Zastępstwa - PIĄTEK 10.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kozubska-Kogut Karolina, Kamiński Mateusz, Karwowska Elżbieta, Suska-Rugała Monika, Zdańkowska Dorota, Matuszewska Katarzyna, Popek Danuta, Mańka Monika, Szymańska-Kirszniok Ewa, Kania Adam, Gilga Jarosław, Sztychna Marta, Polak Maja, Damczyk Magdalena, Tetla-Gruszczyk Barbara, Sołtysik Renata, Rostowska Anna(0-32), Piątek Dorota, Kolorz-Stylok Katarzyna, Dulińska-Gryc Michalina

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Damczyk Magdalena1Zaj_rewa5b ZET SP (36)Reichman Małgorzata
2Zaj_rewa5-6d ZET SP (28)Bogocz Zofia
4Zaj_rewa5-6d ZET SP (Świetlica -> 28)Bogocz Zofia
5Zaj_rewa5a SP (Świetlica -> 38)Migło Gabriela
6pdp->Zaj_rewa2c PP (36 -> 10)Szymanek Agnieszka
7pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d -> Biblioteka)Podlipny Adrian
7/8DyżurDyżur obok sai 24Sadłocha Ewelina
8Zaj_rewa2b PP (Biblioteka -> Świetlica)Wessel Mirela
Dulińska-Gryc Michalina1fois->Zaj_rewa2c PP (39)Podlipny Justyna
1/2DyżurDyżur obok sali 40Komorowski Andrzej
2pdp->Zaj_rewa3a PP (36)Reichman Małgorzata
3pdp3a PP (36 -> 7)Malska Marta
4pdp->Zaj_rewa3a PP (41 -> Biblioteka)Herjan Izabela
4/5DyżurDyżur obok sali 40Wojakiewicz Bogusława
5Zaj_rewa2d PP (10 a -> Biblioteka)Komorowski Andrzej
6Zaj_rewa6b SP (41)Sławińska Anna
Gilga Jarosław2w-f->Zaj_rewa5b ZET SP (Sala gimnast -> 10 a)Pytelewska Barbara
2/3DyżurDyżur obok sali 40Hońca Alina
3w-f->Zaj_rewa5b ZET SP (Sala gimnast -> 27 a)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
4w-f->Zaj_rewa5c ZET SP (Lodowisko -> 37 a)Pytelewska Barbara
5w-f5c ZET SP (Lodowisko -> Sala gimnast)Krosny Piotr
6w-f->Zaj_rewa3a SP (Sala gimnast -> 22)Nyderek Katarzyna
6/7DyżurDyżur obok sali 22Mazur Marzena
7w-f->Zaj_rewa5a SP (Siłownia -> 7 a)Przybyłowska Agnieszka
Kamiński Mateusz0mech2a BrOdwołane
1mech2a BrOdwołane
2mech2a BrOdwołane
3mech2a BrOdwołane
4mech2a BrOdwołane
5mech2a BrOdwołane
Kania Adam5Zaj_rewa1b Br (10)Hońca Alina
6w-f->Zaj_rewa3a PP, 3b PP (Koryt_piętro -> Biblioteka)Herjan Izabela
7w-f2a PP, 1a PP (Sala gimnast)Krosny Piotr
8Zaj_rewa7a SP (37 a -> 27 d)Malska Marta
Karwowska Elżbieta5p->inf7a SP (40 -> 41)Chrabańska Anna
6fois->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Pytelewska Barbara
7p->Zaj_rewa4a SP (28 -> 24)Sławińska Anna
7/8DyżurDyżur obok sali 22Wewióra Iwona
8p->Zaj_rewa1b T (23)Sadłocha Ewelina
Kolorz-Stylok Katarzyna5zrks->Zaj_rewa2c PP (6)Mężyk Małgorzata
6j.pols->Zaj_rewa8a SP (7 a -> 38)Wojakiewicz Bogusława
7j.pols->t6b SP (23 -> 6)Podruczny Wacław
8zrks->Zaj_rewa2a PP (6 -> 9)Podlipny Adrian
8/9DyżurDyżur obok sali 9Woźniak Ewa
9zrks->zś2a PP (6 -> Świetlica)Wessel Mirela
9/10DyżurDyżur obok BibliotekiSzymiczek Brygida
Kozubska-Kogut Karolina0pedagog2b BrOdwołane
1pedagog1b PP (Gab Ped)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
2pedagog->Zaj_rewa3a SP (Gab Ped -> 27 c muz)Kręcichwost Jakub
Mańka Monika2j.ang->Zaj_rewa3a Br (9)Korol Marta
3j.ang->j.pols3a T (9 -> 41)Kalińska Dominika
3/4DyżurDyżur obok BibliotekiSławińska Anna
4ang zaw->Zaj_rewa3a Br (9 -> 40)Wojakiewicz Bogusława
5j.ang2b Br (9 -> 7 a)Guściora Maciej
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4Odwołane
6świetlica _4 (.Świetlica.)Mazur Marzena
7świetlica _4 (.Świetlica.)Sadłocha Ewelina
8świetlica _4 (.Świetlica.)Światowska Agnieszka
9świetlica _4 (.Świetlica.)Podlipny Adrian
10świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
Piątek Dorota0świetlica _1 (.Świetlica.)Dębiec Przemysław
1świetlica _1 (.Świetlica.)Marcinkowska Adrianna
2świetlica _1 (.Świetlica.)Sławińska Anna
3świetlica _1 (.Świetlica.)Podlipny Justyna
4świetlica _1 (.Świetlica.)Migło Gabriela
5świetlica _1 (.Świetlica.)Podlipny Justyna
Polak Maja3fois->Zaj_rewa3b PP (39 -> 6)Podruczny Wacław
4Zaj_rewa1a PP (boks 40)Mężyk Małgorzata
5Zaj_rewa3a Br (27 d -> 24)Wojakiewicz Bogusława
6pdp->Zaj_rewa1b PP (40)Podlipny Adrian
6/7DyżurDyżur obok sali 40Wojakiewicz Bogusława
7pdp->zś1b PP (40 -> Świetlica)Wessel Mirela
Popek Danuta6inf->j.pols1a T (23 a -> 37 a)Kalińska Dominika
7u komp->historia3a T (23 a -> 36)Huculak Monika
8web->historia3a T (23 a -> 41)Huculak Monika
8/9DyżurDyżur obok sali 40Migło Gabriela
9Zaj_rewa3a T (38)Krosny Piotr
9/10DyżurDyżur obok sali 37 Boszowski Piotr
Rostowska Anna1Zaj_rewa->j.pols3a T (22 -> 41)Kalińska Dominika
2Zaj_rewa5a SP (Świetlica -> 24)Gwardyś-Banasik Daria
3zrk->Psycho5-6d ZET SP (38 a)Bogocz Zofia
3/4DyżurDyżur obok sali 9Podruczny Wacław
4Zkk->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Hońca Alina
4/5DyżurDyżur obok sali 9Podruczny Wacław
5Zkk->Zaj_rewa2a PP (39)Kolwicz Anna
6Zkk->Zaj_rewa2a PP (39)Komorowski Andrzej
8Zkk->Zaj_rewa2c PP (40)Mazur Marzena
Sołtysik Renata3Zaj_rewa6a SP (boks 40 -> Gab. Dyr)Grabkowska Jolanta
3/4DyżurDyżur obok sali 40Ujma Krystyna
4pdp->zaj.kulin1b PP (36)Szymanek Agnieszka
5pdp->zaj.sport1b PP (36 -> Siłownia)Mazur Marzena
6j.pols4a SP (28 -> 23)Kolwicz Anna
8fois->Zaj_rewa1b PP (38 a -> 38)Migło Gabriela
9fois->Zaj_rewa1b PP (36 -> 28)Światowska Agnieszka
Suska-Rugała Monika1j.ang->Psycho5a SP (9)Bogocz Zofia
3j.ang7a SP (10 a -> 7 a)Guściora Maciej
4j.ang->historia6b SP (23 a -> 24)Idasiak Edyta
5pp->Zaj_rewa1a Br (7)Sławińska Anna
5/6DyżurDyżur obok BibliotekiSzymanek Agnieszka
6po dzi->j.pols3a Br (6 -> 37)Przybyłowska Agnieszka
7pp->Zaj_rewa1b Br (37 -> 10)Szymiczek Brygida
8Zaj_rewa8a SP (28 -> 36)Podruczny Wacław
Sztychna Marta5fois->zś5b ZET SP (27 a -> Świetlica)Wessel Mirela
6zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a -> 24)Idasiak Edyta
6/7DyżurDyżur obok sai 24Malska Marta
7zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a -> 38)Migło Gabriela
8w-f->Zaj_rewa3a Br (Sala gimnast -> 22)Wewióra Iwona
Szymańska-Kirszniok Ewa4zrk->Zaj_rewa5b ZET SP (39)Kuśnierz Karina
5Zaj_rewa1b Br (10)Hońca Alina
7taniec->Zaj_rewa2b PP (39)Malska Marta
8pdp->Zaj_rewa3a PP (39)Krosny Piotr
9pdp3a PP (39 -> 27 d)Malska Marta
9/10DyżurDyżur obok sali 40Krosny Piotr
Zdańkowska Dorota0świetlica _2 (.Świetlica.)Dębiec Przemysław
1świetlica _2 (.Świetlica.)Mężyk Małgorzata
2świetlica _2 (.Świetlica.)Lasota Iwona
3świetlica _2 (.Świetlica.)Komorowski Andrzej
4świetlica _2 (.Świetlica.)Chrabańska Anna
5świetlica _2 (.Świetlica.)Kuśnierz Karina

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:23:04
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4