Zastępstwa - CZWARTEK 16.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Matuszewska Katarzyna, Kania Adam, Damczyk Magdalena, Pytelewska Barbara, Idasiak Edyta, Kolwicz Anna, Kolorz-Stylok Katarzyna, Malska Marta, Florkiewicz Monika

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Damczyk Magdalena2Zaj_rewa3a PP (41 -> 37)Migło Gabriela
2/3DyżurDyżur obok sali 40Chrabańska Anna
3Zaj_rewa3b PP (27 c muz -> 40)Polak Maja
4Zaj_rewa1a Br (37 a -> 27 c muz)Marcinkowska Adrianna
5Zaj_rewa6a SP (39 -> 10)Sławińska Anna
Idasiak Edyta1religia->Zaj_rewa8a SP (24 -> 9)Mańka Monika
2religia->w-f5a SP (24 -> Sala gimnast)Gilga Jarosław
2/3DyżurDyżur obok sali 22Sztychna Marta
3religia->Zaj_rewa5b ZET SP (24 -> Sala gimnast)Gilga Jarosław
5wos->Zaj_rewa8a SP (23)Marcinkowska Adrianna
6religia->Pedagog1a Br (23)Kozubska-Kogut Karolina
7religia->Zaj_rewa6a SP (24)Karwowska Elżbieta
Kania Adam3w-f->inf7a SP (Sala gimnast -> 7 a)Guściora Maciej
4w-f->j.ang7a SP (Sala gimnast -> 7 a)Guściora Maciej
5w-f->zś4a SP (Sala gimnast -> Świetlica)Piątek Dorota
6w-f3a PP, 3b PP (Siłownia)Mazur Marzena
6/7DyżurDyżur obok BibliotekiMańka Monika
7Zaj_rewa3a PP (6)Podlipny Adrian
Kolorz-Stylok Katarzyna1Zaj_rewa2c PP (27 c muz)Ujma Krystyna
1/2DyżurDyżur obok sali 37 Szymańska-Kirszniok Ewa
2zrks->Zaj_rewa2c PP (37 a -> 22)Komorowski Andrzej
3j.pols->Zaj_rewa6b SP (23)Sołtysik Renata
4zrks->zś5b ZET SP (27 a -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
Kolwicz Anna1wdżwr->Psycho3b T (7)Bogocz Zofia
2wdżwr->Zaj_rewa6b SP (23)Dębiec Przemysław
3Zaj_rewa4a SP (boks 36 -> Świetlica)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
4j.pols->Zaj_rewa5a SP (23 -> 41)Szymanek Agnieszka
5Zaj_rewa6a SP (37 a -> 10)Sławińska Anna
6j.pols->Zaj_rewa6a SP (24)Przybyłowska Agnieszka
7Zaj_rewa5a SP (Biblioteka)Mężyk Małgorzata
9wdżwr1a TOdwołane
9/10DyżurDyżur obok sai 24Mazur Marzena...
Malska Marta5pdp->Zaj_rewa2d PP (6)Szymańska-Kirszniok Ewa
5/6DyżurDyżur obok BibliotekiSławińska Anna
6pdp2d PP (6 -> 38)Podlipny Justyna
7Zkk->pdp3b PP (38 -> 36)Rostowska Anna
8Zkk->Zaj_rewa3a PP (38)Dulińska-Gryc Michalina
9Zaj_rewa2a PP (38 -> 36)Polak Maja
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
6świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
7świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
8świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
9świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
10świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
Pytelewska Barbara6pdp2b PP (Biblioteka -> 27 d)Gwardyś-Banasik Daria
7Zkk->Zaj_rewa1b PP (37)Mazur Marzena
8Zkk->Zaj_rewa1b PP (37)Hońca Alina
8/9DyżurDyżur obok sali 37 Polak Maja
9Zkk->Zaj_rewa1b PP (37)Podlipny Adrian
9/10DyżurDyżur obok sali 37 Krosny Piotr

http://www.aScTimeTables.com - 16.12.2021 07:54:52
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4