Zastępstwa - WTOREK 09.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Polak Maja, Mańka Monika, Grabkowska Jolanta, Mazur Marzena..., Przygodzki Dariusz, Słotwińska Anna, Krosny Piotr, Światowska Agnieszka, Florkiewicz Monika, Klimek Mateusz, Marcinkowska Adrianna, Mazur Marzena, Pustułka Grzegorz, Szymańska-Kirszniok Ewa

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Florkiewicz Monika6ek_utk1b TOdwołane
7ek_utk1b TOdwołane
8ek_utk1b TOdwołane
Grabkowska Jolanta3Zaj_rewa2c Br (Gab. Dyr -> Świetlica)Sławińska Anna
8Zaj_rewa1a Br (Gab. Dyr -> 22)Mężyk Małgorzata
Krosny Piotr4w-f->zś1c Br, 1a Br (Siłownia -> Świetlica)Piątek Dorota
5w-f->zś1c Br, 1a Br (Siłownia -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
6Zaj_rewa->zś1a PP (Koryt_góra -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
7w-f->zś1b Br, 2a Br (Sala gimnast -> Świetlica)Wessel Mirela
8w-f->Zaj_rewa5-6d ZET SP (Siłownia -> 41)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
9Zaj_rewa3a TOdwołane
Mańka Monika2j.ang2a Br (9 -> 7 a)Guściora Maciej
3j.ang->Zaj_rewa3c T (10 a -> 27 b fryz)Chober Beata
4j.ang->Zaj_rewa2c Br (9)Chrabańska Anna
5ang zaw->historia2a Br (9 -> 6)Huculak Monika
7wych->Zaj_rewa3b T (7)Ujma Krystyna
8ang gastr->Zaj_rewa3a Br (9)Reichman Małgorzata
Marcinkowska Adrianna2fois->zś3a PP (37 -> Świetlica)Piątek Dorota
3fois->zś3a PP (37 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
4fois->Zaj_rewa3a PP (37 -> 6)Migło Gabriela
4/5DyżurDyżur obok sali 37 Gwardyś-Banasik Daria
5pdp->Zaj_rewa2c PP (37)Wicher Alfreda
5/6DyżurDyżur obok sali 37 Pytelewska Barbara
6pdp->Zaj_rewa2c PP (37)Gilga Jarosław
7Zaj_rewa->zś2d PP (Świetlica)Matuszewska Katarzyna
8pdp->Zaj_rewa3a PP (37)Kania Adam
9pdp->Zaj_rewa3a PP (37)Sołtysik Renata
Mazur Marzena1w-f->zś3b PP, 3a PP (Sala gimnast -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
2w-f2b Br, 2c Br (Sala gimnast)Sztychna Marta
3Zaj_rewa2a Br (Koryt_góra -> Świetlica)Kalińska Dominika
3/4DyżurDyżur obok sali 37 Sołtysik Renata
4w-f->zś1c Br, 1a Br (Sala gimnast -> Świetlica)Piątek Dorota
5w-f->zś1c Br, 1a Br (Sala gimnast -> Świetlica)Piątek Dorota
6w-f1a T (Siłownia -> Sala gimnast)Kania Adam
7w-f->Zaj_rewa1a T (Sala gimnast -> 9)Komorowski Andrzej
8Zaj_rewa2a Br (41 -> 24)Sołtysik Renata
Mazur Marzena...1mat->Zaj_rewa8a SP (10 -> 38)Migło Gabriela
Polak Maja0/1DyżurDyżur obok sali 40Damczyk Magdalena
1pdp->Zaj_rewa2a PP (40)Podlipny Justyna
2pdp2a PP (40 -> Biblioteka)Pytelewska Barbara
3pdp->Zaj_rewa2c PP (40)Rostowska Anna
4pdp->zś2c PP (40 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
5pdp3b PP (40 -> 36)Malska Marta
6Zaj_rewa->zś1a PP (28 -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
Przygodzki Dariusz4ad_sys1b TOdwołane
5ad_sys1b TOdwołane
9ek_lan1b TOdwołane
10ek_lan1b TOdwołane
11ek_lan1b TOdwołane
Pustułka Grzegorz7w-f->Zaj_rewa3a T (Siłownia -> Świetlica)Tetla-Gruszczyk Barbara
7/8DyżurDyżur obok sali 22Rostowska Anna
8w-f3a T (Sala gimnast -> 10)Ujma Krystyna
9Zaj_rewa3a TOdwołane
Słotwińska Anna5biolP.SkowronekOdwołane
6chemP.SkowronekOdwołane
9chem2c BrOdwołane
9/10DyżurDyżur obok sali 9Kolwicz Anna
Szymańska-Kirszniok Ewa5pdp->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Gwardyś-Banasik Daria
5/6DyżurDyżur obok BibliotekiGuściora Maciej
6pdp->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
6/7DyżurDyżur obok sali 40Przybyłowska Agnieszka
7Zaj_rewa->zś2d PP (39 -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
8pdp->Zaj_rewa3b PP (36)Rostowska Anna
Światowska Agnieszka8Zaj_rewa1a Br (38 a)Tetla-Gruszczyk Barbara
9Zaj_rewa3c T (22 -> 27 a)Przybyłowska Agnieszka
9/10DyżurDyżur obok sali 22Chober Beata

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:43:58
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4