Zastępstwa - WTOREK 07.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Zdańkowska Dorota, Matuszewska Katarzyna, Piątek Dorota, Mańka Monika, Szymańska-Kirszniok Ewa, Kania Adam, Gilga Jarosław, Sztychna Marta, Polak Maja, Damczyk Magdalena, Tetla-Gruszczyk Barbara, Sołtysik Renata, Rostowska Anna(0-32)

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Damczyk Magdalena1pdp->Psycho2c PP (37 a)Bogocz Zofia
2pdp->Zaj_rewa2c PP (37 a -> 39)Komorowski Andrzej
3Zaj_rewa1a Br (27 d)Korol Marta
4Zaj_rewa5c ZET SP (boks 36 -> 10 a)Mężyk Małgorzata
Gilga Jarosław1w-f->Zaj_rewa6a SP (Siłownia -> 27 b fryz)Chober Beata
1/2DyżurDyżur obok sai 24Idasiak Edyta
2w-f->Zaj_rewa8a SP (Sala gimnast -> 38)Woźniak Ewa
2/3DyżurDyżur obok sali 37 Wolner Łukasz
3w-f->Zaj_rewa8a SP (Koryt_piętro -> Świetlica)Kalińska Dominika
4w-f->historia5a SP (Lodowisko -> 24)Idasiak Edyta
5w-f->Zaj_rewa5a SP (Lodowisko -> 10)Sławińska Anna
6Zaj_rewa->t8a SP (Gab Ped -> 6)Podruczny Wacław
8wych->Zaj_rewa8a SP (23)Mazur Marzena
Kania Adam1w-f3a PP, 3b PP (Sala gimnast)Mazur Marzena
2w-f->mat7a SP (Koryt_piętro -> 6)Marcinkowska Adrianna
2/3DyżurDyżur obok sali 22Kolorz-Stylok Katarzyna
3w-f->Zaj_rewa2d PP, 2b PP (Sala gimnast -> Biblioteka)Herjan Izabela
4w-f->Zaj_rewa4a SP (Lodowisko -> 28)Nyderek Katarzyna
5w-f->Zaj_rewa4a SP (Lodowisko -> Świetlica)Kuśnierz Karina
6w-f->j.franc3c T, 3b T (Sala gimnast -> 7)Ujma Krystyna
6/7DyżurDyżur obok sali 22Krosny Piotr
7Zaj_rewa6b SP (Świetlica)Pytelewska Barbara
8Zaj_rewa2d PP (7 a)Reichman Małgorzata
8/9DyżurDyżur obok BibliotekiKrosny Piotr
Karwowska Elżbieta1p->Zaj_rewa1a T (36 -> 7)Komorowski Andrzej
1/2DyżurDyżur obok sali 37 Komorowski Andrzej
2zrk->Psycho5-6d ZET SP (38 a)Bogocz Zofia
3zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a -> 27 d)Sławińska Anna
Kozubska-Kogut Karolina6pedagog->Zaj_rewa3c T (Gab Ped)Herjan Izabela
7pedagog->Zaj_rewa6a SP (Gab Ped)Herjan Izabela
9pedagog1a PPOdwołane
Mańka Monika2j.ang2a Br (9 -> 7 a)Guściora Maciej
3j.ang->sys3c T (10 a -> 41)Wolner Łukasz
4j.ang->Zaj_rewa2c Br (9 -> 10)Toborowicz Janusz
5ang zaw->historia2a Br (9 -> 6)Huculak Monika
7wych->inf3b T (7 -> 7 a)Guściora Maciej
8ang gastr->Zaj_rewa3a Br (9 -> 22)Mężyk Małgorzata
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4 (.Świetlica.)Migło Gabriela
6świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
7świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
8świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
9świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
10świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
Piątek Dorota0świetlica _1 (.Świetlica.)Grabkowska Jolanta
1świetlica _1 (.Świetlica.)Mężyk Małgorzata
2świetlica _1 (.Świetlica.)Herjan Izabela
3świetlica _1 (.Świetlica.)Chober Beata
4świetlica _1 (.Świetlica.)Chrabańska Anna
5świetlica _1Odwołane
Polak Maja0/1DyżurDyżur obok sali 40Migło Gabriela
1pdp->Zaj_rewa2a PP (40 -> 10 a)Podlipny Justyna
2pdp2a PP (40 -> 22)Szymanek Agnieszka
3pdp->Zaj_rewa2c PP (40)Wicher Alfreda
4pdp2c PP (40)Migło Gabriela
5pdp->Zaj_rewa3b PP (40 -> 39)Pytelewska Barbara
6Zaj_rewa1a PP (28)Krosny Piotr
Rostowska Anna3Zaj_rewa2a PP (Biblioteka)Podlipny Justyna
3/4DyżurDyżur obok BibliotekiGuściora Maciej
4Zkk->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Hońca Alina
5zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Wicher Alfreda
6zrk5-6d ZET SP (38 a)Kolorz-Stylok Katarzyna
7zrk5-6d ZET SP (38 a)Kuśnierz Karina
8Zaj_rewa1b PP (Świetlica -> Biblioteka)Chrabańska Anna
8/9DyżurDyżur obok sali 9Podruczny Wacław
9Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Reichman Małgorzata
Sołtysik Renata2pdp1b PP (36 -> Biblioteka)Pytelewska Barbara
3fois->zaj.kulin1b PP (36 -> 22)Szymanek Agnieszka
4fois->Psycho1b PP (36)Bogocz Zofia
6pdp3a PP (36 -> 40)Malska Marta
7pdp3a PP (36)Malska Marta
8Zaj_rewa1b PP (24)Chrabańska Anna
8/9DyżurDyżur obok sai 24Chober Beata
9Zaj_rewa3b PP (37 a -> 22)Światowska Agnieszka
9/10DyżurDyżur obok sali 37 Kuśnierz Karina
Suska-Rugała Monika0/1DyżurDyżur obok sali 9Guściora Maciej
1j.ang->Zaj_rewa5a SP (9 -> 38)Migło Gabriela
2j.ang->Zaj_rewa6b SP (23 a)Gwardyś-Banasik Daria
3j.ang->Psycho6a SP (23 a)Bogocz Zofia
Sztychna Marta2w-f2c Br (Siłownia -> Sala gimnast)Mazur Marzena
3w-f->Zaj_rewa2b PP, 2d PP (Siłownia -> Świetlica)Gwardyś-Banasik Daria
4zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a -> 37)Marcinkowska Adrianna
4/5DyżurDyżur obok sai 24Kalińska Dominika
5Zaj_rewa5b ZET SP (boks 36 -> Świetlica)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
7fois5b ZET SP (27 a)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
8fois->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a -> 41)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
Szymańska-Kirszniok Ewa5pdp2b PP (Biblioteka)Podlipny Justyna
5/6DyżurDyżur obok BibliotekiKomorowski Andrzej
6pdp2b PP (Biblioteka)Podlipny Justyna
6/7DyżurDyżur obok sali 40Przybyłowska Agnieszka
7Zaj_rewa2d PP (39)Marcinkowska Adrianna
8pdp3b PP (36 -> 37)Marcinkowska Adrianna
Tetla-Gruszczyk Barbara6Zaj_rewa->t8a SP (28 -> 6)Podruczny Wacław
6/7DyżurDyżur obok sai 24Kolwicz Anna
7Zaj_rewa3c T (27 c muz)Ujma Krystyna
8Zaj_rewa1a Br (27 c muz)Światowska Agnieszka
Zdańkowska Dorota0świetlica _2 (.Świetlica.)Grabkowska Jolanta
1świetlica _2 (.Świetlica.)Sławińska Anna
2świetlica _2 (.Świetlica.)Migło Gabriela
3świetlica _2 (.Świetlica.)Mężyk Małgorzata
4świetlica _2 (.Świetlica.)Wicher Alfreda
5świetlica _2 (.Świetlica.)Malska Marta

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 09:09:32
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4