Zastępstwa - CZWARTEK 13.01.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Pytelewska Barbara, Szymanek Agnieszka, Nyderek Katarzyna, Pytelewska. Barbara., Gwardyś-Banasik Daria, Gomółka Jolanta, Podlipny Adrian, Klimek Mateusz, Bogocz Zofia, Łodej Radosław, Dulińska-Gryc Michalina, Podlipny Justyna

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:
0/1Dulińska-Gryc MichalinaDyżurDębiec Przemysław
0/1Łodej RadosławDyżurUjma Krystyna
1/2Dulińska-Gryc MichalinaDyżurSzymańska-Kirszniok Ewa
2/3Podlipny JustynaDyżurGilga Jarosław
2/3Łodej RadosławDyżurPodruczny Wacław
4/5Szymanek AgnieszkaDyżurUjma Krystyna
5/6Nyderek KatarzynaDyżurIdasiak Edyta
6/7Szymanek AgnieszkaDyżurChrabańska Anna
6/7Podlipny JustynaDyżurPolak Maja
7/8Gwardyś-Banasik DariaDyżurPrzybyłowska Agnieszka
8/9Szymanek AgnieszkaDyżurKarwowska Elżbieta
8/9Pytelewska BarbaraDyżurMalska Marta
9/10Podlipny AdrianDyżurKrosny Piotr
9/10Pytelewska BarbaraDyżurPolak Maja
9/10Klimek MateuszDyżurOdwołane
10/11Klimek MateuszDyżurOdwołane
1a Br5Szymanek Agnieszkageografia->Zaj_rewaChober Beata
1a PP2Dulińska-Gryc Michalinapdp->Zaj_rewaMigło Gabriela
5Gwardyś-Banasik Dariafois->Zaj_rewaCywoniuk-Gilga Elżbieta
6Gwardyś-Banasik Dariafois->zśMatuszewska Katarzyna / 27 d -> Świetlica
7Gwardyś-Banasik DariafoisRostowska Anna / 38 a -> 36
1b PP7Pytelewska BarbaraZkk->zśWessel Mirela / 37 -> Świetlica
8Pytelewska BarbaraZkk->religiaHońca Alina
9Pytelewska BarbaraZkk->zśMatuszewska Katarzyna / 37 -> Świetlica
1b T1Łodej Radosławu komp->Zaj_rewaPopek Danuta
2Łodej Radosławsys->j.angMańka Monika / 10 -> 7 a
3Dulińska-Gryc MichalinaZaj_rewaLasota Iwona
2a PP6Podlipny Justynapdp->zśWessel Mirela / 38 -> Świetlica
2a T2Bogocz Zofiazu->Zaj_rewaLasota Iwona
5Łodej Radosławlan->Zaj_rewaPustułka Grzegorz
2b PP1Podlipny JustynaZaj_rewaUjma Krystyna
5Podlipny JustynaZaj_rewaSzymańska-Kirszniok Ewa
6Pytelewska Barbarapdp->religiaHońca Alina
2c PP4Dulińska-Gryc Michalinapdp->religiaHońca Alina / 36 -> Biblioteka
5Dulińska-Gryc Michalinapdp->Zaj_rewaKomorowski Andrzej
8Dulińska-Gryc MichalinaZaj_rewaMężyk Małgorzata / boks 36 -> 36
8Podlipny AdrianZaj_rewaMężyk Małgorzata / boks 40 -> 36
9Podlipny AdrianZaj_rewaPolak Maja
2d PP1Dulińska-Gryc MichalinaZaj_rewaKolorz-Stylok Katarzyna / boks 36 -> 27 c muz
2Podlipny Justynafois->Zaj_rewaDamczyk Magdalena
3Podlipny Justynafois->Zaj_rewaPolak Maja
4Podlipny JustynafoisSzymańska-Kirszniok Ewa / 27 d -> 39
7Podlipny Justynapdp->Zaj_rewaMalska Marta / 27 d -> 38
8Podlipny Justynapdp->zśMatuszewska Katarzyna / 27 d -> Świetlica
3a PP7Podlipny AdrianZaj_rewaKania Adam
3a SP4Nyderek Katarzynaed_wcze->zśPiątek Dorota / 28 -> Świetlica
5Nyderek Katarzynaed_wcze->zśZdańkowska Dorota / 28 -> Świetlica
6Nyderek Katarzynaed_wcze->Zaj_rewaMarcinkowska Adrianna
7Dulińska-Gryc MichalinaZaj_rewaKarwowska Elżbieta
3a T3Łodej Radosławlan->webPopek Danuta
7Szymanek Agnieszkageografia->j.polsKalińska Dominika / 41 -> 7
3b PP9Szymanek Agnieszkapdp->Zaj_rewaMalska Marta
3b T1Bogocz ZofiaPsychoKolwicz Anna
4Łodej Radosławlan->matWojakiewicz Bogusława / 7 -> 37
10Klimek MateuszjudoOdwołane
5-6d ZET SP9Klimek Mateuszjudo->zśWessel Mirela / Sala gimnast -> Świetlica
5a SP3Gwardyś-Banasik Dariamat->Zaj_rewaCywoniuk-Gilga Elżbieta
6a SP8Szymanek Agnieszkageografia->Zaj_rewaMazur Marzena...
6b SP4Szymanek Agnieszkageografia->Zaj_rewaDamczyk Magdalena
7Klimek Mateuszjudo->Zaj_rewaKolwicz Anna / Sala gimnast -> 37
8Gwardyś-Banasik Dariamat->Zaj_rewaPustułka Grzegorz
7a SP8Klimek Mateuszzaj.sport->PsychoKozubska-Kogut Karolina / Sala gimnast -> 9
8a SP6Szymanek Agnieszkageografia->PsychoKozubska-Kogut Karolina

http://www.aScTimeTables.com - 13.01.2022 08:25:49
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4