Zastępstwa - CZWARTEK 04.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Grabkowska Jolanta, Szymanek Agnieszka, Mazur Marzena..., Klimek Mateusz, Bogocz Zofia(1-3), Marcinkowska Adrianna(5-7), Karwowska Elżbieta, Podlipny Justyna(1-3), Światowska Agnieszka, Marcinkowska Adrianna, Kolwicz Anna(2-3)

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Bogocz Zofia1Psycho3b T (Gab Ped -> 7)Kolwicz Anna
2zu->Zaj_rewa2a T (27 c muz -> Świetlica)Lasota Iwona
Grabkowska Jolanta4Zaj_rewa1a Br (Gab. Dyr -> 37 a)Damczyk Magdalena
5Zaj_rewa2b Br (Gab. Dyr -> 27 b fryz)Chober Beata
7Zaj_rewa3a Br (Gab. Dyr -> Świetlica)Mazur Marzena
Idasiak Edyta1religia8a SP (24 -> 28)-
3religia5b ZET SP (24 -> 23)-
Karwowska Elżbieta1p->Zaj_rewa6a SP (23)Kolorz-Stylok Katarzyna
1/2DyżurDyżur obok sali 22Gilga Jarosław
2zrk->szachy5-6d ZET SP (38 a -> 22)Komorowski Andrzej
3zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Sołtysik Renata
4zrk->zś5-6d ZET SP (38 a -> Świetlica)Piątek Dorota
5zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
5/6DyżurDyżur obok sali 37 Podlipny Justyna
6zrk->zś5-6d ZET SP (38 a -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
7Zaj_rewa3a SP (boks 36 -> Świetlica)Dulińska-Gryc Michalina
8fois->zś5-6d ZET SP (38 a -> Świetlica)Wessel Mirela
Klimek Mateusz7judo->Zaj_rewa6b SP (Sala gimnast -> Biblioteka)Mężyk Małgorzata
8zaj.sport->Pedagog7a SP (Sala gimnast -> 9)Kozubska-Kogut Karolina
9judo->zś5-6d ZET SP (Sala gimnast -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
9/10DyżurDyżur obok sali 22Boszowski Piotr
10judo3b TOdwołane
10/11DyżurDyżur obok BibliotekiOdwołane
Kolwicz Anna2wdżwr->zś6b SP (23 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
Marcinkowska Adrianna1fois->Zaj_rewa3a PP (37 -> 38)Migło Gabriela
2pdp2b PP (Biblioteka -> 6)Podruczny Wacław
3pdp2b PP (Biblioteka -> 6)Podruczny Wacław
3/4DyżurDyżur obok sali 9Podruczny Wacław
4Zaj_rewa1a Br (27 c muz -> 37 a)Damczyk Magdalena
5Zaj_rewa2b Br (boks 40 -> Biblioteka)Szymańska-Kirszniok Ewa
5/6DyżurDyżur obok sali 40Hońca Alina
6Zaj_rewa4a SP (boks 40 -> 27 c muz)Kręcichwost Jakub
Mazur Marzena...7mat->j.ang8a SP (23 -> 7 a)Guściora Maciej
8Zaj_rewa3b T (28)Pustułka Grzegorz
8/9DyżurDyżur obok sai 24Cywoniuk-Gilga Elżbieta
9Zaj_rewa1b T (28)Kalińska Dominika
Podlipny Justyna1Zaj_rewa2b PP (10 a)Ujma Krystyna
2fois->Zaj_rewa2d PP (27 d)Damczyk Magdalena
2/3DyżurDyżur obok sai 24Suska-Rugała Monika
3fois->Zaj_rewa2d PP (27 d)Polak Maja
Popek Danuta2data3c T (10 a -> 28)-
3web3c T (10 a -> 28)-
Rostowska Anna5Zaj_rewa2a PP (24 -> 39)-
Szymanek Agnieszka4/5DyżurDyżur obok sali 40Kania Adam
5geografia->Zaj_rewa1a Br (41 -> 22)Chrabańska Anna
6geografia->historia8a SP (37)Przybyłowska Agnieszka
6/7DyżurDyżur obok sali 37 Malska Marta
7geografia->Zaj_rewa3a T (41)Korol Marta
8geografia->mat6a SP (41 -> 39)Gwardyś-Banasik Daria
8/9DyżurDyżur obok sali 40Podlipny Adrian
9pdp->Zaj_rewa3b PP (41)Polak Maja

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:44:14
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4