Zastępstwa - CZWARTEK 09.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Kamiński Mateusz, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Zdańkowska Dorota, Matuszewska Katarzyna, Popek Danuta, Mańka Monika, Szymańska-Kirszniok Ewa, Kania Adam, Gilga Jarosław, Sztychna Marta, Polak Maja, Damczyk Magdalena, Tetla-Gruszczyk Barbara, Sołtysik Renata, Rostowska Anna(0-32), Cywoniuk-Gilga Elżbieta, Piątek Dorota, Kolorz-Stylok Katarzyna, Dulińska-Gryc Michalina

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Cywoniuk-Gilga Elżbieta3Zaj_rewa->Psycho4a SP (boks 40 -> Świetlica)Bogocz Zofia
5Zaj_rewa5b ZET SP (37 a -> 27 c muz)Kręcichwost Jakub
6/7DyżurDyżur obok sai 24Wojakiewicz Bogusława
Damczyk Magdalena2Zaj_rewa3a PP (41)Migło Gabriela
2/3DyżurDyżur obok sali 40Chrabańska Anna
3Zaj_rewa3b PP (27 c muz -> 40)Podlipny Justyna
4Zaj_rewa1a Br (37 a -> Gab. Dyr)Grabkowska Jolanta
5Zaj_rewa6a SP (39)Chober Beata
Dulińska-Gryc Michalina0/1DyżurDyżur obok sali 37 Migło Gabriela
1Zaj_rewa2d PP (boks 36 -> 6)Podruczny Wacław
1/2DyżurDyżur obok sali 40Podlipny Justyna
2pdp1a PP (40)Podlipny Justyna
3Zaj_rewa1b T (41)Lasota Iwona
4pdp->Zaj_rewa2c PP (36)Hońca Alina
5pdp->Zaj_rewa2c PP (36)Pustułka Grzegorz
7Zaj_rewa3a SP (boks 40)Mężyk Małgorzata
8Zaj_rewa2c PP (boks 36 -> Świetlica)Podlipny Adrian
Gilga Jarosław1w-f->zś5a SP (Sala gimnast -> Świetlica)Herjan Izabela
2w-f->Zaj_rewa6a SP (Sala gimnast -> 6)Podruczny Wacław
3w-f->Zaj_rewa8a SP (Koryt_piętro -> 6)Podruczny Wacław
3/4DyżurDyżur obok sali 37 Wojakiewicz Bogusława
Kamiński Mateusz1mech1b BrOdwołane
2mech1b BrOdwołane
3mech1b BrOdwołane
4mech1b BrOdwołane
5mech1b BrOdwołane
6mech1b BrOdwołane
Kania Adam3w-f->Zaj_rewa7a SP (Sala gimnast -> Biblioteka)Herjan Izabela
4w-f7a SP (Sala gimnast)Mazur Marzena
5w-f->Zaj_rewa4a SP (Sala gimnast -> 28)Nyderek Katarzyna
6w-f->Zaj_rewa3a PP, 3b PP (Siłownia -> Biblioteka)Herjan Izabela
6/7DyżurDyżur obok BibliotekiPytelewska Barbara
7Zaj_rewa3a PP (6)Podlipny Adrian
Karwowska Elżbieta1p->Zaj_rewa6a SP (23)Ujma Krystyna
1/2DyżurDyżur obok sali 22Ujma Krystyna
2zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Marcinkowska Adrianna
3zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a -> 22)Komorowski Andrzej
4zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a -> 10)Sławińska Anna
5zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a -> 38)Migło Gabriela
5/6DyżurDyżur obok sali 37 Podlipny Justyna
6zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a -> Sala gimnast)Mazur Marzena
7Zaj_rewa3a SP (boks 36 -> Biblioteka)Mężyk Małgorzata
8fois->zś5-6d ZET SP (38 a -> Świetlica)Wessel Mirela
Kolorz-Stylok Katarzyna1Zaj_rewa2c PP (27 c muz -> 7)Kolwicz Anna
1/2DyżurDyżur obok sali 37 Marcinkowska Adrianna
2zrks->Zaj_rewa2c PP (37 a -> 23)Kolwicz Anna
3j.pols6b SP (23)Kolwicz Anna
4zrks->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a -> 28)Nyderek Katarzyna
Kozubska-Kogut Karolina4Zaj_rewaP.SkowronekOdwołane
6pedagog->historia1a Br (Gab Ped -> 37 a)Przybyłowska Agnieszka
8pedagog->Zaj_rewa7a SP (Gab Ped)Klimek Mateusz
9pedagog->zś2b PP (Gab Ped -> Świetlica)Wessel Mirela
Mańka Monika0/1DyżurDyżur obok BibliotekiUjma Krystyna
1ang gastr->Zaj_rewa1a Br (9)Migło Gabriela
1/2DyżurDyżur obok BibliotekiŁodej Radosław
2Zaj_rewa3b T (7 a)Lasota Iwona
4j.ang->mat3a T (9 -> 37)Wojakiewicz Bogusława
5ang_zaw->geografia3b T (7 -> 41)Szymanek Agnieszka
6j.ang->mat2a T (9 -> 23 a)Wojakiewicz Bogusława
7j.ang2b Br (9 -> 7 a)Guściora Maciej
8j.ang3c T (10 a -> 7 a)Guściora Maciej
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4Odwołane
6świetlica _4 (.Świetlica.)Marcinkowska Adrianna
7świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
8świetlica _4 (.Świetlica.)Mazur Marzena...
9świetlica _4 (.Świetlica.)Malska Marta
10świetlica _4Odwołane
Piątek Dorota0świetlica _1 (.Świetlica.)Dębiec Przemysław
1świetlica _1 (.Świetlica.)Bogocz Zofia
2świetlica _1 (.Świetlica.)Herjan Izabela
3świetlica _1 (.Świetlica.)Bogocz Zofia
4świetlica _1 (.Świetlica.)Marcinkowska Adrianna
5świetlica _1 (.Świetlica.)Hońca Alina
Polak Maja3Zaj_rewa3b PP (40)Podlipny Justyna
3/4DyżurDyżur obok sali 40Gwardyś-Banasik Daria
4fois->Zaj_rewa3b PP (40 -> 22)Komorowski Andrzej
5fois->Zaj_rewa3b PP (40 -> 22)Chrabańska Anna
7pdp2a PP (40 -> 22)Chrabańska Anna
8pdp->Zaj_rewa2a PP (40 -> 38)Malska Marta
9Zaj_rewa2c PP (36 -> 39)Podlipny Adrian
Popek Danuta0/1DyżurDyżur obok sali 22Chober Beata
1wych->u komp3a T (23 a -> 10)Łodej Radosław
2data->historia3c T (10 a -> 9)Huculak Monika
2/3DyżurDyżur obok BibliotekiPodruczny Wacław
3web->mat3c T (10 a -> 7)Wojakiewicz Bogusława
4web->j.franc2a T (23 a -> 38)Ujma Krystyna
Rostowska Anna5Zaj_rewa2a PP (24)Komorowski Andrzej
5/6DyżurDyżur obok sali 22Gwardyś-Banasik Daria
6Zkk->Zaj_rewa2c PP (36 -> 40)Hońca Alina
7Zkk->Zaj_rewa2c PP (36)Mazur Marzena
Sołtysik Renata1j.pols->Zaj_rewa4a SP (28 -> 24)Idasiak Edyta
1/2DyżurDyżur obok sai 24Idasiak Edyta
2j.pols->Zaj_rewa4a SP (28 -> 24)Idasiak Edyta
Suska-Rugała Monika1j.ang->Zaj_rewa7a SP (7 a -> 37)Marcinkowska Adrianna
2pp->Zaj_rewa1a Br (7 -> 23 a)Dębiec Przemysław
3j.ang->Zaj_rewa3a SP (28 -> 38)Gwardyś-Banasik Daria
3/4DyżurDyżur obok sali 22Hońca Alina
4j.ang->j.pols6a SP (24 -> 23)Kolwicz Anna
5j.ang->Zaj_rewa5a SP (9 -> 10)Sławińska Anna
7j.ang->Zaj_rewa4a SP (28 -> 24)Idasiak Edyta
Sztychna Marta0/1DyżurDyżur obok sai 24Lasota Iwona
1zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a)Lasota Iwona
2zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a -> 36)Chrabańska Anna
3w-f->inf3a Br (Sala gimnast -> 7 a)Guściora Maciej
4w-f->Zaj_rewa3a Br (Siłownia -> 27 b fryz)Chober Beata
Szymańska-Kirszniok Ewa1pdp->Zaj_rewa3b PP (39)Podlipny Justyna
2pdp->zś3b PP (39 -> Świetlica)Herjan Izabela
3pdp->Zaj_rewa3a PP (39 -> 27 a)Hońca Alina
4pdp->Zaj_rewa3a PP (39 -> 6)Podruczny Wacław
5Zaj_rewa->zś2b PP (Biblioteka -> Świetlica)Herjan Izabela
5/6DyżurDyżur obok sali 9Huculak Monika
6zrk->zś5b ZET SP (39 -> Świetlica)Wessel Mirela
7zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (39 -> 38)Malska Marta
Zdańkowska Dorota0świetlica _2 (.Świetlica.)Dębiec Przemysław
1świetlica _2 (.Świetlica.)Herjan Izabela
2świetlica _2 (.Świetlica.)Komorowski Andrzej
3świetlica _2 (.Świetlica.)Herjan Izabela
4świetlica _2 (.Świetlica.)Podlipny Justyna
5świetlica _2 (.Świetlica.)Marcinkowska Adrianna

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:23:09
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4