Zastępstwa - ŚRODA 10.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Mańka Monika, Grabkowska Jolanta, Mazur Marzena..., Przygodzki Dariusz, Boszowski Piotr, Krosny Piotr, Światowska Agnieszka, Florkiewicz Monika, Klimek Mateusz, Mazur Marzena, Pustułka Grzegorz, Szymańska-Kirszniok Ewa, Idasiak Edyta, Marcinkowska Adrianna

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Boszowski Piotr9rt1b BrOdwołane
Florkiewicz Monika4ad_sys1a TOdwołane
5ad_sys1a TOdwołane
9ek_utk1a TOdwołane
10ek_utk1a TOdwołane
11ek_utk1a TOdwołane
Grabkowska Jolanta2Zaj_rewa2c Br (Gab. Dyr -> Świetlica)Szymanek Agnieszka
4Zaj_rewa2a Br (Gab. Dyr -> Świetlica)Mężyk Małgorzata
Idasiak Edyta2religia->biol3a SP (28)Sławińska Anna
2/3DyżurDyżur obok sai 24Kolwicz Anna
3religia->zś6a SP (23 a -> Świetlica)Piątek Dorota
3/4DyżurDyżur obok sali 22Sztychna Marta
4religia->j.ang8a SP (23 a -> 9)Suska-Rugała Monika
Klimek Mateusz7judo->w-f5a SP (Sala gimnast)Gilga Jarosław
8judo->Zaj_rewa3a SP (Sala gimnast -> 9)Kuśnierz Karina
Krosny Piotr4Zaj_rewa2a T (Świetlica -> 40)Ujma Krystyna
5Zaj_rewa7a SP (Świetlica)Reichman Małgorzata
5/6DyżurDyżur obok sai 24Cywoniuk-Gilga Elżbieta
6w-f->Zaj_rewa6b SP (Sala gimnast -> Świetlica)Damczyk Magdalena
6/7DyżurDyżur obok sali 40Rostowska Anna
8w-f->zś1b Br, 2a Br (Koryt_piętro -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
Mańka Monika2ang_zaw->inf2a T (9 -> 7 a)Guściora Maciej
3ang gastr->Zaj_rewa2c Br (9)Lasota Iwona
4j.ang->b3b T (7 -> 27 b fryz)Chober Beata
5j.ang->mat3c T (9)Wojakiewicz Bogusława
5/6DyżurDyżur obok BibliotekiPodruczny Wacław
6j.ang->Zaj_rewa2a Br (9 -> 6)Podruczny Wacław
6/7DyżurDyżur obok BibliotekiWojakiewicz Bogusława
7j.ang->j.pols2c Br (9 -> 10)Woźniak Ewa
8ang_zaw->ang zaw3c T (10 a -> 7)Kalińska Dominika
Marcinkowska Adrianna0/1DyżurDyżur obok sali 22Mężyk Małgorzata
1Zaj_rewa1b PP (23)Reichman Małgorzata
2Zaj_rewa3b PP (boks 40 -> 37 a)Reichman Małgorzata
4pdp->zś1a PP (22 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
Mazur Marzena4w-f->Zaj_rewa1b PP (Sala gimnast -> 6)Malska Marta
5w-f->zś2b Br, 2c Br (Sala gimnast -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
6w-f->zś2b Br, 2c Br (Sala gimnast -> Świetlica)Wessel Mirela
7Zaj_rewa1b Br (10 a -> 27 c muz)Bogocz Zofia
8taniec->zś3a PP (Sala gimnast -> Świetlica)Wessel Mirela
8/9DyżurDyżur obok sai 24Dulińska-Gryc Michalina
9zaj.sport->zś2d PP (Sala gimnast -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
9/10DyżurDyżur obok sali 22Podlipny Justyna
Mazur Marzena...1Zaj_rewa2b Br (22)Chober Beata
1/2DyżurDyżur obok sali 22Gwardyś-Banasik Daria
2mat->chem8a SP (23 -> 10)Słotwińska Anna
3mat8a SP (23 -> 37 a)Migło Gabriela
Przygodzki Dariusz6ek_lan1a TOdwołane
7ek_lan1a TOdwołane
8ek_lan1a TOdwołane
Pustułka Grzegorz6Zaj_rewa3b T (10)Ujma Krystyna
7w-f1b T (Koryt_piętro -> Siłownia)Kania Adam
8w-f->Zaj_rewa2a T (Siłownia -> 6)Podruczny Wacław
8/9DyżurDyżur obok sali 22Wewióra Iwona
9w-f2a TOdwołane
9/10DyżurDyżur obok sai 24Kolorz-Stylok Katarzyna
Szymańska-Kirszniok Ewa0/1DyżurDyżur obok sali 9Ujma Krystyna
1pdp->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Sławińska Anna
1/2DyżurDyżur obok sali 9Sławińska Anna
2pdp->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Mężyk Małgorzata
3zrk5b ZET SP (27 a)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
4pdp->Zaj_rewa3b PP (39)Pytelewska Barbara
6wych->Zaj_rewa1b Br (41 -> 22)Wewióra Iwona
7Zaj_rewa1b Br (27 c muz)Bogocz Zofia
8taniec->Psycho2a PP (39)Bogocz Zofia

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:43:53
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4