Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 13.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Suska-Rugała Monika, Zdańkowska Dorota, Matuszewska Katarzyna, Popek Danuta, Kania Adam, Damczyk Magdalena, Gilga Jarosław, Szymanek Agnieszka, Gwardyś-Banasik Daria, Kolorz-Stylok Katarzyna, Wakat W.Kiełkowska, Malska Marta, Cywoniuk-Gilga Elżbieta, Kuśnierz Karina

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Cywoniuk-Gilga Elżbieta4Zaj_rewa5-6d ZET SP (37 a)Chrabańska Anna
5fois->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a -> Sala gimnast)Krosny Piotr
6zrk->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a -> 36)Rostowska Anna
7zrk->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a)Karwowska Elżbieta
8zrk->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a -> 28)Sołtysik Renata
8/9DyżurDyżur obok sai 24Migło Gabriela
9zrk->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a)Podlipny Adrian
12wwrdWWRD TokarskaOdwołane
Damczyk Magdalena2Zaj_rewa1a PP (boks 40 -> 40)Dulińska-Gryc Michalina
3Zaj_rewa5c ZET SP (37 a)Mężyk Małgorzata
4Zaj_rewa8a SP (Świetlica)Tetla-Gruszczyk Barbara
5Zaj_rewa5b ZET SP (27 c muz -> 6)Podruczny Wacław
5/6DyżurDyżur obok sai 24Krosny Piotr
6pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d -> Biblioteka)Hońca Alina
7pdp2d PP (27 d -> 37)Marcinkowska Adrianna
7/8DyżurDyżur obok BibliotekiHońca Alina
8Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Podlipny Adrian
Gilga Jarosław1Zaj_rewa8a SP (6 -> 27 c muz)Wicher Alfreda
1/2DyżurDyżur obok sali 9Guściora Maciej
2Zaj_rewa2a PP (Sala gimnast -> Biblioteka)Herjan Izabela
3w-f->Zaj_rewa6a SP (Sala gimnast -> 9)Komorowski Andrzej
4w-f->Zaj_rewa6a SP (Sala gimnast -> Świetlica)Dulińska-Gryc Michalina
6w-f->Zaj_rewa3a SP (Lodowisko -> Świetlica)Chrabańska Anna
7w-f->zś3a SP (Lodowisko -> Świetlica)Wessel Mirela
8w-f->Zaj_rewa8a SP (Koryt_piętro -> 23 a)Chrabańska Anna
Gwardyś-Banasik Daria1Zaj_rewa1a PP (38)Chrabańska Anna
2Zaj_rewa1a PP (27 b fryz -> 40)Dulińska-Gryc Michalina
3fois->Zaj_rewa1a PP (41)Podlipny Justyna
4pdp1a PP (27 d -> 6)Podruczny Wacław
5pdp->Zaj_rewa1a PP (27 d -> Biblioteka)Komorowski Andrzej
5/6DyżurDyżur obok sali 22Chober Beata
6mat5a SP (23 a)Idasiak Edyta
6/7DyżurDyżur obok sali 22Nyderek Katarzyna
7mat6b SP (23 a -> 38)Migło Gabriela
Kania Adam0/1DyżurDyżur obok sali 22Sztychna Marta
1w-f->Zaj_rewa3c T, 3b T (Sala gimnast -> 6)Komorowski Andrzej
2Zaj_rewa6b SP (Świetlica -> 39)Szymańska-Kirszniok Ewa
4w-f->Zaj_rewa7a SP (Siłownia -> 10)Krosny Piotr
5w-f2d PP, 2b PP (Siłownia)Sztychna Marta
6w-f2a PP, 1a PP (Sala gimnast)Mazur Marzena
7w-f2a PP, 1a PP (Sala gimnast)Mazur Marzena
Kolorz-Stylok Katarzyna2Zaj_rewa6b SP (Gab Ped -> 39)Szymańska-Kirszniok Ewa
4Zaj_rewa6b SP (41)Wicher Alfreda
4/5DyżurDyżur obok sali 9Huculak Monika
5j.pols->Zaj_rewa8a SP (7 a)Kolwicz Anna
6j.pols6b SP (23 -> 28)Sołtysik Renata
7zrks->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Polak Maja
8Zaj_rewa2c PP (37 a)Rostowska Anna
Kuśnierz Karina8Zaj_rewa7a SP (40)Krosny Piotr
8/9DyżurDyżur obok sali 40Marcinkowska Adrianna
9zaj.art->zś3b PP (40 -> Świetlica)Wessel Mirela
9/10DyżurDyżur obok sali 40Gworys Ewa
Malska Marta1Zkk->Zaj_rewa3b PP (36)Podlipny Justyna
1/2DyżurDyżur obok sali 37 Światowska Agnieszka
2Zaj_rewa2a PP (Koryt_góra -> Biblioteka)Herjan Izabela
3Zaj_rewa2a T (Świetlica)Chober Beata
4pdp->Zaj_rewa2d PP (27 d -> 38)Migło Gabriela
5Zaj_rewa5b ZET SP (Świetlica -> 6)Podruczny Wacław
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4 (.Świetlica.)Kozubska-Kogut Karolina
6świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
7świetlica _4 (.Świetlica.)Podlipny Adrian
8świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
9świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
10świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
Popek Danuta3web->Zaj_rewa3c T (10 a)Tetla-Gruszczyk Barbara
3/4DyżurDyżur obok BibliotekiUjma Krystyna
5data->Zaj_rewa3c T (10 a -> 23)Chober Beata
6web->j.ang3b T (7 -> 9)Mańka Monika
10lanP.SkowronekOdwołane
11webP.SkowronekOdwołane
Suska-Rugała Monika1j.ang->zś4a SP (28 -> Świetlica)Piątek Dorota
2Zaj_rewa4a SP (boks 36 -> 27 c muz)Kolwicz Anna
2/3DyżurDyżur obok sali 37 Kalińska Dominika
3Zaj_rewa4a SP (boks 36)Wicher Alfreda
4Zaj_rewa6b SP (27 c muz -> 41)Wicher Alfreda
5j.ang->p6b SP (9 -> 28)Karwowska Elżbieta
Szymanek Agnieszka1zaj.kulin->Zaj_rewa3a SP (22)Mazur Marzena...
1/2DyżurDyżur obok sali 22Podlipny Justyna
2geografia->chem3b T (7 -> 10)Słotwińska Anna
3pdp3b PP (36 -> 39)Szymańska-Kirszniok Ewa
4pdp3b PP (36 -> 37)Pytelewska Barbara
5geografia->Zaj_rewa1c Br (39)Sławińska Anna
5/6DyżurDyżur obok sali 40Wojakiewicz Bogusława
6Zaj_rewa->szachy8a SP (boks 40 -> 41)Podruczny Wacław
7geografia->Zaj_rewa7a SP (41 -> 24)Idasiak Edyta
8geografia->j.ang1a T (41 -> 7)Mańka Monika
Wakat W.Kiełkowska7Bio/ Geo->biolW.Kiełkowska (W.Kiełkowska)Sławińska Anna
Zdańkowska Dorota0świetlica _2 (.Świetlica.)Piątek Dorota
1świetlica _2 (.Świetlica.)Korol Marta
2świetlica _2 (.Świetlica.)Piątek Dorota
3świetlica _2 (.Świetlica.)Piątek Dorota
4świetlica _2 (.Świetlica.)Piątek Dorota
5świetlica _2 (.Świetlica.)Piątek Dorota

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 08:22:57
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4