Zastępstwa - PIĄTEK 22.10.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kalińska Dominika, Popek Danuta, Reichman Małgorzata, Guściora Maciej, Mazur Marzena..., Mężyk Małgorzata, Suska-Rugała Monika, Malska Marta, Bogocz Zofia

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Bogocz Zofia1Psycho->zś5-6d ZET SP (Gab Ped -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
2Psycho->Pedagog3a SP (Gab Ped)Kozubska-Kogut Karolina
4zu->zś3a SP (28 -> Świetlica)Piątek Dorota
Guściora Maciej1u komp->Zaj_rewa2a T (7 a -> 40)Korol Marta
1/2DyżurDyżur obok sali 9Chrabańska Anna
2sys->Zaj_rewa2a T (7 a -> Siłownia)Mazur Marzena
3j.ang->Zaj_rewa1b Br (7 a -> 6)Podruczny Wacław
5inf->Za_rew_wy8a SP (7 a -> 40)Karwowska Elżbieta
Kalińska Dominika1j.pols->Zaj_rewa1b T (41)Podruczny Wacław
2j.pols->chem1b T (41 -> 10)Słotwińska Anna
3j.pols->biol1a T (41 -> 10)Sławińska Anna
4j.pols->Zaj_rewa2a T (23 -> 40)Wojakiewicz Bogusława
5j.pols->Zaj_rewa2a T (23)Hońca Alina
5/6DyżurDyżur obok sali 37 Pytelewska Barbara
6j.pols->Zaj_rewa3a T (37 a -> 6)Sławińska Anna
Malska Marta0/1DyżurDyżur obok sali 40Migło Gabriela
1Zaj_rewa3a PP (boks 40 -> 37 a)Komorowski Andrzej
2Zkk->zś3b PP (39 -> Świetlica)Piątek Dorota
3pdp2a PP (7 -> Biblioteka)Chrabańska Anna
4pdp2a PP (7 -> Biblioteka)Rostowska Anna
6Zaj_rewa1a PP (boks 36 -> Świetlica)Podlipny Adrian
7Zaj_rewa3a PP (Biblioteka)Podlipny Adrian
8Zkk->Zaj_rewa1a PP (27 d)Mazur Marzena
9Zkk->Zaj_rewa1a PP (27 d)Światowska Agnieszka
9/10DyżurDyżur obok sai 24Boszowski Piotr
Mazur Marzena...8matP.SkowronekOdwołane
9matP.SkowronekOdwołane
Mężyk Małgorzata0/1DyżurDyżur obok BibliotekiSłotwińska Anna
1Zaj_rewa2b Br (9 -> 27 b fryz)Chober Beata
2zrks->Zaj_rewa1b PP (40 -> 27 d)Podlipny Justyna
2/3DyżurDyżur obok sali 37 Komorowski Andrzej
3zrks->szachy1a PP (27 d -> 38)Komorowski Andrzej
4Zaj_rewa1a PP (Świetlica)Polak Maja
5zrks->Zaj_rewa3a PP (37)Szymańska-Kirszniok Ewa
Popek Danuta6inf->j.franc1a T (23 a)Ujma Krystyna
7u komp->geografia3a T (23 a -> 38 a)Szymanek Agnieszka
8web->historia3a T (23 a -> 41)Huculak Monika
8/9DyżurDyżur obok sali 40Szymańska-Kirszniok Ewa
9Zaj_rewa3a T (38)Krosny Piotr
9/10DyżurDyżur obok sali 37 Krosny Piotr
Reichman Małgorzata1Zaj_rewa5b ZET SP (28 -> 36)Damczyk Magdalena
2Zaj_rewa5-6d ZET SP (28)Damczyk Magdalena
3Zaj_rewa1b PP (boks 36 -> Świetlica)Podlipny Justyna
Suska-Rugała Monika3j.ang->Zaj_rewa7a SP (10 a)Sołtysik Renata
4j.ang->Zaj_rewa6b SP (23 a)Migło Gabriela
5pp->Zaj_rewa1a Br (7 -> 10)Kania Adam
5/6DyżurDyżur obok BibliotekiKania Adam
6po dzi->Zaj_rewa3a Br (10 -> 22)Nyderek Katarzyna
7pp->Zaj_rewa1b Br (37)Sadłocha Ewelina
8Zaj_rewa8a SP (28)Podruczny Wacław

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 12:55:37
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4