Zastępstwa - WTOREK 23.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Tetla-Gruszczyk Barbara, Piątek Dorota, Kania Adam, Suska-Rugała Monika, Wojakiewicz Bogusława, Pustułka Grzegorz, Woźniak Ewa

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Kania Adam1w-f->zś3a PP, 3b PP (Sala gimnast -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
2w-f7a SP (Koryt_piętro -> Sala gimnast)Gilga Jarosław
2/3DyżurDyżur obok sali 22Szymanek Agnieszka
3w-f->zś2d PP, 2b PP (Sala gimnast -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
4w-f->Zaj_rewa4a SP (Lodowisko -> Świetlica)Chrabańska Anna
5w-f->Zaj_rewa4a SP (Lodowisko -> Świetlica)Sztychna Marta
6w-f->zś3c T, 3b T (Sala gimnast -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
6/7DyżurDyżur obok sali 22Mazur Marzena
7Zaj_rewa6b SP (Świetlica -> 28)Pytelewska Barbara
8Zaj_rewa2d PP (7 a)Reichman Małgorzata
8/9DyżurDyżur obok BibliotekiKrosny Piotr
Kozubska-Kogut Karolina6pedagog->zś3c T (Gab Ped -> Świetlica)Wessel Mirela
7pedagog->zś6a SP (Gab Ped -> Świetlica)Wessel Mirela
9pedagog1a PPOdwołane
Pustułka Grzegorz7w-f->Zaj_rewa3a T (Siłownia -> 7)Mańka Monika
7/8DyżurDyżur obok sali 22Chober Beata
8w-f->Zaj_rewa3a T (Sala gimnast -> 38)Hońca Alina
9Zaj_rewa3a T (36)Krosny Piotr
Suska-Rugała Monika0/1DyżurDyżur obok sali 9Guściora Maciej
1j.ang->Zaj_rewa5a SP (9)Migło Gabriela
2j.ang->Zaj_rewa6b SP (23 a)Mężyk Małgorzata
3j.ang->Zaj_rewa6a SP (23 a)Wicher Alfreda
Tetla-Gruszczyk Barbara6Zaj_rewa8a SP (28)Gilga Jarosław
6/7DyżurDyżur obok sai 24Kolwicz Anna
7Zaj_rewa3c T (27 c muz)Ujma Krystyna
8Zaj_rewa1a Br (27 c muz -> 38 a)Światowska Agnieszka
Wojakiewicz Bogusława1mat->inf3b T (23 -> 7 a)Guściora Maciej
2mat->sys1a T (23)Wolner Łukasz
2/3DyżurDyżur obok BibliotekiMigło Gabriela
3mat->Zaj_rewa1b Br (9)Korol Marta
4mat->inf3c T (23 a -> 7 a)Guściora Maciej
4/5DyżurDyżur obok sali 22Kalińska Dominika
5mat->u komp3a T (23 a -> 7)Wolner Łukasz
6mat->techn_gas2c Br (23 a -> 22)Nyderek Katarzyna
Woźniak Ewa2j.pols1a Br (38)Gwardyś-Banasik Daria
2/3DyżurDyżur obok sali 40Polak Maja
3j.pols->Zaj_rewa1c Br (38 -> 27 b fryz)Chober Beata
3/4DyżurDyżur obok sali 40Gwardyś-Banasik Daria
4j.pols->Zaj_rewa2a Br (38)Wicher Alfreda

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:43:11
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4