Zastępstwa - WTOREK 30.11.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Piątek Dorota, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Wojakiewicz Bogusława, Marcinkowska Adrianna, Zdańkowska Dorota, Sławińska Anna, Matuszewska Katarzyna, Chober Beata, Podlipny Justyna, Wessel Mirela

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Chober Beata1Zaj_rewa1c Br (27 b fryz)Komorowski Andrzej
3Zaj_rewa2c Br (27 b fryz)Kalińska Dominika
3/4DyżurDyżur obok sai 24Kolorz-Stylok Katarzyna
4pr.fryz->Zaj_rewa2b BrOdwołane
5pr.fryz->Zaj_rewa2b BrOdwołane
5/6DyżurDyżur obok sai 24Mazur Marzena
6pr.fryz->Zaj_rewa2b BrOdwołane
7pr.fryz->Zaj_rewa2b BrOdwołane
8pr.fryz->Zaj_rewa2b BrOdwołane
9pr.fryz->Zaj_rewa2b BrOdwołane
Damczyk Magdalena4Zaj_rewa5c ZET SP (boks 36 -> Świetlica)-
Gwardyś-Banasik Daria2Zaj_rewa4a SP (boks 36 -> Świetlica)-
Karwowska Elżbieta1p->inf1a T (36 -> 7 a)Guściora Maciej
1/2DyżurDyżur obok sali 37 Mężyk Małgorzata
2zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Mężyk Małgorzata
3zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Mężyk Małgorzata
Korol Marta1Zaj_rewa1c Br (6 -> Świetlica)-
Kozubska-Kogut Karolina6pedagog->Zaj_rewa3c T (Gab Ped -> Sala gimnast)Kania Adam
7pedagog->Zaj_rewa6a SP (Gab Ped -> 28)Pytelewska Barbara
9pedagog1a PPOdwołane
Krosny Piotr6Zaj_rewa1a PP (Koryt_góra -> Świetlica)-
Kuśnierz Karina7Zaj_rewa3a SP (boks 36 -> Świetlica)-
Marcinkowska Adrianna2fois3a PP (37)Polak Maja
3fois->Zaj_rewa3a PP (37)Rostowska Anna
4fois->Zaj_rewa3a PP (37)Wicher Alfreda
4/5DyżurDyżur obok sali 37 Pytelewska Barbara
5pdp->Zaj_rewa2c PP (37)Chrabańska Anna
5/6DyżurDyżur obok sali 37 Rostowska Anna
6pdp2c PP (37 -> Biblioteka)Szymańska-Kirszniok Ewa
7Zaj_rewa2d PP (Świetlica -> 39)Szymańska-Kirszniok Ewa
8pdp->Zaj_rewa3a PP (37)Rostowska Anna
9pdp3a PP (37)Mężyk Małgorzata
Mazur Marzena3Zaj_rewa2a Br (Koryt_góra -> Świetlica)-
Mężyk Małgorzata4Zaj_rewa5c ZET SP (10 a -> Świetlica)-
6Zaj_rewa3a SP (boks 36 -> Świetlica)-
Migło Gabriela1Zaj_rewa7a SP (38 -> Świetlica)-
5Zaj_rewa6b SP (Koryt_góra -> Świetlica)-
Podlipny Justyna1Zaj_rewa1b PP (10 a -> Biblioteka)Pytelewska Barbara
1/2DyżurDyżur obok sali 22Szymanek Agnieszka
3Zaj_rewa2a PP (Biblioteka)Wicher Alfreda
3/4DyżurDyżur obok sali 9Guściora Maciej
4pdp2d PP (27 d -> 40)Polak Maja
5pdp2d PP (27 d -> 37 a)Gwardyś-Banasik Daria
6fois->Zaj_rewa2d PP (27 d)Krosny Piotr
Polak Maja2pdp2a PP (40 -> Świetlica)-
Pustułka Grzegorz9Zaj_rewa3a T (36 -> Świetlica)-
Reichman Małgorzata8Zaj_rewa2d PP (10 a -> Świetlica)-
Sławińska Anna0/1DyżurDyżur obok sali 22Kania Adam
1Zaj_rewa2b Br (23 a -> 22)Szymanek Agnieszka
2biol->Zaj_rewa6a SP (10)Gwardyś-Banasik Daria
3Zaj_rewa2c Br (27 d -> 27 b fryz)Kalińska Dominika
5biol->Zaj_rewa7a SP (10)Migło Gabriela
5/6DyżurDyżur obok sali 9Komorowski Andrzej
6biol->Zaj_rewa1c Br (10 -> Świetlica)Gilga Jarosław
7biol->Zaj_rewa2c Br (10)Tetla-Gruszczyk Barbara
Suska-Rugała Monika0/1DyżurDyżur obok sali 9Mazur Marzena
1j.ang->Zaj_rewa5a SP (9)Migło Gabriela
2j.ang->Zaj_rewa6b SP (23 a -> 24)Idasiak Edyta
3j.ang->j.pols6a SP (23 a -> 23)Kolorz-Stylok Katarzyna
Sztychna Marta5Zaj_rewa5b ZET SP (boks 36 -> Świetlica)-
Światowska Agnieszka9Zaj_rewa3c T (22 -> Świetlica)-
Tetla-Gruszczyk Barbara7Zaj_rewa3c T (27 c muz -> Świetlica)-
8Zaj_rewa1a Br (27 c muz -> Świetlica)-
Wicher Alfreda3Zaj_rewa4a SP (Gab Ped -> Świetlica)-
Wojakiewicz Bogusława1mat->Zaj_rewa3b T (23)Korol Marta
2mat->historia1a T (23)Huculak Monika
2/3DyżurDyżur obok BibliotekiMańka Monika
3mat->Zaj_rewa1b Br (9)Damczyk Magdalena
4mat->u komp3c T (23 a -> 41)Wolner Łukasz
4/5DyżurDyżur obok sali 22Idasiak Edyta
5mat->j.pols3a T (23 a -> 24)Kalińska Dominika
6mat->Zaj_rewa2c Br (23 a -> 9)Komorowski Andrzej

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 09:10:04
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4