Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 04.10.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Pytelewska Barbara, Kolwicz Anna, Boszowski Piotr, Karwowska Elżbieta, Kalińska Dominika, Cywoniuk-Gilga Elżbieta, Korol Marta, Damczyk Magdalena, Toborowicz Janusz

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Cywoniuk-Gilga Elżbieta4Zaj_rewa5-6d ZET SP (37 a)Chrabańska Anna
5fois->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a)Podlipny Justyna
6zrk->zś5c ZET SP (27 a -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
7zrk->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a -> 24)Idasiak Edyta
8zrk->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a)Kuśnierz Karina
8/9DyżurDyżur obok sai 24Pustułka Grzegorz
9zrk->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a)Podlipny Adrian
12wwrdWWRD TokarskaOdwołane
Damczyk Magdalena2Zaj_rewa1a PP (boks 40 -> Świetlica)Gwardyś-Banasik Daria
3Zaj_rewa5c ZET SP (37 a)Mężyk Małgorzata
4Zaj_rewa8a SP (Świetlica)Tetla-Gruszczyk Barbara
5Zaj_rewa5b ZET SP (27 c muz)Malska Marta
5/6DyżurDyżur obok sai 24Kania Adam
6pdp2d PP (27 d -> 36)Rostowska Anna
7pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d -> 40)Polak Maja
7/8DyżurDyżur obok BibliotekiHońca Alina
8Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Podlipny Adrian
Kalińska Dominika0/1DyżurDyżur obok sali 37 Dulińska-Gryc Michalina
1j.pols->chem3a T (37 -> 10)Słotwińska Anna
2j.pols->Zaj_rewa3a T (37)Światowska Agnieszka
3j.pols->Zaj_rewa3b T (7)Tetla-Gruszczyk Barbara
5j.pols->historia2a T (24 -> 10)Huculak Monika
6j.pols->szachy1a T (39 -> 41)Podruczny Wacław
7j.pols->j.ang1a T (39 -> 9)Mańka Monika
8j.pols->geografia1b T (39 -> 41)Szymanek Agnieszka
Karwowska Elżbieta1fois->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Mazur Marzena...
2fois->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Suska-Rugała Monika
4Zaj_rewa3c T (Koryt_góra -> 10)Ujma Krystyna
4/5DyżurDyżur obok sali 40Wojakiewicz Bogusława
5p->j.pols5a SP (28 -> 7 a)Kolorz-Stylok Katarzyna
6zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Chrabańska Anna
7Zaj_rewa5a SP (38 a -> 38)Migło Gabriela
8ed_plast->zś3a SP (38 a -> Świetlica)Wessel Mirela
Kolwicz Anna1wdżwr->Zaj_rewa5a SP (23)Komorowski Andrzej
2Zaj_rewa->j.ang4a SP (27 c muz -> 7 a)Guściora Maciej
2/3DyżurDyżur obok sai 24Nyderek Katarzyna
3j.pols->Zaj_rewa5a SP (24 -> 9)Komorowski Andrzej
4j.pols->Zaj_rewa5a SP (24)Krosny Piotr
5Zaj_rewa6a SP (boks 40 -> Świetlica)Wicher Alfreda
Korol Marta1Zaj_rewa1a Br (41)Tetla-Gruszczyk Barbara
2Zaj_rewa->geografia3c T (Świetlica -> 7)Szymanek Agnieszka
Kozubska-Kogut Karolina1pedagog->Zaj_rewa1c Br (Gab Ped -> 27 b fryz)Chober Beata
2zaj.art->Zaj_rewa6a SP (41)Kania Adam
3pedagog->zś5-6d ZET SP (Gab Ped -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
Pytelewska Barbara1Zkk->Zaj_rewa2d PP (27 d)Chrabańska Anna
1/2DyżurDyżur obok sai 24Sztychna Marta
2pdp->Zaj_rewa3b PP (36)Gilga Jarosław
3pdp->Zaj_rewa2c PP (37)Wicher Alfreda
4pdp2c PP (37 -> 38)Migło Gabriela
Toborowicz Janusz8pp->mat3a T (38)Wojakiewicz Bogusława
8/9DyżurDyżur obok sali 37 Rostowska Anna
9pp->sys3b T (38)Łodej Radosław
9/10DyżurDyżur obok sali 37 Gworys Ewa

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 12:56:56
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4