Zastępstwa - PIĄTEK 17.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Matuszewska Katarzyna, Kania Adam, Damczyk Magdalena, Pytelewska Barbara, Kolorz-Stylok Katarzyna, Idasiak Edyta, Malska Marta, Florkiewicz Monika, Szymańska-Kirszniok Ewa

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Damczyk Magdalena1Zaj_rewa5b ZET SP (36)Reichman Małgorzata
2Zaj_rewa5-6d ZET SP (28)Reichman Małgorzata
4Zaj_rewa5-6d ZET SP (Świetlica)Kręcichwost Jakub
5Zaj_rewa5a SP (Świetlica)Kolwicz Anna
6pdp->Zaj_rewa2c PP (36)Dulińska-Gryc Michalina
7pdp2d PP (27 d -> 38)Migło Gabriela
7/8DyżurDyżur obok sai 24Krosny Piotr
8Zaj_rewa2b PP (Biblioteka -> 36)Podruczny Wacław
Florkiewicz Monika4ek_lan3b TOdwołane
5ek_lan3b TOdwołane
6ek_lan3b TOdwołane
Idasiak Edyta1religia->Zaj_rewa2c Br, 3a Br (24 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
2historia->t6b SP (23 -> 6)Podruczny Wacław
3religia->Zaj_rewa3a SP (28 -> 24)Gwardyś-Banasik Daria
3/4DyżurDyżur obok sai 24Kalińska Dominika
4historia->Zaj_rewa4a SP (24)Migło Gabriela
5religia->Zaj_rewa4a SP (28)Kuśnierz Karina
5/6DyżurDyżur obok sali 22Sztychna Marta
6historia->Zaj_rewa5a SP (24)Kuśnierz Karina
7religia->Zaj_rewa1a Br (9 -> 24)Sławińska Anna
Kania Adam5Zaj_rewa1b Br (10)Podruczny Wacław
6w-f->Zaj_rewa3a PP, 3b PP (Koryt_piętro -> Świetlica)Krosny Piotr
7w-f2a PP, 1a PP (Sala gimnast)Mazur Marzena
8Zaj_rewa7a SP (37 a -> 36)Suska-Rugała Monika
Kolorz-Stylok Katarzyna5zrks->zś2c PP (6 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
6j.pols->geografia8a SP (7 a -> 10)Szymanek Agnieszka
7j.pols->Zaj_rewa6b SP (23 -> 7 a)Przybyłowska Agnieszka
8zrks->Zaj_rewa2a PP (6)Krosny Piotr
8/9DyżurDyżur obok sali 9Szymiczek Brygida
9zrks->Zaj_rewa2a PP (6)Sołtysik Renata
9/10DyżurDyżur obok BibliotekiBoszowski Piotr
Malska Marta0/1DyżurDyżur obok sali 40Podruczny Wacław
1Zaj_rewa3a PP (boks 40 -> 37 a)Komorowski Andrzej
2Zkk->zś3b PP (39 -> Świetlica)Piątek Dorota
3pdp->Zaj_rewa2a PP (7)Podlipny Justyna
4pdp->Zaj_rewa2a PP (7)Mężyk Małgorzata
6Zaj_rewa1a PP (boks 36)Podlipny Adrian
7Zaj_rewa3a PP (Biblioteka)Podlipny Adrian
8Zkk->Zaj_rewa1a PP (27 d)Mazur Marzena
9Zkk->Zaj_rewa1a PP (27 d)Podlipny Adrian
9/10DyżurDyżur obok sai 24Światowska Agnieszka
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
6świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
7świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
8świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
9świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
10świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
Pytelewska Barbara2Zaj_rewa1c Br (10 a)Korol Marta
3wych1c Br (23)Sołtysik Renata
3/4DyżurDyżur obok sali 37 Ujma Krystyna
4pdp->Zaj_rewa3b PP (37 a)Polak Maja
5pdp->Zaj_rewa3b PP (37 a)Polak Maja
6Zkk->Zaj_rewa2d PP (27 d -> 39)Rostowska Anna
Szymańska-Kirszniok Ewa4zrk->zś5b ZET SP (39 -> Świetlica)Piątek Dorota
5Zaj_rewa1b Br (10)Podruczny Wacław
7taniec->Zaj_rewa2b PP (39)Światowska Agnieszka
8pdp->Zaj_rewa3a PP (39)Sztychna Marta
9pdp->Zaj_rewa3a PP (39 -> 38)Popek Danuta
9/10DyżurDyżur obok sali 40Sołtysik Renata

http://www.aScTimeTables.com - 20.12.2021 20:26:55
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4