Zastępstwa - PIĄTEK 05.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Grabkowska Jolanta, Kolorz-Stylok Katarzyna(5-7), Kolwicz Anna(5-7), Sołtysik Renata(5-7), Szymanek Agnieszka, Mazur Marzena..., Klimek Mateusz, Chober Beata, Karwowska Elżbieta, Podlipny Justyna, Światowska Agnieszka, Marcinkowska Adrianna, Boszowski Piotr, Bogocz Zofia

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Bogocz Zofia1Psycho->Zaj_rewa5-6d ZET SP (Gab Ped -> 36)Damczyk Magdalena
2Psycho3a SP (Gab Ped)Kozubska-Kogut Karolina
4zu->Zaj_rewa3a SP (28)Migło Gabriela
Boszowski Piotr8rt1b Br (37 -> 10)Szymiczek Brygida
8/9DyżurDyżur obok sali 37 Huculak Monika
9bud_ma1b Br (37 -> 10)Szymiczek Brygida
Chober Beata1Zaj_rewa2b Br (27 b fryz)Mężyk Małgorzata
2tt->Zaj_rewa2b Br (27 b fryz -> Świetlica)Korol Marta
2/3DyżurDyżur obok sai 24Idasiak Edyta
3tt->Zaj_rewa2b Br (27 b fryz -> 23)Pytelewska Barbara
Grabkowska Jolanta3Zaj_rewa6a SP (Gab. Dyr)Sołtysik Renata
5Zaj_rewa1c Br (Gab. Dyr)Podruczny Wacław
7Zaj_rewa2b Br (Gab. Dyr)Sadłocha Ewelina
Karwowska Elżbieta5p->inf7a SP (40 -> 7 a)Guściora Maciej
6fois->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Migło Gabriela
7p->zś4a SP (28 -> Świetlica)Wessel Mirela
7/8DyżurDyżur obok sali 22Kania Adam
8p->ap_desk1b T (23)Popek Danuta
Kolorz-Stylok Katarzyna5zrks->Zaj_rewa2c PP (6)Polak Maja
6j.pols->Zaj_rewa8a SP (7 a)Malska Marta
7j.pols->historia6b SP (23)Przybyłowska Agnieszka
Kolwicz Anna5Zaj_rewa5a SP (boks 36)Damczyk Magdalena
6j.pols->Zaj_rewa6a SP (23)Dulińska-Gryc Michalina
Marcinkowska Adrianna1Zaj_rewa2d PP (37)Malska Marta
1/2DyżurDyżur obok sali 37 Korol Marta
2pdp->Zaj_rewa2c PP (37)Rostowska Anna
3pdp->szachy2c PP (37 -> 38)Komorowski Andrzej
Mazur Marzena...8matP.SkowronekOdwołane
9matP.SkowronekOdwołane
Podlipny Justyna0/1DyżurDyżur obok sali 9Słotwińska Anna
1Zaj_rewa2d PP (10 a -> 37 a)Komorowski Andrzej
2pdp->Zaj_rewa1a PP (27 d -> 37 a)Hońca Alina
3Zaj_rewa1b PP (Świetlica)Reichman Małgorzata
4pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d)Polak Maja
5Zaj_rewa2d PP (10 a)Dulińska-Gryc Michalina
Sołtysik Renata5pdp->Zaj_rewa1b PP (36)Sławińska Anna
6j.pols->Zaj_rewa4a SP (28)Kuśnierz Karina
Szymanek Agnieszka4zaj.kulin->Zaj_rewa1b Br (36)Chrabańska Anna
6geografia->Zaj_rewa7a SP (10)Podlipny Adrian
7geografia->mat1b T (38 a -> 41)Wojakiewicz Bogusława
Światowska Agnieszka7Zaj_rewa3a Br (24)Sławińska Anna
7/8DyżurDyżur obok BibliotekiMalska Marta
8Zaj_rewa1a T (7)Sadłocha Ewelina
9Zaj_rewa1c BrOdwołane

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:44:10
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4