Zastępstwa - CZWARTEK 18.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Florkiewicz Monika, Kolorz-Stylok Katarzyna, Pustułka Grzegorz, Klimek Mateusz, Nyderek Katarzyna, Kolwicz Anna, Kozubska-Kogut Karolina, Huculak Monika, Ujma Krystyna, Bogocz Zofia, Polak Maja, Popek Danuta

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Bogocz Zofia1Psycho3b TOdwołane
2zu2a T (27 c muz)Lasota Iwona
Huculak Monika2historia->szachy3a T (9 -> 22)Komorowski Andrzej
3historia->mat2a T (9 -> 7)Wojakiewicz Bogusława
4historia->Zaj_rewa1a T (10 a -> Świetlica)Marcinkowska Adrianna
4/5DyżurDyżur obok sali 9Kania Adam
5his_społ->inf3c T (10 a -> 7 a)Guściora Maciej
6historia->Zaj_rewa3b T (10 a -> 10)Sławińska Anna
8wos->mat3a Br (6 -> Biblioteka)Wojakiewicz Bogusława
8/9DyżurDyżur obok sali 9Mańka Monika
Klimek Mateusz7judo->zś6b SP (Sala gimnast -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
8zaj.sport->zś7a SP (Sala gimnast -> Świetlica)Wessel Mirela
9judo->zś5-6d ZET SP (Sala gimnast -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
9/10DyżurDyżur obok sali 22Boszowski Piotr
10judo3b TOdwołane
10/11DyżurDyżur obok BibliotekiOdwołane
Kolorz-Stylok Katarzyna1Zaj_rewa2c PP (27 c muz)Dulińska-Gryc Michalina
1/2DyżurDyżur obok sali 37 Marcinkowska Adrianna
2zrks->Zaj_rewa2c PP (37 a -> 37)Migło Gabriela
3j.pols->zś6b SP (23 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
4zrks->zre5b ZET SP (27 a -> Koryt_piętro)Gilga Jarosław
Kolwicz Anna1wdżwr3b TOdwołane
2wdżwr->Zaj_rewa6b SP (23 -> Świetlica)Piątek Dorota
3Zaj_rewa4a SP (boks 36 -> Świetlica)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
4j.pols->zś5a SP (23 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
5Zaj_rewa6a SP (37 a -> Świetlica)Komorowski Andrzej
6j.pols->Zaj_rewa6a SP (24)Marcinkowska Adrianna
7Zaj_rewa5a SP (Biblioteka)Mężyk Małgorzata
9wdżwr1a TOdwołane
9/10DyżurDyżur obok sai 24Cywoniuk-Gilga Elżbieta
Kozubska-Kogut Karolina4Zaj_rewaP.SkowronekOdwołane
6pedagog->Zaj_rewa1a Br (Gab Ped -> 23)Idasiak Edyta
8pedagog->zś7a SP (Gab Ped -> Świetlica)Wessel Mirela
9pedagog->Zaj_rewa2b PP (Gab Ped -> 38)Malska Marta
Nyderek Katarzyna4ed_wcze->zś3a SP (28 -> Świetlica)Piątek Dorota
5ed_wcze->Zaj_rewa3a SP (28)Damczyk Magdalena
5/6DyżurDyżur obok sai 24Komorowski Andrzej
6ed_wcze->zaj_komp3a SP (28 -> 41)Chrabańska Anna
Polak Maja3Zaj_rewa3b PP (40)Damczyk Magdalena
3/4DyżurDyżur obok sali 40Szymańska-Kirszniok Ewa
4fois->pdp3b PP (40 -> 39)Szymańska-Kirszniok Ewa
5fois->Zaj_rewa3b PP (40)Rostowska Anna
7pdp->Zaj_rewa2a PP (40)Kania Adam
8pdp->Zaj_rewa2a PP (40)Podlipny Adrian
9Zaj_rewa2c PP (36)Podlipny Adrian
Popek Danuta0/1DyżurDyżur obok sali 22Idasiak Edyta
1wych->Zaj_rewa3a T (23 a)Migło Gabriela
2data->sys3c T (10 a -> 10)Łodej Radosław
2/3DyżurDyżur obok BibliotekiSuska-Rugała Monika
3web->fizyka3c T (10 a -> 23 a)Dębiec Przemysław
4web->lan2a T (23 a -> 7)Łodej Radosław
Pustułka Grzegorz5Zaj_rewa->mat3a T (Świetlica -> 37)Wojakiewicz Bogusława
7w-f->geografia1b T (Siłownia -> 41)Szymanek Agnieszka
7/8DyżurDyżur obok sai 24Podlipny Justyna
8Zaj_rewa3b T (Świetlica -> 28)Mazur Marzena...
Ujma Krystyna1Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Podlipny Justyna
2j.franc->Zaj_rewa1a T (38)Mańka Monika
4j.franc->j.ang1b T (38 -> 9)Mańka Monika
5Zaj_rewa->mat3a T (boks 36 -> 37)Wojakiewicz Bogusława

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:43:26
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4