Zastępstwa - PIĄTEK 03.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Piątek Dorota, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Sztychna Marta, Wojakiewicz Bogusława, Zdańkowska Dorota, Sławińska Anna, Matuszewska Katarzyna, Chober Beata, Podlipny Justyna, Wessel Mirela, Damczyk Magdalena, Wewióra Iwona, Mańka Monika, Korol Marta, Kręcichwost Jakub, Przybyłowska Agnieszka, Szymańska-Kirszniok Ewa, Kania Adam

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Chober Beata1Zaj_rewa2b BrOdwołane
2tt2b BrOdwołane
2/3DyżurDyżur obok sai 24Idasiak Edyta
3tt2b BrOdwołane
Damczyk Magdalena1Zaj_rewa5b ZET SP (36 -> 27 a)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
2Zaj_rewa5-6d ZET SP (28)Reichman Małgorzata
4Zaj_rewa5-6d ZET SP (Świetlica -> 27 c muz)Bogocz Zofia
5Zaj_rewa5a SP (Świetlica)Kolwicz Anna
6pdp2c PP (36 -> Biblioteka)Komorowski Andrzej
7pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d)Podlipny Adrian
7/8DyżurDyżur obok sai 24Popek Danuta
8Zaj_rewa2b PP (Biblioteka -> 9)Podlipny Adrian
Kania Adam5Zaj_rewa1b Br (10)Hońca Alina
6w-f3a PP, 3b PP (Koryt_piętro)Mazur Marzena
7w-f2a PP, 1a PP (Sala gimnast)Mazur Marzena
8Zaj_rewa7a SP (37 a -> 24)Kolwicz Anna
Karwowska Elżbieta5p->inf7a SP (40 -> 41)Chrabańska Anna
6fois->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a -> 41)Migło Gabriela
7p->j.pols4a SP (28 -> 23)Kolorz-Stylok Katarzyna
7/8DyżurDyżur obok sali 22Malska Marta
8p1b TOdwołane
Korol Marta0/1DyżurDyżur obok sali 37 Komorowski Andrzej
1Zaj_rewa3a T (40)Rostowska Anna
2Zaj_rewa1c Br (boks 36 -> 23 a)Dębiec Przemysław
3mat->j.ang1a Br (40 -> 7 a)Guściora Maciej
Kozubska-Kogut Karolina0pedagog2b BrOdwołane
1pedagog->Zaj_rewa1b PP (Gab Ped -> 23)Gwardyś-Banasik Daria
2pedagog->Psycho3a SP (Gab Ped)Bogocz Zofia
Kręcichwost Jakub1m->Psycho6a SP (27 c muz)Bogocz Zofia
2Zaj_rewa5a SP (27 c muz)Rostowska Anna
3m->religia4a SP (27 c muz -> 28)Idasiak Edyta
4Zaj_rewa5-6d ZET SP (27 c muz)Bogocz Zofia
5Zaj_rewa3a SP (27 c muz)Kuśnierz Karina
Mańka Monika2j.ang->Zaj_rewa3a Br (9 -> 22)Nyderek Katarzyna
3j.ang->j.franc3a T (9 -> 23 a)Ujma Krystyna
3/4DyżurDyżur obok BibliotekiKrosny Piotr
4ang zaw->zś3a Br (9 -> Świetlica)Chrabańska Anna
5j.ang->inf2b Br (9 -> 7 a)Guściora Maciej
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4 (.Świetlica.)Podruczny Wacław
6świetlica _4 (.Świetlica.)Podlipny Adrian
7świetlica _4 (.Świetlica.)Światowska Agnieszka
8świetlica _4 (.Świetlica.)Mazur Marzena
9świetlica _4 (.Świetlica.)Krosny Piotr
10świetlica _4Odwołane
Piątek Dorota0świetlica _1 (.Świetlica.)Grabkowska Jolanta
1świetlica _1 (.Świetlica.)Reichman Małgorzata
2świetlica _1 (.Świetlica.)Lasota Iwona
3świetlica _1 (.Świetlica.)Sołtysik Renata
4świetlica _1 (.Świetlica.)Chrabańska Anna
5świetlica _1Odwołane
Podlipny Justyna0/1DyżurDyżur obok sali 9Gworys Ewa
1Zaj_rewa2d PP (10 a)Marcinkowska Adrianna
2pdp->zrks1a PP (27 d -> 40)Mężyk Małgorzata
3Zaj_rewa1b PP (Świetlica -> 7)Malska Marta
4pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d -> Biblioteka)Rostowska Anna
5Zaj_rewa2d PP (10 a)Dulińska-Gryc Michalina
Przybyłowska Agnieszka6j.pols1b Br (37)Woźniak Ewa
7historia->t8a SP (7 a -> 6)Podruczny Wacław
Sławińska Anna2Zaj_rewa1b Br (boks 40 -> 38)Migło Gabriela
3biol->j.pols1b T (10 -> 41)Kalińska Dominika
4biol->Zaj_rewa8a SP (10)Komorowski Andrzej
5Zaj_rewa3a Br (27 d)Polak Maja
6Zaj_rewa2a T (Świetlica)Krosny Piotr
7Zaj_rewa3a Br (24)Grabkowska Jolanta
Suska-Rugała Monika1j.ang->mat5a SP (9 -> 38)Migło Gabriela
3j.ang->Zaj_rewa7a SP (10 a -> Biblioteka)Herjan Izabela
4j.ang->zaj.kulin6b SP (23 a -> 36)Szymanek Agnieszka
5pp->j.pols1a Br (7 -> 23)Kalińska Dominika
5/6DyżurDyżur obok BibliotekiKolorz-Stylok Katarzyna
6po dzi->Zaj_rewa3a Br (6)Malska Marta
7pp->religia1b Br (37 -> 9)Idasiak Edyta
8Zaj_rewa8a SP (28 -> 7 a)Sadłocha Ewelina
Sztychna Marta5fois->religia5b ZET SP (27 a -> 28)Idasiak Edyta
6zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a)Kuśnierz Karina
6/7DyżurDyżur obok sai 24Popek Danuta
7zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a -> Siłownia)Gilga Jarosław
8w-f->Zaj_rewa3a Br (Sala gimnast -> 41)Huculak Monika
Szymańska-Kirszniok Ewa4zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (39)Mężyk Małgorzata
5Zaj_rewa1b Br (10)Hońca Alina
7taniec->pdp2b PP (39 -> 40)Polak Maja
8pdp3a PP (39)Kolorz-Stylok Katarzyna
9pdp3a PP (39)Malska Marta
9/10DyżurDyżur obok sali 40Boszowski Piotr
Wessel Mirela5świetlica _3 (.Świetlica.)Herjan Izabela
6świetlica _3 (.Świetlica.)Dulińska-Gryc Michalina
7świetlica _3 (.Świetlica.)Sadłocha Ewelina
8świetlica _3 (.Świetlica.)Podruczny Wacław
9świetlica _3 (.Świetlica.)Popek Danuta
10świetlica _3Odwołane
Wewióra Iwona7gmwzc->j.pols1c Br (22 -> 7)Woźniak Ewa
8ppwc->Zaj_rewa1c Br (22)Krosny Piotr
Wojakiewicz Bogusława4wych->Zaj_rewa1a T (40)Dębiec Przemysław
5mat->j.franc1b T (24 -> 38 a)Ujma Krystyna
6mat->j.pols1c Br (38)Kalińska Dominika
6/7DyżurDyżur obok sali 37 Mazur Marzena
7mat->geografia2a T (41)Szymanek Agnieszka
Zdańkowska Dorota0świetlica _2 (.Świetlica.)Grabkowska Jolanta
1świetlica _2 (.Świetlica.)Podruczny Wacław
2świetlica _2 (.Świetlica.)Pytelewska Barbara
3świetlica _2 (.Świetlica.)Reichman Małgorzata
4świetlica _2 (.Świetlica.)Polak Maja
5świetlica _2Odwołane

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 09:09:43
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4