Zastępstwa - CZWARTEK 02.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Piątek Dorota, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Wojakiewicz Bogusława, Zdańkowska Dorota, Sławińska Anna, Matuszewska Katarzyna, Chober Beata, Podlipny Justyna, Wessel Mirela, Wewióra Iwona, Mańka Monika, Korol Marta, Kręcichwost Jakub, Przybyłowska Agnieszka

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Chober Beata1mf->Zaj_rewa2b BrOdwołane
2sty_fry->Zaj_rewa2b BrOdwołane
3pf2b BrOdwołane
3/4DyżurDyżur obok sai 24Sztychna Marta
4pf2b BrOdwołane
5Zaj_rewa3a Br (27 b fryz)Chrabańska Anna
6wych->j.ang2b Br (27 b fryz -> 7 a)Guściora Maciej
Karwowska Elżbieta1p->j.pols6a SP (23 -> 28)Sołtysik Renata
1/2DyżurDyżur obok sali 22Gilga Jarosław
2zrk5-6d ZET SP (38 a -> 27 a)Sztychna Marta
3zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
4zrk5-6d ZET SP (38 a -> 27 a)Kolorz-Stylok Katarzyna
5zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a -> 27 a)Hońca Alina
5/6DyżurDyżur obok sali 37 Hońca Alina
6zrk5-6d ZET SP (38 a -> 27 a)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
7Zaj_rewa3a SP (boks 36 -> Świetlica)Dulińska-Gryc Michalina
8fois->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Dulińska-Gryc Michalina
Korol Marta7dz_gosp->j.ang3c T (10 a -> 7 a)Guściora Maciej
8mat1a BrOdwołane
8/9DyżurDyżur obok sali 22Cywoniuk-Gilga Elżbieta
9ondz8a SPOdwołane
Kozubska-Kogut Karolina4Zaj_rewaP.SkowronekOdwołane
6pedagog->Zaj_rewa1a Br (Gab Ped -> 23)Idasiak Edyta
8pedagog->mat7a SP (Gab Ped -> 39)Gwardyś-Banasik Daria
9pedagog->Zaj_rewa2b PP (Gab Ped -> 38)Malska Marta
Kręcichwost Jakub5Zaj_rewa5b ZET SP (27 c muz -> 39)Damczyk Magdalena
6Zaj_rewa->inf4a SP (27 c muz -> 41)Chrabańska Anna
7Zaj_rewa->mat5a SP (27 c muz -> 23)Mazur Marzena...
Mańka Monika0/1DyżurDyżur obok BibliotekiPodruczny Wacław
1ang gastr->Psycho1a Br (9)Bogocz Zofia
1/2DyżurDyżur obok BibliotekiPopek Danuta
2Zaj_rewa3b T (7 a)Lasota Iwona
4j.ang->lan3a T (9 -> 7)Łodej Radosław
5ang_zaw->lan3b T (7 -> 23 a)Łodej Radosław
6j.ang->Zaj_rewa2a T (9 -> 37)Szymanek Agnieszka
7j.ang->Zaj_rewa2b Br (9)Grabkowska Jolanta
8j.ang->j.pols3c T (10 a -> 7)Kalińska Dominika
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4 (.Świetlica.)Komorowski Andrzej
6świetlica _4 (.Świetlica.)Marcinkowska Adrianna
7świetlica _4 (.Świetlica.)Podlipny Adrian
8świetlica _4 (.Świetlica.)Mazur Marzena...
9świetlica _4 (.Świetlica.)Podlipny Adrian
10świetlica _4Odwołane
Piątek Dorota0świetlica _1 (.Świetlica.)Dębiec Przemysław
1świetlica _1 (.Świetlica.)Kolorz-Stylok Katarzyna
2świetlica _1 (.Świetlica.)Damczyk Magdalena
3świetlica _1 (.Świetlica.)Sołtysik Renata
4świetlica _1 (.Świetlica.)Marcinkowska Adrianna
5świetlica _1Odwołane
Podlipny Justyna1Zaj_rewa2b PP (10 a)Ujma Krystyna
2fois->Zaj_rewa2d PP (27 d -> 36)Chrabańska Anna
2/3DyżurDyżur obok sai 24Komorowski Andrzej
3fois->Zaj_rewa2d PP (27 d -> 40)Polak Maja
4fois2d PP (27 d -> 40)Polak Maja
5Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Szymańska-Kirszniok Ewa
6pdp->Zaj_rewa2a PP (38 -> 40)Hońca Alina
6/7DyżurDyżur obok sali 40Szymańska-Kirszniok Ewa
7pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d)Kania Adam
8pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d)Podlipny Adrian
Przybyłowska Agnieszka6historia->j.pols7a SP (37 a -> 24)Kolwicz Anna
7j.pols->Zaj_rewa7a SP (37 a -> Sala gimnast)Klimek Mateusz
8historia->geografia8a SP (37 a -> 41)Szymanek Agnieszka
Sławińska Anna4p->Zaj_rewa4a SP (10 -> 28)Nyderek Katarzyna
5biol->Zaj_rewa7a SP (10)Kolwicz Anna
6wych->Zaj_rewa3a Br (10 -> 22)Komorowski Andrzej
7biol->j.pols1a T (10 -> 7)Kalińska Dominika
7/8DyżurDyżur obok sali 22Klimek Mateusz
8biol->chem3a T (23 a -> 10)Słotwińska Anna
9biol->Zaj_rewa2b Br (10 -> 40)Krosny Piotr
9/10DyżurDyżur obok BibliotekiMalska Marta
Suska-Rugała Monika1j.ang->Zaj_rewa7a SP (7 a -> 24)Idasiak Edyta
2pp->szachy1a Br (7 -> 22)Komorowski Andrzej
3j.ang->Psycho3a SP (28)Bogocz Zofia
3/4DyżurDyżur obok sali 22Kania Adam
4j.ang->Zaj_rewa6a SP (24 -> Koryt_góra)Gilga Jarosław
5j.ang5a SP (9 -> Sala gimnast)Kania Adam
7j.ang->Zaj_rewa4a SP (28)Mężyk Małgorzata
Wessel Mirela5świetlica _3 (.Świetlica.)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
6świetlica _3 (.Świetlica.)Herjan Izabela
7świetlica _3 (.Świetlica.)Mazur Marzena
8świetlica _3 (.Świetlica.)Pustułka Grzegorz
9świetlica _3 (.Świetlica.)Polak Maja
10świetlica _3Odwołane
Wojakiewicz Bogusława3mat->Zaj_rewa3b T (7)Lasota Iwona
4mat->web3c T (37 -> 23 a)Popek Danuta
4/5DyżurDyżur obok sali 37 Kolwicz Anna
5mat->Zaj_rewa1a T (37)Pustułka Grzegorz
6mat->historia3a T (23 a -> 10 a)Huculak Monika
7mat->geografia2a T (23 a -> 41)Szymanek Agnieszka
8mat->wos2b Br (Biblioteka -> 6)Huculak Monika
Zdańkowska Dorota0świetlica _2 (.Świetlica.)Dębiec Przemysław
1świetlica _2 (.Świetlica.)Dulińska-Gryc Michalina
2świetlica _2 (.Świetlica.)Migło Gabriela
3świetlica _2 (.Świetlica.)Kolwicz Anna
4świetlica _2 (.Świetlica.)Damczyk Magdalena
5świetlica _2Odwołane

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 09:09:51
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4