewaGilga Jarosław
2a T3Malska MartaZaj_rewaChober Beata
2c PP3Pytelewska BarbarapdpTetla-Gruszczyk Barbara
4Pytelewska BarbarapdpMarcinkowska Adrianna
2d PP1Pytelewska BarbaraZkk->Zaj_rewaMazur Marzena...
4Malska MartapdpMigło Gabriela / 27 d -> 38
3a SP1Szymanek Agnieszkazaj.kulin->zśPiątek Dorota / 22 -> Świetlica
3b PP1Malska MartaZkk->Zaj_rewaWicher Alfreda
2Pytelewska Barbarapdp->zrksMężyk Małgorzata / 36 -> 38
3Szymanek AgnieszkapdpMigło Gabriela / 36 -> 38
4Szymanek Agnieszkapdp->zśZdańkowska Dorota / 36 -> Świetlica
3b T2Szymanek Agnieszkageografia->j.polsKalińska Dominika / 7 -> 37
3c T2Światowska AgnieszkaZaj_rewaKorol Marta
5-6d ZET SP3Kozubska-Kogut Karolinapedagog->Zaj_rewaHońca Alina / Gab Ped -> 38 a
5a SP6Gwardyś-Banasik Dariamat->historiaIdasiak Edyta / 23 a -> 24
5b ZET SP5Malska MartaZaj_rewaDamczyk Magdalena
5c ZET SP4Szymańska-Kirszniok EwataniecCywoniuk-Gilga Elżbieta
6a SP2Kozubska-Kogut Karolinazaj.art->zśZdańkowska Dorota / 41 -> Świetlica
6b SP7Gwardyś-Banasik DariamatMigło Gabriela / 23 a -> 38
7a SP7Szymanek Agnieszkageografia->j.polsSołtysik Renata / 41 -> 28
8a SP6Szymanek AgnieszkaZaj_rewaChrabańska Anna / boks 40 -> 27 c muz
świetlica _45Matuszewska KatarzynaOdwołane
6Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
7Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
8Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
9Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
10Matuszewska KatarzynaWessel Mirela
W.Kiełkowska7Wakat W.KiełkowskaBio/ Geo->geografiaSławińska Anna

http://www.aScTimeTables.com - 20.12.2021 20:26:49
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4