Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 20.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Matuszewska Katarzyna, Pytelewska Barbara, Gwardyś-Banasik Daria, Wakat W.Kiełkowska, Malska Marta, Światowska Agnieszka, Szymańska-Kirszniok Ewa, Szymanek Agnieszka, Kozubska-Kogut Karolina

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Gwardyś-Banasik Daria1Zaj_rewa1a PP (38)Chrabańska Anna
2Zaj_rewa1a PP (27 b fryz)Damczyk Magdalena
3fois->Zaj_rewa1a PP (41)Ujma Krystyna
4pdp->zaj.art1a PP (27 d -> 38 a)Sołtysik Renata
5pdp->Zaj_rewa1a PP (27 d -> Biblioteka)Podlipny Justyna
5/6DyżurDyżur obok sali 22Kolorz-Stylok Katarzyna
6mat->historia5a SP (23 a -> 24)Idasiak Edyta
6/7DyżurDyżur obok sali 22Nyderek Katarzyna
7mat6b SP (23 a -> 38)Migło Gabriela
Kozubska-Kogut Karolina1pedagog->zś1c Br (Gab Ped -> Świetlica)Chober Beata
2zaj.art->zś6a SP (41 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
3pedagog->Zaj_rewa5-6d ZET SP (Gab Ped -> 38 a)Hońca Alina
Malska Marta1Zkk->Zaj_rewa3b PP (36)Wicher Alfreda
1/2DyżurDyżur obok sali 37 Tetla-Gruszczyk Barbara
2Zaj_rewa2a PP (Koryt_góra)Gilga Jarosław
3Zaj_rewa2a T (Świetlica)Chober Beata
4pdp2d PP (27 d -> 38)Migło Gabriela
5Zaj_rewa5b ZET SP (Świetlica)Damczyk Magdalena
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4Odwołane
6świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
7świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
8świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
9świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
10świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
Pytelewska Barbara1Zkk->Zaj_rewa2d PP (27 d)Mazur Marzena...
1/2DyżurDyżur obok sai 24Karwowska Elżbieta
2pdp->zrks3b PP (36 -> 38)Mężyk Małgorzata
3pdp2c PP (37)Tetla-Gruszczyk Barbara
4pdp2c PP (37)Marcinkowska Adrianna
Szymanek Agnieszka1zaj.kulin->zś3a SP (22 -> Świetlica)Piątek Dorota
1/2DyżurDyżur obok sali 22Gilga Jarosław
2geografia->j.pols3b T (7 -> 37)Kalińska Dominika
3pdp3b PP (36 -> 38)Migło Gabriela
4pdp->zś3b PP (36 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
5geografia->Zaj_rewa1c Br (39)Mazur Marzena
5/6DyżurDyżur obok sali 40Chrabańska Anna
6Zaj_rewa8a SP (boks 40 -> 27 c muz)Chrabańska Anna
7geografia->j.pols7a SP (41 -> 28)Sołtysik Renata
8geografia->j.ang1a T (41 -> 7)Mańka Monika
Szymańska-Kirszniok Ewa1pdp->Zaj_rewa1b PP (39)Gilga Jarosław
2pdp->Zaj_rewa1b PP (39 -> 6)Komorowski Andrzej
3pdp->Zaj_rewa1b PP (39 -> 6)Podruczny Wacław
3/4DyżurDyżur obok sali 40Wojakiewicz Bogusława
4taniec5c ZET SP (39)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
Światowska Agnieszka1Zaj_rewa1a T (7)Komorowski Andrzej
2Zaj_rewa3c T (37 a)Korol Marta
Wakat W.Kiełkowska7Bio/ Geo->geografiaW.Kiełkowska (W.Kiełkowska)Sławińska Anna

http://www.aScTimeTables.com - 20.12.2021 20:26:49
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4