Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 10.01.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Pytelewska Barbara, Wakat W.Kiełkowska, Szymanek Agnieszka, Nyderek Katarzyna, Pytelewska. Barbara., Gwardyś-Banasik Daria, Podruczny Wacław(2-3), Gomółka Jolanta, Komorowski Andrzej(3-4), Podlipny Adrian, Klimek Mateusz

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
1/2Szymanek AgnieszkaDyżurGilga Jarosław
1/2Pytelewska BarbaraDyżurIdasiak Edyta
2/3Podruczny WacławDyżurGuściora Maciej
3/4Komorowski AndrzejDyżurGilga Jarosław
4/5Nyderek KatarzynaDyżurKania Adam
5/6Szymanek AgnieszkaDyżurWojakiewicz Bogusława
5/6Gwardyś-Banasik DariaDyżurChober Beata
6/7Gwardyś-Banasik DariaDyżurCywoniuk-Gilga Elżbieta
6/7Gomółka JolantaDyżurHuculak Monika
7/8Podlipny AdrianDyżurMarcinkowska Adrianna
8/9Podlipny AdrianDyżurHońca Alina
9/10Klimek MateuszDyżurPustułka Grzegorz
10/11Klimek MateuszDyżurOdwołane
1a Br4Nyderek Katarzynatechn_gas->Zaj_rewaTetla-Gruszczyk Barbara
5Nyderek Katarzynatechn_gas->Zaj_rewaMazur Marzena
6Nyderek Katarzynatechn_gas->zśWessel Mirela / 22 -> Świetlica
7Nyderek Katarzynawzg->fizykaDębiec Przemysław
8Nyderek Katarzynawzg->Zaj_rewaOdwołane
9Klimek MateuszjudoOdwołane
1a PP1Gwardyś-Banasik DariaZaj_rewaSzymańska-Kirszniok Ewa / 38 -> 39
2Gwardyś-Banasik DariaZaj_rewaDamczyk Magdalena
3Gwardyś-Banasik Dariafois->zśZdańkowska Dorota / 41 -> Świetlica
4Gwardyś-Banasik Dariapdp->zaj.artSołtysik Renata / 27 d -> 38 a
5Gwardyś-Banasik Dariapdp->Zaj_rewaKomorowski Andrzej
9Podlipny AdrianZaj_rewa->zśMatuszewska Katarzyna / 38 a -> Świetlica
1a T8Szymanek Agnieszkageografia->j.polsKalińska Dominika / 41 -> 39
1b Br7Gomółka JolantareligiaOdwołane
1c Br4Komorowski Andrzejedb->Zaj_rewaKrosny Piotr
5Szymanek Agnieszkageografia->Zaj_rewaSławińska Anna
8Gomółka JolantareligiaOdwołane
2a Br6Gomółka Jolantareligia->Zaj_rewaChober Beata / 7 a -> 6
7Klimek Mateuszjudo->Zaj_rewaHońca Alina / Sala gimnast -> 7
2a PP3Podruczny WacławpdpChrabańska Anna / 6 -> Biblioteka
2b PP8Podlipny AdrianZaj_rewaDamczyk Magdalena
2c PP3Pytelewska BarbarapdpSzymańska-Kirszniok Ewa / 37 -> 39
4Pytelewska BarbarapdpPodruczny Wacław / 37 -> 6
2d PP1Pytelewska BarbaraZkk->Zaj_rewaPodlipny Justyna / 27 d -> 23 a
3a SP1Szymanek Agnieszkazaj.kulin->Zaj_rewaKolwicz Anna
2Nyderek Katarzynaed_wcze->Zaj_rewaSuska-Rugała Monika
3Nyderek Katarzynaed_wcze->Zaj_rewaWicher Alfreda
3a T10Klimek MateuszjudoOdwołane
3b PP2Pytelewska Barbarapdp->Zaj_rewaMalska Marta
3Szymanek AgnieszkapdpMigło Gabriela / 36 -> 38
4Szymanek AgnieszkapdpMigło Gabriela / 36 -> 38
7Podlipny AdrianZaj_rewa->zśWessel Mirela / 37 a -> Świetlica
3b T2Szymanek Agnieszkageografia->Zaj_rewaKorol Marta
4a SP8Klimek Mateuszjudo->Zaj_rewaKuśnierz Karina / Sala gimnast -> 40
5a SP6Gwardyś-Banasik Dariamat->zśMatuszewska Katarzyna / 23 a -> Świetlica
6b SP7Gwardyś-Banasik Dariamat->Zaj_rewaPolak Maja / 23 a -> 40
7a SP2Podruczny Wacławt->Zaj_rewaKania Adam / 6 -> Świetlica
7Szymanek Agnieszkageografia->Zaj_rewaKarwowska Elżbieta
8a SP3Komorowski Andrzejedb->chemSłotwińska Anna / 9 -> 10
6Szymanek AgnieszkaZaj_rewaChrabańska Anna / boks 40 -> 27 c muz
W.Kiełkowska7Wakat W.KiełkowskaBio/ GeoSławińska Anna

http://www.aScTimeTables.com - 10.01.2022 09:38:29
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4