Zastępstwa - PIĄTEK 19.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Florkiewicz Monika, Kolorz-Stylok Katarzyna, Pustułka Grzegorz, Klimek Mateusz, Nyderek Katarzyna, Kolwicz Anna, Kozubska-Kogut Karolina, Huculak Monika, Ujma Krystyna, Bogocz Zofia, Popek Danuta, Piątek Dorota

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Bogocz Zofia1Psycho->Zaj_rewa5-6d ZET SP (Gab Ped -> 28)Reichman Małgorzata
2Psycho->Zaj_rewa3a SP (Gab Ped -> 28)Damczyk Magdalena
4zu->Zaj_rewa3a SP (28)Migło Gabriela
Florkiewicz Monika4ek_lan3b TOdwołane
5ek_lan3b TOdwołane
6ek_lan3b TOdwołane
Huculak Monika6historia->Zaj_rewa1a Br (9)Kuśnierz Karina
6/7DyżurDyżur obok sali 9Przybyłowska Agnieszka
7historia->Zaj_rewa1a T (36)Sadłocha Ewelina
8historia->Zaj_rewa2a T (41)Światowska Agnieszka
Kolorz-Stylok Katarzyna5zrks->Zaj_rewa2c PP (6)Dulińska-Gryc Michalina
6j.pols->geografia8a SP (7 a -> 10)Szymanek Agnieszka
7j.pols->t6b SP (23 -> 6)Podruczny Wacław
8zrks->Zaj_rewa2a PP (6)Podlipny Adrian
8/9DyżurDyżur obok sali 9Szymiczek Brygida
9zrks->Zaj_rewa2a PP (6)Podlipny Adrian
9/10DyżurDyżur obok BibliotekiWoźniak Ewa
Kolwicz Anna5Zaj_rewa5a SP (boks 36 -> Świetlica)Damczyk Magdalena
6j.pols->Zaj_rewa6a SP (23)Dulińska-Gryc Michalina
8wdżwr->Zaj_rewa2c Br (24)Krosny Piotr
8/9DyżurDyżur obok sali 22Kania Adam
9wdżwr2a TOdwołane
9/10DyżurDyżur obok sali 22Światowska Agnieszka
Kozubska-Kogut Karolina0pedagog2b BrOdwołane
1pedagog->Zaj_rewa1b PP (Gab Ped -> 27 b fryz)Chober Beata
2pedagog->Zaj_rewa3a SP (Gab Ped -> Świetlica)Rostowska Anna
Nyderek Katarzyna2/3DyżurDyżur obok sali 22Podlipny Justyna
3/4DyżurDyżur obok sali 22Malska Marta
4techn_gas->zaj.kulin2c Br (22)Szymanek Agnieszka
5wzg->Zaj_rewa2c Br (22)Sławińska Anna
6wzg->Zaj_rewa2c Br (22)Migło Gabriela
Popek Danuta6inf->Zaj_rewa1a T (23 a)Krosny Piotr
7u komp->mat3a T (23 a -> 41)Wojakiewicz Bogusława
8web->p3a T (23 a -> 23)Karwowska Elżbieta
8/9DyżurDyżur obok sali 40Sołtysik Renata
9Zaj_rewa3a T (38)Krosny Piotr
9/10DyżurDyżur obok sali 37 Boszowski Piotr
Ujma Krystyna1j.francP.SkowronekOdwołane
3j.franc->j.ang2a T (23 a -> 9)Mańka Monika
4j.franc->edb3a T (38 a)Komorowski Andrzej
5j.franc->mat1a T (38 a -> 24)Wojakiewicz Bogusława
5/6DyżurDyżur obok sali 40Karwowska Elżbieta
6j.franc->Zaj_rewa1b T (10 a -> Świetlica)Sławińska Anna

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:43:21
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4