Zastępstwa - WTOREK 14.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Suska-Rugała Monika, Matuszewska Katarzyna, Popek Danuta, Kania Adam, Damczyk Magdalena, Cywoniuk-Gilga Elżbieta, Gilga Jarosław, Idasiak Edyta, Kolorz-Stylok Katarzyna, Malska Marta, Tetla-Gruszczyk Barbara, Dębiec Przemysław, Kuśnierz Karina, Florkiewicz Monika, Przygodzki Dariusz(4-5)

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Cywoniuk-Gilga Elżbieta3fois->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a)Rostowska Anna
5Zaj_rewa5b ZET SP (Świetlica)Sztychna Marta
6Zaj_rewa5c ZET SP (Świetlica -> 27 c muz)Kręcichwost Jakub
7zrk->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a)Wicher Alfreda
7/8DyżurDyżur obok sai 24Mazur Marzena
8Zaj_rewa5c ZET SP (41 -> 24)Sołtysik Renata
Damczyk Magdalena1pdp->Zaj_rewa2c PP (37 a)Podlipny Justyna
2pdp->Zaj_rewa2c PP (37 a -> 22)Szymanek Agnieszka
3Zaj_rewa1a Br (27 d)Korol Marta
4Zaj_rewa->zś5c ZET SP (boks 36 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
Dębiec Przemysław6fizyka->j.ang1a Br (23 -> 7 a)Guściora Maciej
7fizyka->Zaj_rewa8a SP (23)Marcinkowska Adrianna
8lan->Zaj_rewa3c T (23 a -> 38)Hońca Alina
9fizyka->Zaj_rewa3b T (7 -> 23)Krosny Piotr
Florkiewicz Monika6ek_utk1b TOdwołane
7ek_utk1b TOdwołane
8ek_utk1b TOdwołane
Gilga Jarosław1w-f->Zaj_rewa6a SP (Siłownia -> 38)Migło Gabriela
1/2DyżurDyżur obok sai 24Szymanek Agnieszka
2w-f->Zaj_rewa8a SPOdwołane
2/3DyżurDyżur obok sali 37 Polak Maja
3w-f->Zaj_rewa8a SP (Koryt_piętro -> Świetlica)Kalińska Dominika
4w-f->Zaj_rewa5a SP (Lodowisko -> 10 a)Mężyk Małgorzata
5w-f->Zaj_rewa5a SP (Lodowisko -> 10)Sławińska Anna
6Zaj_rewa->j.pols8a SP (Gab Ped -> 37 a)Przybyłowska Agnieszka
8wych->Zaj_rewa8a SP (23)Przybyłowska Agnieszka
Idasiak Edyta1religia->Psycho2c Br, 3a Br (24)Bogocz Zofia
2religia->Zaj_rewa5a SP (24)Gwardyś-Banasik Daria
3religia->Zaj_rewa5b ZET SP (24)Gwardyś-Banasik Daria
4historia->religia6a SP (24)Hońca Alina
5Zaj_rewa6a SP (27 c muz -> 22)Nyderek Katarzyna
Kania Adam1w-f3a PP, 3b PP (Sala gimnast)Mazur Marzena
2w-f->zś7a SP (Koryt_piętro -> Świetlica)Piątek Dorota
2/3DyżurDyżur obok sali 22Sztychna Marta
3w-f2d PP, 2b PP (Sala gimnast)Sztychna Marta
4w-f->Zaj_rewa4a SP (Lodowisko -> Świetlica)Chrabańska Anna
5w-f->zś4a SP (Lodowisko -> Świetlica)Piątek Dorota
6w-f->Psycho3c T, 3b T (Sala gimnast -> Świetlica)Kozubska-Kogut Karolina
6/7DyżurDyżur obok sali 22Krosny Piotr
7Zaj_rewa6b SP (Świetlica -> 28)Pytelewska Barbara
8Zaj_rewa2d PP (7 a -> 10 a)Reichman Małgorzata
8/9DyżurDyżur obok BibliotekiMężyk Małgorzata
Kolorz-Stylok Katarzyna0/1DyżurDyżur obok sai 24Korol Marta
1zrks->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
2zrks->Zaj_rewa5c ZET SP (27 a)Mężyk Małgorzata
3j.pols->inf6b SP (23 -> 7 a)Guściora Maciej
4j.pols8a SP (23 -> 38)Woźniak Ewa
5j.pols->Zaj_rewa8a SP (23)Wicher Alfreda
6zrks->Zaj_rewa5b ZET SP (27 a)Mężyk Małgorzata
Kuśnierz Karina5Zaj_rewa6b SP (Świetlica -> 22)Nyderek Katarzyna
7Zaj_rewa3a SP (boks 36 -> 38)Gwardyś-Banasik Daria
7/8DyżurDyżur obok sali 37 Marcinkowska Adrianna
8m->Zaj_rewa7a SP (39 -> 41)Mazur Marzena
9Zaj_rewa7a SP (39 -> 40)Podruczny Wacław
Malska Marta5Zkk->Zaj_rewa3a PP (36)Migło Gabriela
5/6DyżurDyżur obok sali 40Gwardyś-Banasik Daria
6Zkk->Zaj_rewa3b PP (40)Krosny Piotr
7Zkk->Zaj_rewa1a PP (27 d -> 39)Szymańska-Kirszniok Ewa
8Zkk->Zaj_rewa1a PP (27 d)Rostowska Anna
9Zaj_rewa2c PP (23 a)Dulińska-Gryc Michalina
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4 (.Świetlica.)Zdańkowska Dorota
6świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
7świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
8świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
9świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
10świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
Popek Danuta1ek_lan2a TOdwołane
2ek_lan2a TOdwołane
3ek_lan2a TOdwołane
4ek_utk2a TOdwołane
5ek_utk2a TOdwołane
6ek_utk2a TOdwołane
7ad_sys2a TOdwołane
8ad_sys2a TOdwołane
Przygodzki Dariusz4ad_sys1b TOdwołane
5ad_sys1b TOdwołane
Suska-Rugała Monika0/1DyżurDyżur obok sali 9Mazur Marzena
1j.ang->Zaj_rewa5a SP (9)Komorowski Andrzej
2j.ang->biol6b SP (23 a -> 10)Sławińska Anna
3j.ang->Zaj_rewa6a SP (23 a)Wicher Alfreda
Tetla-Gruszczyk Barbara6Zaj_rewa8a SP (28 -> 37 a)Przybyłowska Agnieszka
6/7DyżurDyżur obok sai 24Kolwicz Anna
7Zaj_rewa3c T (27 c muz)Ujma Krystyna
8Zaj_rewa1a Br (27 c muz)Światowska Agnieszka

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 13:55:35
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4