Zastępstwa - CZWARTEK 21.10.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kalińska Dominika, Popek Danuta, Guściora Maciej, Mazur Marzena..., Dulińska-Gryc Michalina, Mężyk Małgorzata, Suska-Rugała Monika, Malska Marta

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Dulińska-Gryc Michalina0/1DyżurDyżur obok sali 37 Szymańska-Kirszniok Ewa
1Zaj_rewa2d PP (boks 36 -> 27 c muz)Kolorz-Stylok Katarzyna
1/2DyżurDyżur obok sali 40Marcinkowska Adrianna
2pdp->Zaj_rewa1a PP (40)Damczyk Magdalena
3Zaj_rewa1b T (41)Lasota Iwona
4pdp2c PP (36 -> 22)Komorowski Andrzej
5pdp->Zaj_rewa2c PP (36)Szymańska-Kirszniok Ewa
7Zaj_rewa3a SP (boks 40 -> Świetlica)Karwowska Elżbieta
8Zaj_rewa2c PP (boks 36 -> Świetlica)Podlipny Adrian
Guściora Maciej3inf->Zaj_rewa1a Br (7 a -> 40)Polak Maja
3/4DyżurDyżur obok BibliotekiWojakiewicz Bogusława
4j.ang->Zaj_rewa8a SP (7 a -> 37 a)Damczyk Magdalena
4/5DyżurDyżur obok BibliotekiMańka Monika
5inf->Zaj_rewa1b T (7 a)Pustułka Grzegorz
6j.ang->historia1b T (7 a)Huculak Monika
7j.ang->Zaj_rewa1a Br (7 a)Kania Adam
8j.ang1a T (7 a)Mańka Monika
Kalińska Dominika6j.pols->mat3c T (7 -> 23 a)Wojakiewicz Bogusława
7j.pols->geografia3b T (7 -> 41)Szymanek Agnieszka
7/8DyżurDyżur obok sali 9Podlipny Adrian
8j.pols->biol1b T (7 -> 23 a)Sławińska Anna
8/9DyżurDyżur obok BibliotekiWojakiewicz Bogusława
9Zaj_rewa2a T (37 a -> 40)Krosny Piotr
Malska Marta5pdp->Zaj_rewa2d PP (6 -> 24)Rostowska Anna
5/6DyżurDyżur obok BibliotekiChober Beata
6pdp->zś2d PP (6 -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
7Zkk->Zaj_rewa3b PP (38)Podlipny Adrian
8Zkk->Zaj_rewa3a PP (38 -> 37)Pytelewska Barbara
9Zaj_rewa2a PP (38)Podlipny Adrian
Mazur Marzena...7mat->Zaj_rewa8a SP (23)Mazur Marzena
8Zaj_rewa3b T (28)Pustułka Grzegorz
8/9DyżurDyżur obok sai 24Cywoniuk-Gilga Elżbieta
9Zaj_rewa1b T (28)Polak Maja
Mężyk Małgorzata7Zaj_rewa5a SP (Biblioteka)Kolwicz Anna
7/8DyżurDyżur obok sali 37 Polak Maja
8zrks->Zaj_rewa3b PP (36 -> 22)Chrabańska Anna
9zrks->Zaj_rewa1a PP (27 d)Kozubska-Kogut Karolina
Popek Danuta0/1DyżurDyżur obok sali 22Gilga Jarosław
1wych->Zaj_rewa3a T (23 a)Migło Gabriela
2data->Zaj_rewa3c T (10 a -> 7 a)Mańka Monika
2/3DyżurDyżur obok BibliotekiHuculak Monika
3web->lan3c T (10 a -> 10)Łodej Radosław
4web->j.franc2a T (23 a -> 38)Ujma Krystyna
Suska-Rugała Monika1j.ang->Zaj_rewa7a SP (7 a -> 24)Idasiak Edyta
2pp->szachy1a Br (7 -> 22)Komorowski Andrzej
3j.ang->Zaj_rewa3a SP (28)Kolwicz Anna
3/4DyżurDyżur obok sali 22Kania Adam
4j.ang->Zaj_rewa6a SP (24)Marcinkowska Adrianna
5j.ang->Zaj_rewa5a SP (9)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
7j.ang->Zaj_rewa4a SP (28 -> 39)Szymańska-Kirszniok Ewa
8j.ang->Zaj_rewa5a SP (9 -> 37 a)Przybyłowska Agnieszka

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 12:55:42
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4