Zastępstwa - ŚRODA 08.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Zdańkowska Dorota, Matuszewska Katarzyna, Popek Danuta, Mańka Monika, Szymańska-Kirszniok Ewa, Kania Adam, Gilga Jarosław, Sztychna Marta, Polak Maja, Damczyk Magdalena, Tetla-Gruszczyk Barbara, Sołtysik Renata, Rostowska Anna(0-32), Piątek Dorota, Kolorz-Stylok Katarzyna

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Damczyk Magdalena0/1DyżurDyżur obok sali 40Pytelewska Barbara
1Zaj_rewa2c Br (41)Sadłocha Ewelina
2Zaj_rewa3a PP (37 a)Reichman Małgorzata
4pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d)Reichman Małgorzata
4/5DyżurDyżur obok sai 24Mazur Marzena
5Zaj_rewa8a SP (27 c muz)Szymanek Agnieszka
6Zaj_rewa5a SP (27 c muz)Mężyk Małgorzata
Gilga Jarosław5w-f->Zaj_rewa5b ZET SP (Lodowisko -> 27 a)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
6w-f->Zaj_rewa5b ZET SP (Lodowisko -> 27 a)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
7w-f->zś5c ZET SP (Sala gimnast)Wessel Mirela
Kania Adam2/3DyżurDyżur obok sali 22Kolwicz Anna
3w-f->Zaj_rewa2d PP, 2b PP (Sala gimnast -> 39)Dulińska-Gryc Michalina
5w-f->Zaj_rewa4a SP (Sala gimnast -> 28)Nyderek Katarzyna
6wych->t7a SP (37 a -> 6)Podruczny Wacław
6/7DyżurDyżur obok sai 24Podlipny Justyna
7w-f3c T, 3b T (Siłownia)Pustułka Grzegorz
Karwowska Elżbieta1/2DyżurDyżur obok sali 37 Migło Gabriela
2fois->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Malska Marta
3fois->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Ujma Krystyna
4Zaj_rewa3a SP (boks 36 -> Świetlica)Nyderek Katarzyna
5zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Krosny Piotr
7p->mat6b SP (23 a -> 39)Gwardyś-Banasik Daria
Kolorz-Stylok Katarzyna4j.pols->Zaj_rewa6b SP (23)Podruczny Wacław
5wych->Zaj_rewa6b SP (23)Kolwicz Anna
6zrks->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Komorowski Andrzej
7zrks->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Mazur Marzena
7/8DyżurDyżur obok sali 37 Kalińska Dominika
8j.pols8a SP (23)Przybyłowska Agnieszka
8/9DyżurDyżur obok sali 9Bogocz Zofia
9zrks->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Podlipny Justyna
Kozubska-Kogut Karolina0pedagog2b BrOdwołane
2pedagog->Zaj_rewa4a SP (Gab Ped -> 24)Kolwicz Anna
3pedagog->historia1b T (Gab Ped -> 7)Huculak Monika
5Zaj_rewaP.SkowronekOdwołane
Mańka Monika2ang_zaw->inf2a T (9 -> 7 a)Guściora Maciej
3ang gastr->Zaj_rewa2c Br (9 -> 10)Słotwińska Anna
4j.ang->Zaj_rewa3b T (7)Krosny Piotr
5j.ang3c T (9 -> 7 a)Guściora Maciej
5/6DyżurDyżur obok BibliotekiHuculak Monika
6j.ang2a Br (9 -> 10)Pustułka Grzegorz
6/7DyżurDyżur obok BibliotekiMazur Marzena
7j.ang->Zaj_rewa2c Br (9 -> 22)Wewióra Iwona
8ang_zaw->mat3c T (10 a -> 7 a)Wojakiewicz Bogusława
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4 (.Świetlica.)Reichman Małgorzata
6świetlica _4 (.Świetlica.)Herjan Izabela
7świetlica _4 (.Świetlica.)Bogocz Zofia
8świetlica _4 (.Świetlica.)Podruczny Wacław
9świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
10świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
Piątek Dorota0świetlica _1 (.Świetlica.)Grabkowska Jolanta
1świetlica _1 (.Świetlica.)Ujma Krystyna
2świetlica _1 (.Świetlica.)Chober Beata
3świetlica _1 (.Świetlica.)Lasota Iwona
4świetlica _1 (.Świetlica.)Ujma Krystyna
5świetlica _1Odwołane
Polak Maja2pdp->Zaj_rewa1b PP (40)Marcinkowska Adrianna
2/3DyżurDyżur obok sali 40Dulińska-Gryc Michalina
3pdp->Zaj_rewa1b PP (40 -> Biblioteka)Hońca Alina
5pdp->Zaj_rewa3b PP (40 -> 39)Gwardyś-Banasik Daria
6pdp->zś3b PP (40 -> Świetlica)Wessel Mirela
7pdp3b PP (40)Dulińska-Gryc Michalina
8pdp->Zaj_rewa2c PP (40 -> 27 d)Pytelewska Barbara
8/9DyżurDyżur obok sali 40Podlipny Justyna
9pdp->Psycho2c PP (40)Bogocz Zofia
9/10DyżurDyżur obok sali 40Boszowski Piotr
Popek Danuta5ad_sys3a TOdwołane
6ad_sys3a TOdwołane
7ad_sys3a TOdwołane
8ad_sys3a TOdwołane
9ek_lan3a TOdwołane
10ek_lan3a TOdwołane
11ek_lan3a TOdwołane
Rostowska Anna2Zaj_rewa1b Br (Koryt_góra -> Świetlica)Lasota Iwona
3Zkk->Zaj_rewa2a PP (37 -> 6)Malska Marta
4Zkk->Zaj_rewa2a PP (37)Pytelewska Barbara
6Zkk->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Ujma Krystyna
7Zkk->Zaj_rewa2c PP (37 -> Biblioteka)Komorowski Andrzej
Sołtysik Renata4Zaj_rewa5c ZET SP (Świetlica -> 27 c muz)Kręcichwost Jakub
4/5DyżurDyżur obok sali 9Sławińska Anna
5pdp3a PP (10 a)Komorowski Andrzej
6pdp->Zaj_rewa3a PP (10 a -> 37)Pytelewska Barbara
7pdp->Zaj_rewa1b PP (36 -> 38)Podlipny Justyna
8fois->Zaj_rewa1b PP (36)Nyderek Katarzyna
9fois->Zaj_rewa1b PP (36)Mazur Marzena
Suska-Rugała Monika3j.ang->zaj_komp3a SP (28 -> 41)Chrabańska Anna
4j.ang->Zaj_rewa7a SP (9)Idasiak Edyta
5pp->Zaj_rewa1b Br (37 -> 7)Wojakiewicz Bogusława
6wych->j.pols4a SP (23 -> 24)Kolwicz Anna
6/7DyżurDyżur obok sali 22Nyderek Katarzyna
7j.ang->j.pols6a SP (23)Przybyłowska Agnieszka
7/8DyżurDyżur obok sali 22Wewióra Iwona
8j.ang->Zaj_rewa4a SP (28)Sadłocha Ewelina
Sztychna Marta3w-f->Zaj_rewa2b PP, 2d PP (Siłownia -> 22)Pytelewska Barbara
4fois->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a -> Biblioteka)Herjan Izabela
4/5DyżurDyżur obok sali 22Mężyk Małgorzata
5w-f2c Br (Siłownia -> Sala gimnast)Mazur Marzena
6w-f2c Br (Siłownia)Mazur Marzena
7zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a -> 28)Nyderek Katarzyna
7/8DyżurDyżur obok sai 24Pytelewska Barbara
8zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a)Kuśnierz Karina
Szymańska-Kirszniok Ewa0/1DyżurDyżur obok sali 9Guściora Maciej
1pdp->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Marcinkowska Adrianna
1/2DyżurDyżur obok sali 9Hońca Alina
2pdp->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Mężyk Małgorzata
3zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
4pdp->Zaj_rewa3b PP (39 -> 36)Dulińska-Gryc Michalina
6wych->Zaj_rewa1b Br (41 -> 38)Wojakiewicz Bogusława
7Zaj_rewa1b Br (27 c muz -> 7 a)Guściora Maciej
8taniec->Zaj_rewa2a PP (39 -> 38)Podlipny Justyna
Zdańkowska Dorota0świetlica _2 (.Świetlica.)Grabkowska Jolanta
1świetlica _2 (.Świetlica.)Chober Beata
2świetlica _2 (.Świetlica.)Szymanek Agnieszka
3świetlica _2 (.Świetlica.)Herjan Izabela
4zś->Zaj_rewaświetlica _2 (.Świetlica.)Mężyk Małgorzata
5świetlica _2 (.Świetlica.)Herjan Izabela

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:23:13
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4