Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 06.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Wojakiewicz Bogusława, Zdańkowska Dorota, Matuszewska Katarzyna, Piątek Dorota, Mańka Monika, Szymańska-Kirszniok Ewa, Kania Adam, Gilga Jarosław, Sztychna Marta, Polak Maja, Damczyk Magdalena, Tetla-Gruszczyk Barbara

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Damczyk Magdalena2Zaj_rewa1a PP (boks 40 -> 38)Mężyk Małgorzata
3Zaj_rewa5c ZET SP (37 a -> 28)Nyderek Katarzyna
4Zaj_rewa8a SP (Świetlica -> 37 a)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
5Zaj_rewa5b ZET SP (27 c muz -> 38 a)Sołtysik Renata
5/6DyżurDyżur obok sai 24Chober Beata
6pdp2d PP (27 d -> 36)Rostowska Anna
7pdp2d PP (27 d -> 36)Rostowska Anna
7/8DyżurDyżur obok BibliotekiHońca Alina
8Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Podlipny Adrian
Gilga Jarosław1Zaj_rewa8a SP (6 -> Biblioteka)Chrabańska Anna
1/2DyżurDyżur obok sali 9Guściora Maciej
2Zaj_rewa2a PP (Sala gimnast -> 40)Dulińska-Gryc Michalina
3w-f->Zaj_rewa6a SP (Sala gimnast -> Świetlica)Mężyk Małgorzata
4w-f->Zaj_rewa6a SP (Sala gimnast -> Świetlica)Dulińska-Gryc Michalina
6w-f->Zaj_rewa3a SP (Lodowisko -> Świetlica)Herjan Izabela
7w-f->Zaj_rewa3a SP (Lodowisko -> Świetlica)Herjan Izabela
8w-f->Zaj_rewa8a SP (Koryt_piętro -> 40)Kuśnierz Karina
Kania Adam0/1DyżurDyżur obok sali 22Szymanek Agnieszka
1w-f->Zaj_rewa3c T, 3b T (Sala gimnast -> Biblioteka)Herjan Izabela
2Zaj_rewa6b SP (Świetlica)Malska Marta
4w-f->Zaj_rewa7a SP (Siłownia -> 38)Migło Gabriela
5w-f->Zaj_rewa2d PP, 2b PP (Siłownia -> 6)Podruczny Wacław
6w-f->zś2a PP, 1a PP (Sala gimnast -> Świetlica)Wessel Mirela
7w-f->zś2a PP, 1a PP (Sala gimnast -> Świetlica)Wessel Mirela
Karwowska Elżbieta1fois->zaj.kulin5-6d ZET SP (38 a -> 22)Szymanek Agnieszka
2fois5-6d ZET SP (38 a)Kolorz-Stylok Katarzyna
4Zaj_rewa3c T (Koryt_góra -> 10)Ujma Krystyna
4/5DyżurDyżur obok sali 40Migło Gabriela
5p->Zaj_rewa5a SP (28)Sławińska Anna
6zrk5-6d ZET SP (38 a)Chrabańska Anna
7Zaj_rewa->j.pols5a SP (38 a -> 28)Sołtysik Renata
8ed_plast->zś3a SP (38 a -> Świetlica)Wessel Mirela
Kozubska-Kogut Karolina1pedagog1c Br (Gab Ped)Chober Beata
2zaj.art->t6a SP (41 -> 6)Podruczny Wacław
3pedagog5-6d ZET SP (Gab Ped)Hońca Alina
Mańka Monika6ang_zaw->web3a T (9)Popek Danuta
6/7DyżurDyżur obok sali 9Huculak Monika
7j.ang->w-f2a T (9 -> Koryt_piętro)Pustułka Grzegorz
7/8DyżurDyżur obok sali 9Podruczny Wacław
8j.ang->Zaj_rewa3b T (7 -> 38)Toborowicz Janusz
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4Odwołane
6świetlica _4 (.Świetlica.)Szymanek Agnieszka
7świetlica _4 (.Świetlica.)Podlipny Adrian
8świetlica _4 (.Świetlica.)Sołtysik Renata
9świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
10świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
Piątek Dorota0świetlica _1 (.Świetlica.)Dębiec Przemysław
1świetlica _1 (.Świetlica.)Światowska Agnieszka
2świetlica _1 (.Świetlica.)Kolwicz Anna
3świetlica _1 (.Świetlica.)Ujma Krystyna
4świetlica _1 (.Świetlica.)Mężyk Małgorzata
5świetlica _1 (.Świetlica.)Komorowski Andrzej
Polak Maja5fois->Zaj_rewa3b PP (40)Podlipny Justyna
6fois->Zaj_rewa3b PP (40)Marcinkowska Adrianna
6/7DyżurDyżur obok sali 40Kalińska Dominika
7Zaj_rewa3b PP (40)Marcinkowska Adrianna
Suska-Rugała Monika1j.ang->Zaj_rewa4a SP (28)Mazur Marzena...
2Zaj_rewa4a SP (boks 36 -> 28)Nyderek Katarzyna
2/3DyżurDyżur obok sali 37 Gwardyś-Banasik Daria
3Zaj_rewa4a SP (boks 36 -> 37 a)Wicher Alfreda
4Zaj_rewa6b SP (27 c muz)Kolorz-Stylok Katarzyna
5j.ang->Zaj_rewa6b SP (9)Kolwicz Anna
Sztychna Marta1fois->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a)Wicher Alfreda
2fois5b ZET SP (27 a)Podlipny Justyna
3zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a)Migło Gabriela
3/4DyżurDyżur obok sai 24Chober Beata
4zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a)Wicher Alfreda
5w-f->Zaj_rewa2b PP, 2d PP (Koryt_piętro -> 36)Rostowska Anna
Szymańska-Kirszniok Ewa1pdp->Zaj_rewa1b PP (39)Komorowski Andrzej
2pdp->Zaj_rewa1b PP (39)Gwardyś-Banasik Daria
3pdp1b PP (39)Pytelewska Barbara
3/4DyżurDyżur obok sali 40Pytelewska Barbara
4taniec->Zaj_rewa5c ZET SP (39)Chrabańska Anna
Tetla-Gruszczyk Barbara0/1DyżurDyżur obok sali 40Gwardyś-Banasik Daria
1Zaj_rewa1a Br (41 -> 38)Gwardyś-Banasik Daria
2Zaj_rewa2a Br (37 a -> 6)Komorowski Andrzej
3Zaj_rewa->j.pols1b T (Świetlica -> 7)Kalińska Dominika
4Zaj_rewa8a SP (Świetlica -> 37 a)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
Wojakiewicz Bogusława3mat->Zaj_rewa1a T (40 -> 27 b fryz)Chober Beata
4mat->biol3a T (40 -> 7)Sławińska Anna
5mat->Zaj_rewa2a Br (37)Mazur Marzena
6mat->Zaj_rewa1c Br (37)Gomółka Jolanta
8mat->Zaj_rewa3c T (10 a -> 41)Szymanek Agnieszka
Zdańkowska Dorota0świetlica _2 (.Świetlica.)Dębiec Przemysław
1świetlica _2 (.Świetlica.)Korol Marta
2świetlica _2 (.Świetlica.)Korol Marta
3świetlica _2 (.Świetlica.)Malska Marta
4świetlica _2 (.Świetlica.)Krosny Piotr
5świetlica _2 (.Świetlica.)Malska Marta

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 09:09:37
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4