Zastępstwa - ŚRODA 17.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Florkiewicz Monika, Pustułka Grzegorz, Damczyk Magdalena(3-4), Suska-Rugała Monika(3-4), Klimek Mateusz, Nyderek Katarzyna, Kolwicz Anna, Kozubska-Kogut Karolina, Huculak Monika, Ujma Krystyna, Bogocz Zofia, Popek Danuta

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Bogocz Zofia8Psycho->Zaj_rewa6b SP (Gab Ped -> 9)Kuśnierz Karina
9Psycho2b BrOdwołane
Damczyk Magdalena4pdp2d PP (27 d -> 39)Szymańska-Kirszniok Ewa
4/5DyżurDyżur obok sai 24Kolorz-Stylok Katarzyna
Florkiewicz Monika4ad_sys1a TOdwołane
5ad_sys1a TOdwołane
9ek_utk1a TOdwołane
10ek_utk1a TOdwołane
11ek_utk1a TOdwołane
Gwardyś-Banasik Daria4mat5a SP (24 -> 23)-
Huculak Monika0/1DyżurDyżur obok sali 37 Migło Gabriela
1historia->Zaj_rewa1b T (38)Szymanek Agnieszka
2historia->Zaj_rewa1c Br (38)Rostowska Anna
3historia->geografia3b T (7 -> 36)Szymanek Agnieszka
4historia->Zaj_rewa2b Br (38)Podruczny Wacław
4/5DyżurDyżur obok sali 40Mężyk Małgorzata
5historia2a Br (38)Reichman Małgorzata
6his_społ->j.pols3c T (7 a)Kalińska Dominika
Klimek Mateusz7judo->w-f5a SP (Sala gimnast)Gilga Jarosław
8judo->Zaj_rewa3a SP (Sala gimnast -> 37)Sadłocha Ewelina
Kolwicz Anna0/1DyżurDyżur obok sai 24Mazur Marzena...
1wdżwr->Zaj_rewa2a Br (24)Chober Beata
2j.pols->mat5a SP (24 -> 23)Mazur Marzena...
5j.pols->Zaj_rewa6a SP (24)Krosny Piotr
6j.pols->t6a SP (24 -> 6)Podruczny Wacław
Kozubska-Kogut Karolina0pedagog2b BrOdwołane
2pedagog->Zaj_rewa4a SP (Gab Ped -> 27 c muz)Kręcichwost Jakub
3pedagog->Zaj_rewa1b T (Gab Ped -> Świetlica)Lasota Iwona
5Zaj_rewaP.SkowronekOdwołane
Nyderek Katarzyna4Zaj_rewa3a SP (boks 40 -> Świetlica)Karwowska Elżbieta
5ed_wcze->zś3a SP (28 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
5/6DyżurDyżur obok sali 22Mazur Marzena
6ed_wcze->Zaj_rewa3a SP (28)Mężyk Małgorzata
7ed_wcze->zś3a SP (28 -> Świetlica)Wessel Mirela
8Zaj_rewa6a SP (23 a)Dulińska-Gryc Michalina
Popek Danuta5ad_sys3a TOdwołane
6ad_sys3a TOdwołane
7ad_sys3a TOdwołane
8ad_sys3a TOdwołane
9ek_lan3a TOdwołane
10ek_lan3a TOdwołane
11ek_lan3a TOdwołane
Pustułka Grzegorz6Zaj_rewa->zś3b T (10 -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
7w-f->Zaj_rewa1b T (Koryt_piętro -> Siłownia)Kania Adam
8w-f2a TOdwołane
8/9DyżurDyżur obok sali 22Wewióra Iwona
9w-f2a TOdwołane
9/10DyżurDyżur obok sai 24Sołtysik Renata
Ujma Krystyna1Zaj_rewa3b T (7)Lasota Iwona
2j.franc->ang_zaw3c T (36 -> 9)Mańka Monika
2/3DyżurDyżur obok sali 37 Dulińska-Gryc Michalina
3Zaj_rewa1b T (boks 40 -> Świetlica)Lasota Iwona
3/4DyżurDyżur obok sali 40Karwowska Elżbieta
4Zaj_rewa2a T (40)Krosny Piotr
6Zaj_rewa->zś3b T (10 -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:43:30
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4