Zastępstwa - WTOREK 16.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Florkiewicz Monika, Pustułka Grzegorz, Wolner Łukasz(4-5), Klimek Mateusz, Nyderek Katarzyna, Kolwicz Anna, Kozubska-Kogut Karolina, Woźniak Ewa, Huculak Monika, Ujma Krystyna, Bogocz Zofia

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Bogocz Zofia1Psycho->Zaj_rewa2c Br (Gab Ped -> 24)Idasiak Edyta
2Psycho->j.ang1b Br (Gab Ped -> 7 a)Guściora Maciej
Florkiewicz Monika6ek_utk1b TOdwołane
7ek_utk1b TOdwołane
8ek_utk1b TOdwołane
Huculak Monika2historia->j.pols3c T (10 a -> 41)Kalińska Dominika
2/3DyżurDyżur obok sali 9Migło Gabriela
3historia->sys3a T (37 a -> 41)Wolner Łukasz
5historia->Zaj_rewa2c Br (6 -> 10)Idasiak Edyta
Kolwicz Anna6j.pols->Zaj_rewa6a SP (24)Tetla-Gruszczyk Barbara
7j.pols->Zaj_rewa5a SP (24)Kania Adam
8wdżwr->zś4a SP (28 -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
8/9DyżurDyżur obok sali 22Malska Marta
9wdżwr1a BrOdwołane
Kozubska-Kogut Karolina6pedagog->zś3c T (Gab Ped -> Świetlica)Wessel Mirela
7pedagog->Zaj_rewa6a SP (Gab Ped -> 28)Pytelewska Barbara
9pedagog1a PPOdwołane
Nyderek Katarzyna1ed_wcze->zś3a SP (28 -> Świetlica)Piątek Dorota
2ed_wcze->Zaj_rewa3a SP (28)Gwardyś-Banasik Daria
2/3DyżurDyżur obok sai 24Damczyk Magdalena
3ed_wcze->Zaj_rewa3a SP (28)Wicher Alfreda
4ed_wcze->zś3a SP (28 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
5t_gastr->Zaj_rewa3a Br (22)Migło Gabriela
5/6DyżurDyżur obok sali 22Kolorz-Stylok Katarzyna
6t_gastr->Zaj_rewa3a Br (22)Krosny Piotr
7t_gastr->inf3a Br (22 -> 7 a)Guściora Maciej
Pustułka Grzegorz7w-f->zś3a T (Siłownia -> Świetlica)Wessel Mirela
7/8DyżurDyżur obok sali 22Krosny Piotr
8w-f->Zaj_rewa3a T (Sala gimnast -> 22)Mężyk Małgorzata
9Zaj_rewa3a T (36)Krosny Piotr
Ujma Krystyna6j.franc->Zaj_rewa3a T (7 -> Siłownia)Mazur Marzena
6/7DyżurDyżur obok sali 9Komorowski Andrzej
7Zaj_rewa3c T (10 a -> 27 c muz)Tetla-Gruszczyk Barbara
7/8DyżurDyżur obok BibliotekiMańka Monika
8j.franc->Zaj_rewa3b T (7 -> 38)Hońca Alina
Wolner Łukasz4u komp->inf1a T (41 -> 7 a)Guściora Maciej
4/5DyżurDyżur obok BibliotekiMazur Marzena
5u komp->mat3b T (7)Wojakiewicz Bogusława
Woźniak Ewa2j.pols->j.ang1a Br (38 -> 9)Mańka Monika
2/3DyżurDyżur obok sali 40Guściora Maciej
3j.pols->Zaj_rewa1c Br (38)Mazur Marzena
3/4DyżurDyżur obok sali 40Pytelewska Barbara
4j.pols->j.ang2a Br (38 -> 9)Mańka Monika

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:43:34
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4