Zastępstwa - WTOREK 21.12.2021

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Matuszewska Katarzyna, Pytelewska Barbara, Malska Marta, Światowska Agnieszka, Karwowska Elżbieta, Szymańska-Kirszniok Ewa, Szymanek Agnieszka, Podruczny Wacław, Komorowski Andrzej, Kuśnierz Karina

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Karwowska Elżbieta1p->inf1a T (36 -> 7 a)Guściora Maciej
1/2DyżurDyżur obok sali 37 Kania Adam
2zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Mężyk Małgorzata
3zrk->Zaj_rewa5-6d ZET SP (38 a)Wicher Alfreda
Komorowski Andrzej0/1DyżurDyżur obok sali 37 Kalińska Dominika
1Zaj_rewa7a SP (7 -> Świetlica)Piątek Dorota
2pdp1a PP (39)Damczyk Magdalena
3pdp1a PP (39)Podlipny Justyna
5edb->j.ang1b Br (38)Mańka Monika
6wych->Zaj_rewa2a Br (9)Tetla-Gruszczyk Barbara
7edb->inf1a Br (9)Guściora Maciej
8zts->Zaj_rewa2c Br (10 -> 41)Mazur Marzena
Kuśnierz Karina5Zaj_rewa6b SP (Świetlica)Cywoniuk-Gilga Elżbieta
7Zaj_rewa3a SP (boks 36)Wicher Alfreda
7/8DyżurDyżur obok sali 37 Mężyk Małgorzata
8m->Zaj_rewa7a SP (39 -> 23)Gilga Jarosław
9Zaj_rewa7a SP (39)Krosny Piotr
Malska Marta5Zkk->Zaj_rewa3a PP (36 -> Świetlica)Piątek Dorota
5/6DyżurDyżur obok sali 40Mazur Marzena
6Zkk->Zaj_rewa3b PP (40)Chrabańska Anna
7Zkk->zrks1a PP (27 d)Mężyk Małgorzata
8Zkk->Zaj_rewa1a PP (27 d)Sołtysik Renata
9Zaj_rewa2c PP (23 a)Dulińska-Gryc Michalina
Matuszewska Katarzyna5świetlica _4Odwołane
6świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
7świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
8świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
9świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
10świetlica _4 (.Świetlica.)Wessel Mirela
Podruczny Wacław6t->j.pols6b SP (6)Przybyłowska Agnieszka
6/7DyżurDyżur obok BibliotekiSławińska Anna
7pdp2a PP (6 -> 36)Sołtysik Renata
8pdp->Zaj_rewa2a PP (6)Rostowska Anna
9Zaj_rewa1b PP (40)Rostowska Anna
9/10DyżurDyżur obok sali 40Marcinkowska Adrianna
Pytelewska Barbara0/1DyżurDyżur obok BibliotekiKorol Marta
1pdp2b PP (Biblioteka -> 40)Polak Maja
2pdp2b PP (Biblioteka -> 40)Polak Maja
4pdp->Zaj_rewa2a PP (39 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
5pdp2a PP (39)Gwardyś-Banasik Daria
6pdp->Zaj_rewa2a PP (39)Krosny Piotr
7Zaj_rewa6b SP (28)Kania Adam
Szymanek Agnieszka1Zaj_rewa2b Br (22 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
2pdp3b PP (22 -> 37)Marcinkowska Adrianna
3zaj.kulin->Zaj_rewa2b Br (22)Chober Beata
3/4DyżurDyżur obok sali 22Idasiak Edyta
4geografia->Zaj_rewa1b Br (22)Chrabańska Anna
6geografia->j.pols5a SP (41)Kolwicz Anna
Szymańska-Kirszniok Ewa5pdp->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Migło Gabriela
5/6DyżurDyżur obok BibliotekiGilga Jarosław
6pdp->Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Gilga Jarosław
6/7DyżurDyżur obok sali 40Rostowska Anna
7Zaj_rewa2d PP (39)Marcinkowska Adrianna
8pdp->Zaj_rewa3b PP (36)Reichman Małgorzata
Światowska Agnieszka8Zaj_rewa1a Br (38 a)Tetla-Gruszczyk Barbara
9Zaj_rewa3c T (22)Przybyłowska Agnieszka
9/10DyżurDyżur obok sali 22Krosny Piotr

http://www.aScTimeTables.com - 20.12.2021 21:51:20
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4