Zastępstwa - ŚRODA 01.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Piątek Dorota, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Wojakiewicz Bogusława, Zdańkowska Dorota, Sławińska Anna, Matuszewska Katarzyna, Chober Beata, Podlipny Justyna, Wessel Mirela, Wewióra Iwona, Mańka Monika, Korol Marta, Kręcichwost Jakub, Przybyłowska Agnieszka

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Chober Beata1Zaj_rewa2b Br (27 b fryz)Mazur Marzena...
1/2DyżurDyżur obok sai 24Kolwicz Anna
2Zaj_rewa->historia2c Br (27 b fryz -> 38)Huculak Monika
3pp->inf1c Br (27 b fryz -> 7 a)Guściora Maciej
4bhp->j.pols1b T (27 b fryz)Kalińska Dominika
Karwowska Elżbieta1/2DyżurDyżur obok sali 37 Damczyk Magdalena
2fois->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Reichman Małgorzata
3fois->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Szymańska-Kirszniok Ewa
4Zaj_rewa3a SP (boks 36 -> Świetlica)Nyderek Katarzyna
5zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Reichman Małgorzata
7p->Zaj_rewa6b SP (23 a -> Sala gimnast)Gilga Jarosław
Korol Marta1ppP.SkowronekOdwołane
Kozubska-Kogut Karolina0pedagog2b BrOdwołane
2pedagog->Zaj_rewa4a SP (Gab Ped -> Świetlica)Mężyk Małgorzata
3pedagog->zś1b T (Gab Ped -> Świetlica)Ujma Krystyna
5Zaj_rewaP.SkowronekOdwołane
Kręcichwost Jakub1Zaj_rewa5-6d ZET SP (27 c muz -> Świetlica)Mazur Marzena...
2Zaj_rewa5b ZET SP (27 c muz)Szymanek Agnieszka
4Zaj_rewa5c ZET SP (27 c muz)Reichman Małgorzata
Mańka Monika2ang_zaw->Zaj_rewa2a T (9)Grabkowska Jolanta
3ang gastr->Zaj_rewa2c Br (9)Słotwińska Anna
4j.ang->Zaj_rewa3b T (7)Krosny Piotr
5j.ang->Zaj_rewa3c T (9 -> 23)Kolorz-Stylok Katarzyna
5/6DyżurDyżur obok BibliotekiMazur Marzena
6j.ang->Zaj_rewa2a Br (9 -> 41)Szymańska-Kirszniok Ewa
6/7DyżurDyżur obok BibliotekiPodruczny Wacław
7j.ang->j.pols2c Br (9 -> 10)Woźniak Ewa
8ang_zaw->Zaj_rewa3c T (10 a -> 6)Podruczny Wacław
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4 (.Świetlica.)Damczyk Magdalena
6świetlica _4 (.Świetlica.)Pustułka Grzegorz
7świetlica _4 (.Świetlica.)Mazur Marzena
8świetlica _4 (.Świetlica.)Kuśnierz Karina
9świetlica _4 (.Świetlica.)Bogocz Zofia
10świetlica _4Odwołane
Piątek Dorota0świetlica _1 (.Świetlica.)Grabkowska Jolanta
1świetlica _1 (.Świetlica.)Lasota Iwona
2świetlica _1 (.Świetlica.)Marcinkowska Adrianna
3świetlica _1 (.Świetlica.)Ujma Krystyna
4świetlica _1 (.Świetlica.)Sołtysik Renata
5świetlica _1Odwołane
Podlipny Justyna5pdp2a PP (23 a -> Biblioteka)Pytelewska Barbara
6pdp2a PP (23 a -> Biblioteka)Rostowska Anna
7pdp1a PP (38 -> 40)Polak Maja
7/8DyżurDyżur obok sali 40Klimek Mateusz
8pdp1a PP (38 -> Biblioteka)Komorowski Andrzej
9pdp->zrks1a PP (38 -> Biblioteka)Kolorz-Stylok Katarzyna
Przybyłowska Agnieszka7j.pols->mat7a SP (37 a -> 39)Gwardyś-Banasik Daria
8j.pols->Psycho7a SP (37 a)Bogocz Zofia
8/9DyżurDyżur obok sali 37 Sołtysik Renata
9historia->Zaj_rewa7a SP (37 a -> 40)Polak Maja
9/10DyżurDyżur obok sali 37 Kolorz-Stylok Katarzyna
Sławińska Anna1Zaj_rewa2c PP (9 -> 23)Marcinkowska Adrianna
2biol->Zaj_rewa2a Br (10 a)Szymanek Agnieszka
2/3DyżurDyżur obok sali 9Słotwińska Anna
3biol->mat6b SP (10 a -> 23)Mazur Marzena...
4p->j.pols4a SP (10 -> 23)Kolorz-Stylok Katarzyna
5biol->Zaj_rewa5a SP (10)Szymanek Agnieszka
Suska-Rugała Monika3j.ang->zaj_komp3a SP (28 -> 41)Chrabańska Anna
4j.ang->Zaj_rewa7a SP (9)Idasiak Edyta
5pp->historia1b Br (37 -> 38)Huculak Monika
6wych->Zaj_rewa4a SP (23)Damczyk Magdalena
6/7DyżurDyżur obok sali 22Nyderek Katarzyna
7j.ang6a SP (23 -> 7 a)Guściora Maciej
7/8DyżurDyżur obok sali 22Pytelewska Barbara
8j.ang->Zaj_rewa4a SP (28)Nyderek Katarzyna
Wessel Mirela6świetlica _3 (.Świetlica.)Mężyk Małgorzata
7świetlica _3 (.Świetlica.)Szymańska-Kirszniok Ewa
8świetlica _3 (.Świetlica.)Sadłocha Ewelina
9świetlica _3 (.Świetlica.)Mazur Marzena
10świetlica _3Odwołane
11świetlica _3Odwołane
Wewióra Iwona5tpc1c BrOdwołane
6tpc1c BrOdwołane
7twpc1c BrOdwołane
8twpc1c BrOdwołane
Wojakiewicz Bogusława3mat->Zaj_rewa1b Br (38 -> Biblioteka)Herjan Izabela
5mat->j.ang3b T (7 -> 7 a)Guściora Maciej
6mat->Zaj_rewa1b T (38 -> 10)Ujma Krystyna
7mat->Psycho2a Br (7)Bogocz Zofia
8mat->j.pols2b Br (7 a -> 10)Woźniak Ewa
8/9DyżurDyżur obok BibliotekiKalińska Dominika
9mat2c BrOdwołane
9/10DyżurDyżur obok sali 9Sołtysik Renata
Zdańkowska Dorota0świetlica _2 (.Świetlica.)Grabkowska Jolanta
1świetlica _2 (.Świetlica.)Sadłocha Ewelina
2świetlica _2 (.Świetlica.)Rostowska Anna
3świetlica _2 (.Świetlica.)Lasota Iwona
4świetlica _2 (.Świetlica.)Pytelewska Barbara
5świetlica _2 (.Świetlica.)Krosny Piotr

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 09:09:56
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4