Zastępstwa - WTOREK 05.10.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Pytelewska Barbara, Kolwicz Anna, Boszowski Piotr, Przygodzki Dariusz, Kalińska Dominika, Cywoniuk-Gilga Elżbieta, Korol Marta, Damczyk Magdalena, Toborowicz Janusz, Grabkowska Jolanta, Chober Beata, Podlipny Justyna

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Chober Beata1Zaj_rewa1c Br (27 b fryz -> 23 a)Sławińska Anna
3Zaj_rewa2c Br (27 b fryz -> 27 d)Sławińska Anna
3/4DyżurDyżur obok sai 24Wojakiewicz Bogusława
4pr.fryz->j.ang2b Br (27 b fryz -> 9)Mańka Monika
5pr.fryz->Zaj_rewa2b Br (27 b fryz -> 22)Nyderek Katarzyna
5/6DyżurDyżur obok sai 24Mazur Marzena
6pr.fryz->Zaj_rewa2b Br (27 b fryz -> 22)Nyderek Katarzyna
7pr.fryz->biol2b Br (27 b fryz -> 10)Sławińska Anna
8pr.fryz->Zaj_rewa2b Br (27 b fryz)Tetla-Gruszczyk Barbara
9pr.fryz2b BrOdwołane
Cywoniuk-Gilga Elżbieta3fois->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a -> 24)Idasiak Edyta
5Zaj_rewa5b ZET SP (Świetlica)Sztychna Marta
6Zaj_rewa5c ZET SP (Świetlica -> 27 c muz)Kręcichwost Jakub
7zrk->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a)Marcinkowska Adrianna
7/8DyżurDyżur obok sai 24Sztychna Marta
8Zaj_rewa5c ZET SP (41)Reichman Małgorzata
Damczyk Magdalena1pdp->Zaj_rewa2c PP (37 a)Migło Gabriela
2pdp->Zaj_rewa2c PP (37 a -> Sala gimnast)Gilga Jarosław
3Zaj_rewa1a Br (27 d -> 22)Szymanek Agnieszka
4Zaj_rewa5c ZET SP (boks 36 -> 10 a)Mężyk Małgorzata
Grabkowska Jolanta3Zaj_rewa2c Br (Gab. Dyr -> 27 d)Sławińska Anna
8Zaj_rewa1a Br (Gab. Dyr -> 38 a)Światowska Agnieszka
Kalińska Dominika1j.pols->inf3a T (41 -> 7 a)Guściora Maciej
1/2DyżurDyżur obok sali 40Polak Maja
2j.pols->mat3a T (41 -> 23)Wojakiewicz Bogusława
3Zaj_rewa2a Br (Świetlica)Mazur Marzena
4j.pols->mat3b T (7)Wojakiewicz Bogusława
5j.pols->Zaj_rewa3c T (24)Migło Gabriela
Kolwicz Anna6j.pols->Zaj_rewa6a SP (24)Wicher Alfreda
7j.pols->Zaj_rewa5a SP (24)Kuśnierz Karina
8wdżwr->Zaj_rewa4a SP (28 -> 41)Mazur Marzena
8/9DyżurDyżur obok sali 22Malska Marta
9wdżwr1a BrOdwołane
Korol Marta1Zaj_rewa1c Br (6 -> 22)Szymanek Agnieszka
1/2DyżurDyżur obok BibliotekiMazur Marzena
2mat->j.ang3a Br (6 -> 9)Mańka Monika
3Zaj_rewa1a Br (boks 40 -> 22)Szymanek Agnieszka
Podlipny Justyna1Zaj_rewa->zś1b PP (10 a -> Świetlica)Piątek Dorota
1/2DyżurDyżur obok sali 22Nyderek Katarzyna
3Zaj_rewa2a PP (Biblioteka)Rostowska Anna
3/4DyżurDyżur obok sali 9Guściora Maciej
4pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d)Wicher Alfreda
5pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d)Idasiak Edyta
6fois->Zaj_rewa2d PP (27 d)Polak Maja
Przygodzki Dariusz4ad_sys1b TOdwołane
5ad_sys1b TOdwołane
9ek_lan1b TOdwołane
10ek_lan1b TOdwołane
11ek_lan1b TOdwołane
Pytelewska Barbara0/1DyżurDyżur obok BibliotekiSzymanek Agnieszka
1pdp->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Komorowski Andrzej
2pdp->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Gwardyś-Banasik Daria
4pdp->Zaj_rewa2a PP (39)Chrabańska Anna
5pdp2a PP (39 -> 36)Malska Marta
6pdp->Zaj_rewa2a PP (39)Tetla-Gruszczyk Barbara
7Zaj_rewa6b SP (28)Kania Adam
Toborowicz Janusz3dz_gastro->Zaj_rewa3a Br (10)Gwardyś-Banasik Daria
4dz_gastro->Zaj_rewa3a Br (10)Grynicka Barbara

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 12:56:49
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4