Zastępstwa - ŚRODA 15.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Suska-Rugała Monika, Matuszewska Katarzyna, Popek Danuta, Kania Adam, Damczyk Magdalena, Pytelewska Barbara, Idasiak Edyta, Kolorz-Stylok Katarzyna, Malska Marta, Podlipny Justyna, Florkiewicz Monika

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Damczyk Magdalena0/1DyżurDyżur obok sali 40Sławińska Anna
1Zaj_rewa2c Br (41)Sadłocha Ewelina
2Zaj_rewa3a PP (37 a)Rostowska Anna
4pdp2d PP (27 d -> 22)Marcinkowska Adrianna
4/5DyżurDyżur obok sai 24Karwowska Elżbieta
5Zaj_rewa8a SP (27 c muz -> 7 a)Guściora Maciej
6Zaj_rewa5a SP (27 c muz -> 27 a)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
Florkiewicz Monika4ad_sys1a TOdwołane
5ad_sys1a TOdwołane
9ek_utk1a TOdwołane
10ek_utk1a TOdwołane
11ek_utk1a TOdwołane
Idasiak Edyta2religia->zaj_komp3a SP (28)Szymanek Agnieszka
2/3DyżurDyżur obok sai 24Cywoniuk-Gilga Elżbieta
3religia->Zaj_rewa6a SP (23 a -> 23)Mazur Marzena...
3/4DyżurDyżur obok sali 22Chober Beata
4religia->Pedagog8a SP (23 a)Kozubska-Kogut Karolina
Kania Adam2/3DyżurDyżur obok sali 22Kolwicz Anna
3w-f2d PP, 2b PP (Sala gimnast)Sztychna Marta
5w-f->Zaj_rewa4a SP (Sala gimnast -> Świetlica)Reichman Małgorzata
6wych->Zaj_rewa7a SP (37 a -> 6)Podruczny Wacław
6/7DyżurDyżur obok sai 24Wojakiewicz Bogusława
7w-f3c T, 3b T (Siłownia)Pustułka Grzegorz
Kolorz-Stylok Katarzyna4j.pols->mat6b SP (23)Migło Gabriela
5wych->Zaj_rewa6b SP (23 -> 24)Kolwicz Anna
6zrks->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Mężyk Małgorzata
7zrks->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a -> 27 a)Sztychna Marta
7/8DyżurDyżur obok sali 37 Sołtysik Renata
8j.pols->Zaj_rewa8a SP (23 -> 23 a)Nyderek Katarzyna
8/9DyżurDyżur obok sali 9Kalińska Dominika
9zrks->pdp2b PP (Biblioteka -> 40)Polak Maja
Malska Marta1pdp->Zaj_rewa2a PP (6)Sławińska Anna
2pdp->Zaj_rewa2a PP (6)Mężyk Małgorzata
2/3DyżurDyżur obok BibliotekiSłotwińska Anna
3Zkk->Zaj_rewa3a PP (6 -> 37)Rostowska Anna
3/4DyżurDyżur obok BibliotekiMańka Monika
4Zkk->pdp3a PP (6 -> 39)Szymańska-Kirszniok Ewa
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4Odwołane
6świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
7świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
8świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
9świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
10świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
Podlipny Justyna5pdp2a PP (23 a -> 40)Polak Maja
6pdp2a PP (23 a -> 40)Polak Maja
7pdp1a PP (38 -> 36)Sołtysik Renata
7/8DyżurDyżur obok sali 40Szymańska-Kirszniok Ewa
8pdp->Zaj_rewa1a PP (38)Dulińska-Gryc Michalina
9pdp->Psycho1a PP (38)Bogocz Zofia
Popek Danuta5ad_sys3a TOdwołane
6ad_sys3a TOdwołane
7ad_sys3a TOdwołane
8ad_sys3a TOdwołane
9ek_lan3a TOdwołane
10ek_lan3a TOdwołane
11ek_lan3a TOdwołane
Pytelewska Barbara1pdp->Zaj_rewa3b PP (36)Marcinkowska Adrianna
2pdp->Zaj_rewa2c PP (22)Reichman Małgorzata
3pdp2c PP (22 -> 39)Dulińska-Gryc Michalina
4Zaj_rewa1c Br (Koryt_góra -> Świetlica)Podruczny Wacław
5pdp2b PP (Biblioteka -> 39)Gwardyś-Banasik Daria
5/6DyżurDyżur obok sali 9Huculak Monika
6Zkk->Zaj_rewa1b PP (37 -> 39)Gwardyś-Banasik Daria
7Zkk->Zaj_rewa2d PP (27 d)Bogocz Zofia
8Zkk->taniec2d PP (27 d -> Sala gimnast)Mazur Marzena
Suska-Rugała Monika3j.ang->zaj_komp3a SP (28 -> 41)Chrabańska Anna
4j.ang->Zaj_rewa7a SP (9)Krosny Piotr
5pp->Zaj_rewa1b Br (37)Szymanek Agnieszka
6wych->Zaj_rewa4a SP (23 -> 28)Nyderek Katarzyna
6/7DyżurDyżur obok sali 22Mazur Marzena
7j.ang->p6a SP (23)Karwowska Elżbieta
7/8DyżurDyżur obok sali 22Wewióra Iwona
8j.ang->Zaj_rewa4a SP (28)Sadłocha Ewelina

http://www.aScTimeTables.com - 14.12.2021 17:57:24
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4