Zastępstwa - PIĄTEK 08.10.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Boszowski Piotr, Kalińska Dominika, Cywoniuk-Gilga Elżbieta, Damczyk Magdalena, Toborowicz Janusz, Komorowski Andrzej, Malska Marta, Marcinkowska Adrianna, Migło Gabriela, Pytelewska Barbara, Podruczny Wacław, Sławińska Anna, Dulińska-Gryc Michalina, Szymanek Agnieszka, Chrabańska Anna, Szymańska-Kirszniok Ewa, Sołtysik Renata

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Boszowski Piotr8/9DyżurDyżur obok sali 37 Krosny Piotr
Chrabańska Anna2/3DyżurDyżur obok sali 9Guściora Maciej
4/5DyżurDyżur obok sali 37 Krosny Piotr
5inf->Zaj_rewa6b SP (41)Rostowska Anna
Cywoniuk-Gilga Elżbieta0/1DyżurDyżur obok sai 24Chober Beata
1fois->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a)Bogocz Zofia
1/2DyżurDyżur obok sai 24Idasiak Edyta
2zrk5c ZET SP (27 a -> 37 a)Hońca Alina
3zrk->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a -> 39)Polak Maja
Damczyk Magdalena1Zaj_rewa5b ZET SP (36)Reichman Małgorzata
2Zaj_rewa5-6d ZET SP (28 -> 10 a)Lasota Iwona
4Zaj_rewa5-6d ZET SP (Świetlica -> 27 c muz)Kręcichwost Jakub
5Zaj_rewa5a SP (Świetlica -> 6)Kolorz-Stylok Katarzyna
7pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d)Podlipny Adrian
7/8DyżurDyżur obok sai 24Sztychna Marta
Dulińska-Gryc Michalina1/2DyżurDyżur obok sali 40Mężyk Małgorzata
4/5DyżurDyżur obok sali 40Kuśnierz Karina
5Zaj_rewa2d PP (10 a -> 37)Mężyk Małgorzata
6Zaj_rewa6b SP (41 -> 38)Wojakiewicz Bogusława
Kalińska Dominika1j.pols->Zaj_rewa1b T (41)Idasiak Edyta
2j.pols->Zaj_rewa1b T (41)Korol Marta
3j.pols->Zaj_rewa1a T (41)Korol Marta
4j.pols->j.ang2a T (23 -> 9)Mańka Monika
5j.pols->Zaj_rewa2a T (23)Kania Adam
5/6DyżurDyżur obok sali 37 Karwowska Elżbieta
6j.pols->Zaj_rewa3a T (37 a -> 22)Nyderek Katarzyna
Komorowski Andrzej2pdp2d PP (38 a -> 22)Nyderek Katarzyna
4edb->Zaj_rewa1b T (7 a -> 22)Nyderek Katarzyna
5/6DyżurDyżur obok sali 9Kania Adam
Malska Marta0/1DyżurDyżur obok sali 40Rostowska Anna
2Zkk3b PP (39 -> 40)Mężyk Małgorzata
6Zaj_rewa1a PP (boks 36)Mazur Marzena
8Zkk->Zaj_rewa1a PP (27 d)Kolorz-Stylok Katarzyna
9Zkk->Zaj_rewa1a PP (27 d)Podlipny Adrian
9/10DyżurDyżur obok sai 24Podlipny Adrian
Marcinkowska Adrianna1Zaj_rewa2d PP (37)Gwardyś-Banasik Daria
1/2DyżurDyżur obok sali 37 Rostowska Anna
Migło Gabriela1mat->Zaj_rewa7a SP (38)Gomółka Jolanta
4Zaj_rewa6a SP (27 a)Mazur Marzena
4/5DyżurDyżur obok sai 24Suska-Rugała Monika
5mat->Zaj_rewa6a SP (38)Suska-Rugała Monika
6Zaj_rewa6b SP (41)Suska-Rugała Monika
7pdp3b PP (38)Polak Maja
7/8DyżurDyżur obok sali 40Suska-Rugała Monika
8pdp->Zaj_rewa3b PP (38)Sztychna Marta
Podruczny Wacław1Zaj_rewa1a T (38 a)Lasota Iwona
2t->Zaj_rewa6a SP (6 -> 9)Mańka Monika
2/3DyżurDyżur obok BibliotekiMańka Monika
3t->Zaj_rewa8a SP (6)Nyderek Katarzyna
4t->Zaj_rewa5a SP (6)Hońca Alina
7t->Zaj_rewa7a SP (6)Światowska Agnieszka
8Zaj_rewa8a SP (36)Krosny Piotr
Pytelewska Barbara3/4DyżurDyżur obok sali 37 Ujma Krystyna
4pdp->Zaj_rewa3b PP (37 a)Mężyk Małgorzata
5pdp->Zaj_rewa3b PP (37 a -> 22)Nyderek Katarzyna
6Zkk->Zaj_rewa2d PP (27 d)Rostowska Anna
Sławińska Anna3biol->j.ang1b T (10 -> 7 a)Guściora Maciej
4biol->Zaj_rewa8a SP (10)Krosny Piotr
6Zaj_rewa2a T (6 -> 37)Przybyłowska Agnieszka
Sołtysik Renata3Zaj_rewa6a SP (boks 40)Podlipny Justyna
3/4DyżurDyżur obok sali 40Polak Maja
6j.pols->Zaj_rewa4a SP (28 -> 40)Polak Maja
Szymanek Agnieszka6geografia->Zaj_rewa7a SP (10)Kania Adam
7geografia->Zaj_rewa1b T (38 a)Woźniak Ewa
Szymańska-Kirszniok Ewa4zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (39 -> Biblioteka)Rostowska Anna
9/10DyżurDyżur obok sali 40Krosny Piotr

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 12:56:33
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4