Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 10.01.2022

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Pytelewska Barbara, Wakat W.Kiełkowska, Szymanek Agnieszka, Nyderek Katarzyna, Pytelewska. Barbara., Gwardyś-Banasik Daria, Podruczny Wacław(2-3), Gomółka Jolanta, Komorowski Andrzej(3-4), Podlipny Adrian, Klimek Mateusz

NieobecnyLekcjaPrzedmiotOddział (Klasa)Zastępujący
Gomółka Jolanta6religia->Zaj_rewa2a Br (7 a -> 6)Chober Beata
6/7DyżurDyżur obok BibliotekiHuculak Monika
7religia1b BrOdwołane
8religia1c BrOdwołane
Gwardyś-Banasik Daria1Zaj_rewa1a PP (38 -> 39)Szymańska-Kirszniok Ewa
2Zaj_rewa1a PP (27 b fryz)Damczyk Magdalena
3fois->zś1a PP (41 -> Świetlica)Zdańkowska Dorota
4pdp->zaj.art1a PP (27 d -> 38 a)Sołtysik Renata
5pdp->Zaj_rewa1a PP (27 d)Komorowski Andrzej
5/6DyżurDyżur obok sali 22Chober Beata
6mat->zś5a SP (23 a -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
6/7DyżurDyżur obok sali 22Cywoniuk-Gilga Elżbieta
7mat->Zaj_rewa6b SP (23 a -> 40)Polak Maja
Klimek Mateusz7judo->Zaj_rewa2a Br (Sala gimnast -> 7)Hońca Alina
8judo->Zaj_rewa4a SP (Sala gimnast -> 40)Kuśnierz Karina
9judo1a BrOdwołane
9/10DyżurDyżur obok sali 22Pustułka Grzegorz
10judo3a TOdwołane
10/11DyżurDyżur obok BibliotekiOdwołane
Komorowski Andrzej3edb->chem8a SP (9 -> 10)Słotwińska Anna
3/4DyżurDyżur obok sali 9Gilga Jarosław
4edb->Zaj_rewa1c Br (9)Krosny Piotr
Nyderek Katarzyna2ed_wcze->Zaj_rewa3a SP (28)Suska-Rugała Monika
3ed_wcze->Zaj_rewa3a SP (28)Wicher Alfreda
4techn_gas->Zaj_rewa1a Br (22)Tetla-Gruszczyk Barbara
4/5DyżurDyżur obok sali 22Kania Adam
5techn_gas->Zaj_rewa1a Br (22)Mazur Marzena
6techn_gas->zś1a Br (22 -> Świetlica)Wessel Mirela
7wzg->fizyka1a Br (22)Dębiec Przemysław
8wzg->Zaj_rewa1a BrOdwołane
Podlipny Adrian7Zaj_rewa->zś3b PP (37 a -> Świetlica)Wessel Mirela
7/8DyżurDyżur obok sali 37 Marcinkowska Adrianna
8Zaj_rewa2b PP (Biblioteka)Damczyk Magdalena
8/9DyżurDyżur obok BibliotekiHońca Alina
9Zaj_rewa->zś1a PP (38 a -> Świetlica)Matuszewska Katarzyna
Podruczny Wacław2t->Zaj_rewa7a SP (6 -> Świetlica)Kania Adam
2/3DyżurDyżur obok BibliotekiGuściora Maciej
3pdp2a PP (6 -> Biblioteka)Chrabańska Anna
Pytelewska Barbara1Zkk->Zaj_rewa2d PP (27 d -> 23 a)Podlipny Justyna
1/2DyżurDyżur obok sai 24Idasiak Edyta
2pdp->Zaj_rewa3b PP (36)Malska Marta
3pdp2c PP (37 -> 39)Szymańska-Kirszniok Ewa
4pdp2c PP (37 -> 6)Podruczny Wacław
Szymanek Agnieszka1zaj.kulin->Zaj_rewa3a SP (22)Kolwicz Anna
1/2DyżurDyżur obok sali 22Gilga Jarosław
2geografia->Zaj_rewa3b T (7)Korol Marta
3pdp3b PP (36 -> 38)Migło Gabriela
4pdp3b PP (36 -> 38)Migło Gabriela
5geografia->Zaj_rewa1c Br (39)Sławińska Anna
5/6DyżurDyżur obok sali 40Wojakiewicz Bogusława
6Zaj_rewa8a SP (boks 40 -> 27 c muz)Chrabańska Anna
7geografia->Zaj_rewa7a SP (41)Karwowska Elżbieta
8geografia->j.pols1a T (41 -> 39)Kalińska Dominika
Wakat W.Kiełkowska7Bio/ GeoW.Kiełkowska (W.Kiełkowska)Sławińska Anna

http://www.aScTimeTables.com - 10.01.2022 09:38:29
Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębie Zdrój, ul. 11 Listopada 4