Zastępstwa - ŚRODA 20.10.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Popek Danuta, Reichman Małgorzata, Guściora Maciej, Mazur Marzena..., Dulińska-Gryc Michalina, Mężyk Małgorzata, Suska-Rugała Monika, Karwowska Elżbieta

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Dulińska-Gryc Michalina1pdp->Zaj_rewa1a PP (39)Sadłocha Ewelina
2pdp->Zaj_rewa1a PP (39)Szymanek Agnieszka
3pdp->Zaj_rewa1a PP (39 -> 40)Polak Maja
4fois->Zkk2c PP (36 -> 37)Rostowska Anna
4/5DyżurDyżur obok sali 37 Gwardyś-Banasik Daria
5fois->Zaj_rewa2c PP (36)Szymanek Agnieszka
6fois2c PP (36 -> 39)Gwardyś-Banasik Daria
6/7DyżurDyżur obok sali 37 Rostowska Anna
7pdp3a PP (41 -> 40)Polak Maja
8Zaj_rewa6a SP (24)Nyderek Katarzyna
Guściora Maciej1j.ang->Zaj_rewa1c Br (7 a)Szymanek Agnieszka
2inf->j.franc3b T (7 a -> 36)Ujma Krystyna
3inf->historia3c T (7 a -> 37 a)Huculak Monika
3/4DyżurDyżur obok sali 9Sławińska Anna
4inf->Zaj_rewa1b Br (7 a)Podruczny Wacław
5j.ang1b T (7 a -> 9)Mańka Monika
7j.ang->Zaj_rewa8a SP (7 a)Mazur Marzena
Karwowska Elżbieta1/2DyżurDyżur obok sali 37 Pytelewska Barbara
2fois->Pedagog5-6d ZET SP (38 a)Kozubska-Kogut Karolina
3fois->zś5-6d ZET SP (38 a -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
4Zaj_rewa3a SP (boks 36 -> Świetlica)Nyderek Katarzyna
5zrk->zś5-6d ZET SP (38 a -> Świetlica)Piątek Dorota
7p->zś6b SP (23 a -> Świetlica)Wessel Mirela
Mazur Marzena...1Zaj_rewa2b Br (22 -> 27 b fryz)Chober Beata
1/2DyżurDyżur obok sali 22Cywoniuk-Gilga Elżbieta
2mat->Zaj_rewa8a SP (23)Lasota Iwona
3mat8a SP (23 -> 38)Wojakiewicz Bogusława
Mężyk Małgorzata1zrks->Zaj_rewa2d PP (27 d)Sławińska Anna
2Zaj_rewa3a PP (boks 36 -> 37 a)Damczyk Magdalena
4Zaj_rewa2a Br (Świetlica)Pytelewska Barbara
5zrks->Zaj_rewa1b PP (37 a)Sołtysik Renata
5/6DyżurDyżur obok sali 37 Mazur Marzena
6Zaj_rewa5a SP (boks 40 -> 27 c muz)Damczyk Magdalena
Popek Danuta5ad_sys3a TOdwołane
6ad_sys3a TOdwołane
7ad_sys3a TOdwołane
8ad_sys3a TOdwołane
9ek_lan3a TOdwołane
10ek_lan3a TOdwołane
11ek_lan3a TOdwołane
Reichman Małgorzata1Zaj_rewa1b PP (40)Marcinkowska Adrianna
2Zaj_rewa3b PP (37 a)Marcinkowska Adrianna
4Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a -> 28)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
5Zaj_rewa7a SP (boks 40 -> Świetlica)Krosny Piotr
Suska-Rugała Monika3j.ang->zś3a SP (28 -> Świetlica)Piątek Dorota
4j.ang->Zaj_rewa7a SP (9)Idasiak Edyta
5pp->zś1b Br (37 -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
6wych->t4a SP (23 -> 6)Podruczny Wacław
6/7DyżurDyżur obok sali 22Pustułka Grzegorz
7j.ang->Zaj_rewa6a SP (23)Szymańska-Kirszniok Ewa
7/8DyżurDyżur obok sali 22Wewióra Iwona
8j.ang->Zaj_rewa4a SP (28 -> 9)Kuśnierz Karina

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 12:55:47
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4